Rozrywka

Dustin Poirier przerywa milczenie na temat walki z urazą w UFC Michaela Chandlera

Zawodnik Getty UFC Dustin Poirier uczestniczy w UFC 271.

Supergwiazda UFC Dustin Poirier odpowiedział Michaelowi Chandlerowi, który twierdził, że ich nadchodząca walka będzie dla niego osobista.

Poirier zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu UFC Chandlerem na głównej karcie UFC 281 12 listopada w wielkim powrocie promocji do Madison Square Garden w Nowym Jorku. Nigdy nie ponosząc dwóch porażek z rzędu, Poirier rozpoczyna walkę, chcąc wrócić na zwycięskie drogi po prawie rocznej przerwie.

W wywiadzie dla Heavy przed jego długo oczekiwanym meczem urazy z Chandlerem, sportowiec sponsorowany przez CELSIUS Poirier podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ostatnich komentarzy Chandlera sugerujących, że spotkanie będzie dla niego osobiste nie z powodu przeciwnika, ale sytuacji.

— Nie, to biznes — powiedział Poirier. „Oczywiście, każda walka ma niewielki procent charakteru osobistego przez cały obóz treningowy, harówkę, którą wkładasz. Wyjdziemy tam i spróbujemy zranić się nawzajem, więc to jest osobiste, ale to jest biznes. Robię to zbyt długo. Nie daję się w to wciągnąć”.

„Diament” znajduje podobieństwa do swojego wroga w ich sposobie myślenia, ale argumentuje, że jest inaczej.

„Oboje gryziemy i próbujemy wykończyć ludzi. Pod tym względem jesteśmy podobni. Myślę, że nasze style walki na pewno bardzo się różnią.

Poirier szerzej o początkach swojego związku z Chandlerem

Zanim Chandler dostał się do UFC, skrzyżował ścieżki z Poirierem na imprezie Bellator. Po tym, jak dołączył do promocji, obaj rywalizowali tego samego wieczoru, a nawet odbyli krótką rozmowę. Poirier twierdzi, że Chandler nie dawał mu tej samej energii, co w wywiadach dla mediów i argumentował, że to dlatego wdał się z nim w kłótnię w lipcu podczas UFC 276.

„Szczerze nie jestem pewien. Zobaczymy. Dla mnie to nie ma znaczenia. Rzecz ze mną i z nim na imprezie, ilekroć go widziałam i mówiłam mu. Właśnie miałem kilka rzeczy, które chciałem zrzucić ze swojej klatki piersiowej. Ponieważ ja i on rozmawialiśmy osobiście w przeszłości na imprezach. Raz na imprezie Bellator, raz na imprezie UFC, oboje walczyliśmy w Abu Zabi.

„Był po prostu inną osobą w porównaniu z wywiadami i innymi rzeczami. Więc kiedy zobaczyłem go ponownie, to był pierwszy raz od tego czasu. Ja i on usiedliśmy obok siebie i rozmawialiśmy. Chciałem tylko dać mu znać, co o nim myślę.

Poirier podzielił się swoimi ulubionymi produktami CELSIUS

Poirier od dawna używa produktów CELSIUS i podzielił się z innymi przedmiotami, które uważał za najlepsze podczas treningu.

„Lubię napoje CELSIUS BCAA, które piję po treningu, ale tylko w mojej podróży fitness, aby schudnąć, aby utrzymać wagę” – powiedział Poirier. „CELSIUS zdecydowanie mi pomaga. Naprawdę wierzę, że przyspiesza mój metabolizm i zawiera idealną ilość kofeiny, która nie denerwuje mnie. Jest idealnie, stary. Chodzi o to, że z CELSIUSem używałem ich, zanim dostałem aprobatę firmy lub zacząłem je popierać, byłem ich fanem, ja i moja żona kupowaliśmy je w sklepach spożywczych.

„Lubię Heat na przedtreningówkę” – dodał Poirier. „Ja robię ciepło, te mają trochę więcej kofeiny i pobudzają cię. Ale tylko do codziennego normalnego życia, te mniejsze puszki CELSIUS, takie jak klimat arktyczny lub klimat brzoskwiniowy. Właściwie lubię colę.

PlayDustin Poirier przerywa milczenie na temat Michaela Chandlera Twierdzenie, że UFC 281 Grudge Match jest osobisty W ekskluzywnym wywiadzie dla Grubego, Dustin Poirier odpowiedział na twierdzenia Michaela Chandlera, że ​​ich zbliżające się spotkanie na UFC 281 jest dla niego osobiste. #ufc #dustinpoirier #mma2022-09-19T14:19:58Z

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button