Rozrywka

Dune: Część II: Obsada, data premiery i fabuła

DŁUGO oczekiwany film science fiction, Dune, w końcu trafił do kin 22 października 2021 r.

Fani klasycznej historii już czekają na kontynuację.

3

Czy będzie Dune: Część 2?

26 października 2021 r. firma medialna Legendary ogłosiła, że ​​nadchodzi kolejna odsłona serii Diuny.

Legendarny wziął do Świergot do ogłoszenia, stwierdzając: „To dopiero początek… Dziękuję tym, którzy do tej pory doświadczyli @dunemovie, oraz tym, którzy wyruszają w nadchodzące dni i tygodnie. Cieszymy się, że możemy kontynuować podróż!”

Dodali także zdjęcie, na którym widać logo Dune z napisem „Part Two” napisanym pod nim wszystkimi kapitalikami.

Reżyser, producent i współscenarzysta Denis Villeneuve powróci i opowiedział o swoim podnieceniu na widok zielonego światła drugiego filmu.

„Właśnie otrzymałem wiadomość od Legendary, że oficjalnie posuwamy się do przodu z Dune: Part Two,” powiedział.

„Moim marzeniem było przystosowanie Diuny Franka Herberta, a fanom, obsadzie i ekipie Legendary i Warner Bros. dziękuję za wsparcie tego marzenia. To tylko początek.”

Dune: Part Two zadebiutuje w kinach 20 października 2023 roku.

Najczęściej czytane w Rozrywce

Kto zagra w Dune: Part 2?

Chociaż potwierdzono, że Denis Villeneuve powróci w sequelu, status tego, czy członkowie obsady wrócą, nie został jeszcze określony.

Timothee Chalamet, gwiazda filmu, zabrał się do swojego Świergot opublikować to samo zdjęcie, które zrobił Legendary, z ogłoszenia filmu Diuna: Część druga.

Wygląda na to, że wróci jako Paul Atreides.

Potwierdzono, że kolejny ulubieniec fanów, Zendaya, pojawi się w drugim filmie z bardziej rozbudowaną rolą niż w pierwszym.

Fani byli zszokowani brakiem czasu ekranowego, który dostała w pierwszym filmie, z modelką i aktorką tylko w filmie przez łącznie sześć minut i 14 sekund.

„Dla Zendayi powiem, że część pierwsza była obietnicą. Wiem, że widzieliśmy ją w części pierwszej, ale w części drugiej będzie miała znaczącą rolę” – powiedział Villeneuve Variety w marcu 2022 roku.

Dodał: „Będziemy śledzić Timothée i Zendayę w ich przygodach na pustyni. To, co najbardziej mnie ekscytowało w powrocie na Arrakis, to ponowne spędzenie czasu z tymi postaciami”.

Dwie inne postacie zostaną wprowadzone w sequelu Dune, w którym zagrają Florence Pugh jako księżniczka Irulan i Austin Butler jako Feyd-Rautha Harkonnen.

Léa Seydoux zostanie przedstawiona obsadzie w roli Lady Margot Fenring u boku Stellana Skarsgarda, który zagra barona Vladimira Harkonnena.

Zendaya i Timothee Chalamet mają powtórzyć swoje role w sequelu

3

O czym będzie Dune: Część druga?

Chociaż dokładne streszczenie nie zostało jeszcze opublikowane, kontynuacja Dune obejmie drugą połowę oryginalnej powieści Franka Herberta.

W pierwszym filmie przedstawiono tylko pierwszą część książki z 1965 roku.

Jest jeszcze jedna filmowa adaptacja Diuny w wykonaniu znanego reżysera, Davida Lyncha. Ten 1984 obejmuje całą powieść za jednym zamachem i gra aktorów takich jak Kyle MacLachlan, Patrick Stewart i Sting.

Jak mogę oglądać Dune?

Chociaż wielu twierdzi, że najlepszym sposobem na oglądanie Diuny jest oglądanie w kinach ze względu na efekty specjalne i wizualizacje, film science-fiction jest również dostępny do przesyłania strumieniowego w HBO Max.

Film będzie transmitowany w ramach planu bez reklam HBO Max przez miesiąc, a platforma opuści platformę 21 listopada 2021 r.

Dla tych, którzy chcą oglądać film w domu, wymagany jest plan bez reklam.

LOS ANGELES, KALIFORNIA – 14 czerwca: Alabama Barker i Landon Barker biorą udział w imprezie inauguracyjnej boohooMAN x Landon Barker na Desert 5 Spot w dniu 14 czerwca 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii.  (Zdjęcie: Phillip Faraone/Getty Images dla boohooMAN)

3

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button