Rozrywka

DWTS Pro ujawnia, że ​​​​usuwa IG, gdy bierze udział w programie

ABC Dancing With the Stars zawodowi tancerze.

Cheryl Burke przechodzi trudny okres, odkąd ogłosiła, że ​​po niespełna trzech latach małżeństwa rozwodzi się z Matthew Lawrence’em.

38-letni zawodowy tancerz „Dancing with the Stars” powiedział Extra, że ​​rozwód „jest do bani”.

„Nie polecam, ale pod koniec dnia, wiesz, to nie jest tak, że nie próbowaliśmy i wiem, że oddaliśmy mu dobry strzał” – dodała.

Z nowym sezonem konkursu balowego dla celebrytów na horyzoncie – którego premiera ma się odbyć w Disney+ tej jesieni – Burke wydaje się być podekscytowany powrotem do gry. Obsada nie została jeszcze ogłoszona, ale podczas występu 4 maja w „The Tamron Hall Show” Burke powiedziała, że ​​jest podekscytowana i gotowa do „świętowania” przejścia programu z ABC na platformę streamingową.

Chociaż jest gotowa do uruchomienia swojego konta Disney+, Burke nie jest fanem niektórych aplikacji społecznościowych w sezonie DWTS. W rzeczywistości usuwa popularną, gdy tylko rozpocznie się konkurs.

Cheryl Burke wyłącza Instagram, gdy rywalizuje w DWTS

ABCCheryl Burke i Cody Rigsby w 30. sezonie „Dancing With the Stars”.

W maju 2022 roku w odcinku swojego podcastu Burke in the Game, Burke ujawniła, że ​​wprowadza zmiany w swoich mediach społecznościowych, gdy bierze udział w konkursie „Dancing With the Stars”. Nowo samotna tancerka zawodowa ujawniła, że ​​zdejmuje aplikację Instagram ze swojego telefonu, aby mogła skupić się na konkursie i uniknąć negatywnych komentarzy, które mogą wpłynąć na jej występy.

„To było naprawdę niesamowite, cały ten proces” – powiedziała o swoim rozwodzie. – A zwłaszcza ostatnio, ponieważ nigdy wcześniej przez to nie przechodziłem. A dzięki mediom społecznościowym i oglądaniu komentarzy wszystkich, a większość z nich może nie być wszystkich pozytywnych, wpływa to na mnie do tego stopnia, że ​​zdejmuję aplikację, gdy jestem w „Tańcu z gwiazdami”, ponieważ dosłownie dyktuje to moje emocje”.

Burke przyznała, że ​​​​musiała mieć grubą skórę, jeśli chodzi o komentatorów w mediach społecznościowych, i że program, w połączeniu z wiadomościami o jej rozwodzie, może wywołać jeszcze więcej negatywnych opinii.

„Po prostu okazujesz swoje uczucia, ponieważ pod koniec dnia jesteśmy ludźmi” – dodała. „Nieważne, czy tańczymy sambę przed milionami ludzi, jestem człowiekiem, tak jak Joe Schmoe jest człowiekiem. I wszyscy mamy uczucia i nikt nie chce patrzeć na coś, na co może szukać pozytywnej opinii, a potem zobaczyć, jak ktoś mówi: „Cóż, ledwo próbowałeś w swoim małżeństwie”. To boli”.

Cheryl Burke całkowicie odeszła od mediów społecznościowych w przeszłości

ABCCheryl Burke o „Taniec z gwiazdami”.

Burke w przeszłości odpowiadał na nienawiść do mediów społecznościowych. W 2013 roku wywołała stronę fanów DWTS na Twitterze. „Wszystkie te negatywne komentarze, zwłaszcza puredwts.com, muszą się skończyć. Dlaczego ktoś ma złe usta? Pozytywność jest tam, gdzie jest!” napisała na Twitterze.

W 2018 roku Burke całkowicie przerwał korzystanie z mediów społecznościowych. „Mam teraz do czynienia z pewnymi sprawami osobistymi i muszę zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych”, powiedziała fanom w tym czasie, na People.

CZYTAJ DALEJ: Tom Bergeron reaguje na usunięcie DWTS przez ABC

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button