Rozrywka

„DWTS” sezon 31: Fani są wściekli na sędziów, ponieważ Charli D’Amelio osiąga lepsze wyniki niż Wayne Brady

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Wayne Brady jest znany wśród fanów z licznych występów i występów komiksowych. Teraz zostanie doceniony za zajęcie drugiego miejsca na tablicy wyników, po swoim debiucie na scenie „Dancing With The Stars”.

REKLAMA

Oprócz obecnych występów telewizyjnych, jest także uczestnikiem 31. sezonu „Dancing With the Stars”. Współpracuje z mistrzem DWTS sezonu 19, Witneyem Carsonem, w ulubionej przez fanów serii reality show. Wygrał drugi sezon „Zamaskowanego piosenkarza”, więc nie jest to jego pierwszy występ w reality show. Co więcej, nie tylko podbił serca publiczności swoim pierwszym występem w premierowym odcinku, ale został również uznany za jednego z liderów sezonu.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„DWTS” sezon 31: Fani czują, że Artem ma wiele do zrobienia, ponieważ wyczuwają „niezręczność” w występie Heidi

Fani „Dancing with the Stars” z 31. sezonu ręczą za „kolesia od pogody” Sama Championa

REKLAMA

Fani wierzyli, że pod koniec jego rutyny będą faworytami. Był wschodzącym talentem z naturalną muzykalnością na scenie, gdy występował do „She’s a Mad Mama Jama” Carla Carltona. Bruno uważał, że występ był znakomity, ale brakowało mu uznanego Cha Cha. Carrie Ann lubi siłę górnej części ciała, ale dolna część ciała wymaga poprawy. Len ostrzega go, żeby nie przesadzał, ale był to jak dotąd najbardziej zabawny taniec tego wieczoru. Derek wierzy, że musi połączyć urok i umiejętności. Pomimo krytyki sędziów co do jego techniki, został nagrodzony wszystkimi siódemkami i ósemkami. Otrzymał 7s od Carrie Ann, Len i Dereka oraz 8 od Bruno, co dało w sumie 29 z 40, zajmując drugie miejsce na tablicy wyników.

REKLAMA

Po jego występie fani szybko zażądali zobaczenia Wayne’a w finale: „Jeśli nie dostaniemy finału Shangela/Wayne/Jordin, nie ma Sprawiedliwości!! #DWTS”. Niektórzy fani nie wycofali się z przyznawania zasług: „Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli Mark i/lub Witney są twoimi partnerami, trudno będzie nie być dobrym. Są elitarni #DWTS #DWTS31”. Wzywając faul, biorąc pod uwagę, że Wayne zajął drugie miejsce po Charli D’Amelio, fan napisał: „Już gra w faworyta. Tak, spisała się dobrze, ale daj spokój… Wayne poradził sobie trochę lepiej! #DWTS”. Inny fan napisał: „Och, spójrz, wyszkolony tancerz otrzymał najwyższy wynik nocnej niespodzianki! Osobiście bardziej podobał mi się taniec Wayne’a i Whitneya! #DWTS”.

REKLAMA


REKLAMA


Chwaląc Wayne’a za jego pracę nóg i strukturę, fan napisał: „Witney to mądra osoba. Użyj tych mocnych stron dziewczyno. Kochaj Wayne’a, on będzie tu przez jakiś czas. Porównując Witney i Wayne’a do jej wcześniejszego partnera Alfonso, fan napisał na Twitterze: „Partnerstwo Witney i Wayne’a przypomina mi trochę jej i Alfonso… może to znak. Daję Wayne’owi 8 #DWTS”. Inny fan chwalący zawodową tancerkę napisał na Twitterze: „Kocham Witney jako choreografkę. Wnosi do swojego tańca tyle szyku. Ona i Wayne będą siłą #DWTS31 #dwts”. Mała wskazówka od fana brzmiała: „Wayne zjadł tę wspaniałą zdolność gry, po prostu musi trochę popracować nad swoją techniką #DWTS”.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA


Możesz nadrobić zaległości na żywo z 31 sezonu „Dancing with the Stars” na Disney+.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button