Rozrywka

Dwóch byłych kawalerów zmierzy się w nowym programie kulinarnym „Celebrity Beef”: ale dlaczego?

Istnieje mnóstwo programów randkowych, ale żaden nie przypomina serii The Bachelor. Z tego samego powodu nadawane są dziesiątki konkursów kulinarnych, ale żaden nie przypomina nowego programu E! „Celebrity Beef”.

Program rozpoczął się 2 sierpnia o godzinie 22:00 czasu wschodniego. Prowadzony przez komediową osobowość telewizyjną, Joela McHale’a, „Celebrity Beef” stawia „dwóch supergwiazdowych zawodników przeciwko sobie, gdy próbują wyrównać rachunki w kuchni, jednocześnie ujawniając wewnętrzną sensację ich rywalizacji”, według E! Online.

Ben Higgins i Nick Viall zmierzą się ze sobą 9 sierpnia. Dziwne jest to, że Higgins i Viall zawsze twierdzili, że są przyjaciółmi, a nie rywalami.

Jak działa przedstawienie?

E!Ben Higgins o „Celebrity Beef”.

Według E! W Internecie „pokaz kulinarny zmieni popkulturowe spory w bitwę o jedzenie, z gospodarzem Joelem McHale na czele (i tworząc kilka zwrotów akcji)… w programie obie gwiazdy będą rywalizować w serii wyzwań , gdzie zwycięzca każdego zyskuje przewagę (na przykład otrzymanie ekskluzywnych składników), podczas gdy przegrany otrzymuje okrutną karę, taką jak konieczność wymiany noży na narzędzia ogrodnicze”.

Outlet kontynuuje: „Następnie, pod koniec każdego odcinka, zawodnicy zaprezentują swój ostatni posiłek Joelowi do ostatecznego testu smaku, a on ukoronuje jedną osobę mistrzem, dając im trofeum i 10 000 USD na cele charytatywne ich wybór.”

Gdzie jest wołowina?

E!Nick Viall w „Celebrity Beef”.

Higgins i Viall rywalizowali o tę samą Bachelorette, Kaitlyn Bristowe, w sezonie 11. Jednak obaj przegrali z Shawnem Boothem. Viall i Booth zdecydowanie kłócili się ze sobą w trakcie sezonu, ale nic nie wskazywało na to, że Viall i Higgins byli w konflikcie.

Jak zauważa Screen Rant, „Ben i Nick wydają się być przyjaciółmi w prawdziwym życiu, a Nick był nawet gościem na ślubie Bena”. Higgins poślubił Jessicę Clarke w listopadzie 2021 roku. Viall jest w poważnym związku z modelką, Natalie Joy. Fakt, że jest o 18 lat młodsza od Vialla, wywołał kontrowersje wśród fanów, ale nie w przypadku Higginsa.

Viall miał wiele beefów z innymi gwiazdami Bachelor Nation, z których większość została poruszona w jego podcaście The Viall Files. Na przykład został niedawno zablokowany przez Katie Thurston z powodu kilku niezbyt miłych komentarzy, które zrobił na jej temat w swoim podkaście. Jednak wydaje się, że nigdy nie doszło do publicznego sporu między Viallem a Higginsem.

W rzeczywistości, w wywiadzie podcastu z 8 czerwca na temat „Call Her Daddy”, Viall wyraził, że kiedy przechodził przez trudne czasy z powodu całej nienawiści, którą dostawał online, Higgins jest tym, któremu się zwierzył.

Podczas podcastu Viall wyjaśnił: „Przeszliśmy przez to, odnosimy się do siebie i dzwonimy do siebie, zwłaszcza gdy mówimy: 'Człowieku, kurwa, walczę. Zostałem złapany w króliczej dziurze, patrząc na s *** ludzie o mnie mówią.

Czy istnieje ukryta rywalizacja między dwiema gwiazdami licencjata? A może „wołowina” między nimi jest przesadzona w imię nowego programu kulinarnego?

Widzowie będą musieli dostroić się 9 sierpnia na E! o 22:00 czasu wschodniego, aby zobaczyć, jak program wyjaśnia rzekomą kłótnię tych przyjaciół.

CZYTAJ DALEJ: Tia Booth ujawnia „najbardziej szaloną rzecz”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button