Rozrywka

DWTS Pro chce skończyć z obsesją na punkcie serialu

ABC

Profesjonalna tancerka „Dancing With the Stars” powiedziała, że ​​sezon 31 będzie dla niej inny, jeśli chodzi o „obsesję” na punkcie programu. Dowiedz się, dlaczego „priorytety” Cheryl Burke uległy zmianie przed przeniesieniem serialu do Disney Plus w sezonie 31 i 32.

Cheryl chce podejść do sezonu 31 „inaczej”

Zawodowa tancerka Cheryl Burke przeżyła burzliwą wiosnę i lato 2022 roku. Ona i jej dwuletni mąż, aktor Matthew Lawrence, rozstali się w styczniu 2022 roku, a w lutym złożyła pozew o rozwód. Odpowiedział, a rozwód czeka proces, chociaż żadne z nich nie prosi o wsparcie małżonka i mieli umowę przedślubną, kiedy pobrali się w maju 2019 roku. Cheryl ujawniła również w maju 2022 roku, że zdiagnozowano u jej matki Sherri Burke Choroba Alzheimera.

Kiedy to wszystko się dzieje, Cheryl wypuściła nowy podcast, w którym szczerze opowiada fanom o swoim małżeństwie, rozwodzie, rozłąkach seksualnych, podróży terapeutycznej i problemach ze zdrowiem psychicznym. inne podejście do „Tańca z gwiazdami” posuwa się naprzód.

20 czerwca w odcinku jej podcastu, zatytułowanym „Burke in the Game”, Cheryl i reporter KTLA Sam Rubin opowiedzieli o nadchodzącym sezonie serialu i zaznaczył, że „założy, że [‘Dancing With the Stars’] zajmuje tyle czasu, przestrzeni nad głową i przestrzeni emocjonalnej”, że teraz jest najlepszy czas, aby zagłębić się w jej podróż w podkaście, zanim będzie musiała skupić się na programie przez cztery miesiące.

Cheryl zgodziła się, że „to zajmuje” dużo czasu i przestrzeni mentalnej i powiedziała, że ​​mając to na uwadze, chce inaczej podejść do „Dancing With the Stars” w sezonie 31.

Cheryl powiedziała, że ​​jej „priorytety się zmieniły”, jeśli chodzi o „Taniec z gwiazdami”

Po przyznaniu, że serial zajmuje tyle czasu – nie żeby to było złe, po prostu „Dancing With the Stars” to ogromne zobowiązanie – Cheryl powiedziała, że ​​chce inaczej podejść do sezonu 31, jeśli zostanie poproszona o przybycie plecy.

„Myślę też, że będę się zbliżać, jeśli zrobię sezon, również inaczej, ponieważ myślę, że moje priorytety się zmieniły”, powiedziała Cheryl, dodając: „To bardzo pochłania i będę musiała umieścić, a nie moje zdrowie psychiczne, ale tak jak w przypadku randek, może trochę odejść na dalszy plan.

Ale jednym tchem powiedziała, że ​​może mogłaby uczestniczyć w programie bez „obsesji”[ing]” tak bardzo i tym razem nie będzie musiała odkładać swojego życia w zawieszeniu.

„Może nie muszę mieć takiej obsesji na punkcie serialu. Może jakoś uda mi się znaleźć zrównoważony styl życia, który byłby piękny do znalezienia” – powiedziała Cheryl.

Teraz Cheryl nie wie na pewno, że zostanie zaproszona z powrotem do serialu. Żaden z profesjonalnych tancerzy tego nie robi, dopóki producenci nie obsadzą show i nie zaczną łączyć zawodników w pary z profesjonalnymi partnerami. Wie też, że niedługo nadejdzie czas na emeryturę. Powiedziała Heavy jesienią 2021 roku, że z roku na rok robi się coraz trudniej; właśnie skończyła 38 lat i wie, że tancerka się starzeje. Ale powiedziała nam, że chce jeszcze raz zdobyć trofeum Mirrorball. Cheryl nie wygrała, odkąd z rzędu wygrywała w drugim i trzecim sezonie.

Czy Cheryl jest gotowa na ponowne randkowanie?

W podcastie Rubin zapytała, czy Cheryl w ogóle zmieniła swoje stanowisko w kwestii ponownej gotowości do randkowania – wcześniej powiedziała, że ​​nie była jeszcze gotowa. Tym razem Cheryl powiedziała, że ​​być może jest gotowa, by znów zacząć myśleć o randkowaniu.

„Gdyby Pan Właściwy lub Pan Właściwy Teraz powiedział hej, czy chciałbyś wyjść na lunch, czy nadal nie chciałbyś lub chciałbyś tego zrobić?” – spytał Rubin, na co Cheryl powiedziała, że ​​będzie chętna, ale może nie na lunch.

„Może kawa i wycieczka. Jestem gotowy. Myślę, że jestem gotowy. Zaczynam się przygotowywać. Mówię przynajmniej słowo „gotowy”. To nie sprawia, że ​​czuję się chory”, powiedziała Cheryl, na co Rubin odpowiedział: „To dla mnie prawdziwy postęp, ponieważ od jakiegoś czasu tak nie było”.

„Dancing With the Stars” powraca w 31. sezonie jesienią 2022 roku na Disney Plus.

CZYTAJ DALEJ: Członek obsady „Tańcząc z gwiazdami” tworzy ekscytujące ogłoszenie dla dzieci

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button