Rozrywka

„DWTS” sezon 31: Fani czują, że Artem ma wiele do zrobienia, ponieważ wyczuwają „niezręczność” w występie Heidi

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Heidi D’Amelio jest prawdopodobnie najbardziej znana jako matka dwóch najbardziej znanych nazwisk w mediach społecznościowych, Charli i Dixie, ale w noc premiery „Dancing With The Stars” była gwiazdą w jej własne prawo. Pomimo jej wyjątkowego występu ze swoim profesjonalnym partnerem Artemem Czigwincewem, widzowie zauważyli pewien niepokój, który, jak mają nadzieję, zniknie z każdym aktem.

REKLAMA

31 sezon „Dancing with the Stars” to bitwa pokoleń! Po raz pierwszy w serii matka i córka rywalizują ze sobą o upragnione trofeum Mirrorball i tytuł mistrza, a supergwiazda mediów społecznościowych Charli D’Amelio i jej matka Heidi udają się na parkiet. Charli nawiąże współpracę z Markiem Ballasem. Rywalizacja między gwiazdami „The D’Amelio Show” Hulu już trwa, a widzowie w mediach społecznościowych po pierwszym występie opowiedzieli się po jednej ze stron.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„DWTS” sezon 31: Oburzenie po serialu migruje z ABC do Disney+, fani nazywają to „ruchem kości”

„Taniec z gwiazdami” sezon 31: słynni eks Marka Ballasa, od Pia Toscano po Jeanine Mason

REKLAMA

Lady Marmolade to melodia cha-cha wybierana przez słynną mamę. Heidi stwierdziła, że ​​jest fanką „Dancing with the Stars” odkąd Charli była dzieckiem. Rodzina D’Amelio zyskała na popularności wśród fanów na przestrzeni lat, a teraz są marką gospodarstwa domowego z własnym show Hulu.

REKLAMA

Heidi D’Amelio i Artem Chigvintsev mieli na sobie czarne i szkarłatne sukienki haftowane różami, tańcząc do Lady Marmalade. „Kontynuuj tak, a wszystko idzie jak róże” – radzi sędzia Bruno. Sędziowie w zasadzie powiedzieli jej, żeby się dobrze bawiła. Otrzymuje 6 od wszystkich sędziów, w tym Carrie Ann, Len, Dereka i Bruno, co daje jej łącznie 24 na 40.

Mimo że Mama D’Amelio rozpoczęła z przyzwoitym wynikiem, fani w domu mogli wyczuć jej niezręczność podczas jej występu. Chwaląc swojego profesjonalnego partnera Artema za pełne przejęcie przewodnictwa, widz napisał: „Heidi wyglądała na naprawdę zdenerwowaną, ale Artem zaoferował jej ogromne wsparcie. #DWTS”. Jedna fanka uznała, że ​​początek jej tańca był bardzo niezręczny: „Początek tańca Heidi był zrobiony tak niezręcznie. Zrujnował mi wszystko. #DWTS”. Niepokój Heidi sprawił również, że niektórzy fani pomyśleli, że ma jakieś awarie garderoby: „Dlaczego mam wrażenie, że Heidi była na skraju awarii garderoby? #DWTS”. Inny fan po prostu nazwał jej występ „sztywnym”: „heidi dawała sztywny #DWTS”.

REKLAMA


REKLAMA
Mając nadzieję, że Heidi odzyska trochę pewności siebie w ciągu tygodni, jeden z widzów napisał: „Okej, Heidi wygląda na palącą! Mając nadzieję, że w miarę upływu tygodnia nabierze większej pewności siebie w tańcu, ale solidny występ. Daję Heidi 6 Mirrorballs! #DWTS”. Nazwanie pierwszego występu Heidi w sezonie „letnim” fanem napisał na Twitterze: „Dostałem dużo s***, że nie wybrałem Heidi do mojego szkicu, ale to było bardzo letnie. Myślę, że ma potencjał, ale nie widziałem jest jej właścicielem, tak jak ja tego chciałem. #DWTS.” Jeden fan był na tyle uprzejmy, że podzielił się kilkoma wskazówkami dla mamy TikTok: „Heidi była dobra, ale myślę, że musi wykonywać swoje ruchy nieco ostrzej. Mam przeczucie, że będzie lepsza w tańcach towarzyskich. potencjału. #dwts.” Inny fan napisał, ile Artem będzie musiał pracować, aby to połączenie działało: „Heidi jest całkiem dobra! Czasami naprawdę widać jej niepewność, ale ma tak duży potencjał. Artem jest gorący do pracy. #dwts #DancingWiththeStars #DWTS31 ”.

REKLAMA
REKLAMA
Możesz nadrobić zaległości na żywo z 31 sezonu „Dancing with the Stars” na Disney+.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button