Rozrywka

Dyrektor generalny Man Utd odwiedza pub i opowiada fanom o „pieprzonym koszmarze” w ujawnionym filmie

Dyrektor generalny Manchesteru United, Richard Arnold, spotkał kibiców w pubie, gdzie nazwał ostatni sezon „pieprzonym koszmarem” i przyznał, że klub zmarnował 1 miliard funtów.

Arnold spotkał się z niezadowolonymi zwolennikami Czerwonych Diabłów po złapaniu ich planów protestu przed jego domem. Zamiast tego spotkał się z wiernymi United w pubie w Cheshire, do którego byli, aby wyjawić swoje żale z powodu braku wydatków klubu do tej pory tego lata, a następnie udostępnił nagranie online.

51-latek zaoferował brutalnie szczerą ocenę bałaganu, w jakim znalazł się United po tym, jak odniósł najgorszy w historii wynik w Premier League i stracił trofeum przez kolejny sezon.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Arnold, który siedział w ogródku piwnym wśród kibiców, wysłuchał ich opinii i wypowiedział, gdzie klub stara się poprawić. Przyznał, że strategia transferowa klubu w ostatnich latach była fatalna, zanim ujawnił, że „nienawidzi każdej minuty” ostatniego sezonu.

Powiedział: „Mamy pierdoloną gotówkę. Wydaliśmy miliard funtów na graczy, wydaliśmy więcej niż ktokolwiek w Europie.

„Nie jestem zachwycony tym, gdzie jesteśmy, nie jest to łatwe i musimy to posortować. Ostatni rok był koszmarem. Nienawidziłem każdej minuty tego.

Czy myślisz, że Man United zmieni sytuację w ciągu najbliższych dwóch sezonów? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Richard Arnold zarzucił strategię transferową United (Zdjęcie: @MufcWonItAll) Przyznał, że ostatni sezon był koszmarem (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

„Nie możesz iść na nasz poligon i iść 'pokaż mi, gdzie jest ten miliard funtów’. Nie sądzę, że dobrze sobie radziliśmy z pieniędzmi, które wydawaliśmy w przeszłości. Przepuściliśmy ogromną ilość pieniędzy”.

Arnold powtórzył, że nie będzie przeszkadzał w protestach przeciwko właścicielowi klubu Glazer, ale twierdził, że potencjalny nowy właściciel byłby zainteresowany tylko kupnem klubu, w którym kibice byliby szczęśliwi.

Dodał, że klub potrzebuje inwestorów, aby zmodernizować swoje obiekty, zanim zapewni, że nadchodzący menedżer Erik ten Hag i John Murtough otrzymają wsparcie finansowe w letnim oknie transferowym.

Erik ten Hag będzie wspierany na rynku transferowym (Zdjęcie: Getty Images)

Arnold wyjaśnił: „Tego lata są pieniądze, których chce menedżer i dyrektor piłki nożnej. Na przyszłość, aby zainwestować w nowy stadion i tego typu rzeczy, aby stworzyć najnowszy i najlepszy poligon treningowy o wartości 250 milionów funtów, musimy coś zrobić, musimy pozyskać inwestorów.

„Potrzebuję tego, aby robić to, co chcę dla klubu, muszę mieć więcej gotówki niż teraz.

„Żaden klub na świecie nie ma pieniędzy na budowę nowego stadionu bez otrzymania go od kogoś. Albo go pożyczasz, albo ktoś go inwestuje”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button