Rozrywka

„DWTS” sezon 31: Fani wzywają sędziów do podkreślenia aktu otwarcia premiery Jordina i Brandona

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Premiera 31 sezonu „Dancing with the Stars” miała miejsce w poniedziałek, 19 września 2022 roku, po sezonie jesiennym 2021, w którym Iman Shumpert została pierwszą w historii mistrzynią serialu Mirror Ball ze świata koszykówki. Wieczór rozpoczął się występem Jordina Sparksa i Brandona Armstronga, ale fani nie są pod wrażeniem ciężkiego podkreślenia przez sędziów.

REKLAMA

Jordin Sparks jest najnowszym absolwentem „American Idol”, który pojawił się w „Dancing with the Stars”. Brandon Armstrong jest jej profesjonalnym towarzyszem, gdy wchodzi na scenę. Jordin Sparks, który wygrał szósty sezon „American Idol”, dołącza do listy innych zawodników Idola, którzy dostali się do sali balowej, w tym Kellie Pickler z sezonu 5, która wraz z partnerem Derekiem Hough zdobyła trofeum Mirror Ball; Wicemistrzyni 10. sezonu Lauren Alaina, która zajęła czwarte miejsce w „DWTS”; i Jimmie Allen, który startował w 10. sezonie Idola, ale mu się nie udało. Jimmie, który jest teraz znanym wykonawcą country, w zeszłym roku zajął siódme miejsce w „DWTS”.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Taniec z gwiazdami” sezon 31: słynni eks Marka Ballasa, od Pia Toscano po Jeanine Mason

„Taniec z gwiazdami” sezon 31: Jak zakochali się Louis van Amstel i jego mąż Joshua Lancaster

REKLAMA

Jordin Sparks wchodzi bez doświadczenia tanecznego. Whitney Houston wiele dla niej znaczy, dlatego wybrała „I Wanna Dance with Somebody” jako swoją premierową muzykę wieczorową. Współpracowali przy filmie „Sparkle”. Według Lena Goodmana była to „czysta, przejrzysta, precyzyjna”, „fantastyczna praca” bez żadnych sztuczek. Derek Hough komplementuje jej „niesamowitą prezencję”, ale musi poprawić pozycję stopy. Bruno Tonioli uważał ją za naturalną artystkę estradową. Carrie Ann Inaba opisuje to jako „wspaniałe, niesamowite i pełne płynności i siły”.

REKLAMA

Jordin dostaje przyzwoite wyniki na rozpoczęcie wieczoru z siódemką od Carrie Ann, szóstką od Len i Dereka i kolejną siódemką od Bruno, co daje jej łącznie 26 punktów na 40. Zarówno ona, jak i jej fani są rozczarowani, ponieważ jest pierwszy występ sezonu. Biorąc pod uwagę, jak bardzo fani pokochali występ Jordin, byli zdecydowanie zszokowani, widząc jej 6, gdy piszą: „Jordin ZABIŁ to dla was wszystkich, aby dać jej 6?! Zaczynamy #DWTS”. Inny fan napisał na Twitterze, w jaki sposób uważali, że Jordin zasługuje na znacznie wyższy wynik: „Myślałem, że Jordin zasłużył na co najmniej 8. #DWTS”. Nazywając ich występ „podkreślonym”, jeden z fanów napisał: „Bardzo kochałem Sama, a jordin był bardzo podkreślony #dwts”. Jeden z fanów szybko zwrócił uwagę na to, że występ nie ma wpływu na system głosowania ze względu na format pokazu na żywo: „Oczywiście taniec nie ma znaczenia, jeśli musisz głosować przed zakończeniem pokazu. Jordin sparks będzie miał 2 godziny głosów, a ostatni tancerz będzie miał 2 minuty #DWTS #DWTS31.”

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA


Mówiąc, że duet jest tym, który ogląda ten sezon, fan napisał na Twitterze: „Jordin był tak dobry w swoim pierwszym tańcu! Na pewno będzie jednym z tych, którzy obejrzą ten sezon #dwts”. Porównując występ Jordin z innymi uczestnikami, inny widz napisał: „żadna z tych celebrytów nie poradziła sobie lepiej niż jordin. Zdecydowanie została dziś podkreślona #dwts”. Nazywając wyniki wstydem, jeden z fanów napisał na Twitterze: „Taniec Jordina Sparksa był cholernie bliski DOSKONAŁOŚCI! Te wyniki, które jej dali, to cholerny wstyd. #DWTS nie wkurzaj mnie wcześniej”. Niektórzy fani sądzą również, że odkąd Jordin rozpoczął z tak przeciętnym wynikiem, punktacja musi być trudna do wieczoru otwarcia: „Jeżeli sędziowie dadzą Jordinowi tylko szóstki i siódemki, to prawdopodobnie zobaczymy dużo piątek #dwts”.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA


Premiera 31 sezonu „Dancing with the Stars” odbyła się 19 września o 20:00 czasu wschodniego. Nowe odcinki emitowane co tydzień w poniedziałki o 20:00 ET.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button