Rozrywka

„DWTS” sezon 31: Fani kwestionują wybór piosenki piosenkarki country Jessie James Decker za jej występ w cha-cha

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Jessie James Decker, artystka muzyki country i żona byłego wielkiego mistrza NFL, Erica Deckera, dołączyła do sceny „Dancing With The Stars” 19 września wraz ze swoim partnerem Alanem Berstenem. Chociaż fani uważali jej występ za fantastyczny, niektórzy twierdzili, że była zbyt rozproszona.

REKLAMA

Ostatni raz 34-letnia piosenkarka country pojawiła się w telewizji w 2013 roku, kiedy wraz z mężem Ericem Deckerem wystąpili we własnym programie reality show „Eric & Jessie: Game On”. Teraz współpracuje z innym, ale równie atrakcyjnym głównym bohaterem, Alanem Berstenem, który wie co nieco o wygrywaniu. On i absolwentka „The Bachelorette” Hannah Brown zostali wcześniej ogłoszeni mistrzami sezonu 28 w 2019 roku. Wielu fanów zgromadziło się w mediach społecznościowych po jej dziewiczym występie w programie, aby oklaskiwać jej taniec, a nawet upominać sędziów za podkreślenie jej, podczas gdy inni myśleli, że coś jest brakuje jej w tańcu.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Fani „Dancing with the Stars” z 31. sezonu ręczą za „kolesia od pogody” Sama Championa

„DWTS” sezon 31: Oburzenie po serialu migruje z ABC do Disney+, fani nazywają to „ruchem kości”

REKLAMA

Decker i jej partner Alan Bersten zdobyli owację na stojąco po tym, jak zatańczyli do utworu „Sweet Home Alabama”, piosenki, która przypomina jej dom. Derek informuje parę, że ruchy mogły być „bardziej zwarte”, dodając, że jej nogi powinny być prostsze w Cha Cha. Len wierzył, że wymaga to silnego ruchu nóg i bioder. Bruno opisuje go jako „bardziej rasowy niż Kentucky Derby”, ale chciała zachować esencję tańca. Carrie Ann mówi jej, że musi dokończyć ruch. Jessie otrzymuje 5 od wszystkich sędziów, w tym Carrie Ann, Len, Dereka i Bruno, co daje w sumie 20 na 40.

REKLAMA

Mimo że taneczny reality show, niektórzy fani nie mogli powstrzymać przynależności politycznej Jessie, która miała wpływ na głosy jej widzów: „Nigdy nie zagłosuje na Jessie James Decker. To kapelusz Maga w Trumper, który odmówił wsparcia BLM. Cześć. #dwts. ” Jeden z fanów, rzucając się na sędziów za wybieranie faworytów, napisał: „Jessie zasłużyła na coś lepszego. Sędziowie są do bani! Wybierają faworytów w każdym sezonie! #dwts”. Nazywając jej występ „pośpiechem” i „zbyt pośpiechem”, inny fan napisał na Twitterze: „Cha Cha Jessie wydawała mi się zbyt pospieszna i gorączkowa, bardziej przypominała taniec liniowy niż Cha Cha #DWTS”. Kwestionując wybór piosenki Jessie, jeden z widzów napisał na Twitterze: „Dostaję piosenkę Sweet Home Alabama, ponieważ jest piosenkarką country, ale nie jestem pewien, jak się z tym czuję do Cha Cha. Daję pierwszemu tańcu Jessie 5 #DWTS”.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA


Z drugiej strony, niektórzy fani kwestionowali również ogólny wynik 5 Jessie: „Och. Dałbym Jessie 6. Nie była idealna z daleka, ale nie całkiem 5-poziomowa ocena. #dwts #DWTS31 #DancingWiththeStars. ” Inny fan wspierający piosenkarza napisał na Twitterze: „Dang, dlaczego jesteśmy tacy twardzi dla Jessie?! #dwts”. Pragnąc, aby była bardziej skoncentrowana na następnym występie, fanka napisała: „Jessie zdecydowanie ma potencjał. Po prostu musi się skupić. #DWTS”. Nazywając Jessie zbyt nerwową, jeden z fanów napisał: „Była zbyt nerwowa/płynna, ale ma LOOOOTTT potencjału. Ona i Alan mogą absolutnie zajść daleko. Rozumie ułożenie ciała i ma fantastyczną osobowość! #dwts #DWTS31 #TańczącZGwiazdami ”.

REKLAMA
REKLAMA


Możesz nadrobić zaległości na żywo z 31 sezonu „Dancing with the Stars” na Disney+.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button