Rozrywka

Dzieci i rodzina Anne Heche: 5 szybkich faktów, które musisz wiedzieć

Amerykańska aktorka Getty, Anne Heche, przyjeżdża na premierę Netflixa „Niewybaczalne” w Directors Guild of America w Los Angeles, Kalifornia, 30 listopada 2021 roku.

Anne Heche ma dwoje dzieci w swojej rodzinie, obaj synowie urodzeni przez jej byłych. Jej najstarszy syn, Homer Laffoon, ma 20 lat, a Atlas Heche Tupper ma 13 lat.

53-letnia aktorka została poważnie ranna, gdy wjechała do garażu, cofnęła się, a następnie wjechała do innego domu, powodując eksplozję jej samochodu. Do katastrofy doszło około godziny 11 w piątek, 5 sierpnia 2022 r. w Los Angeles. W kilka godzin po katastrofie została zaintubowana iw stanie krytycznym.

NBC Los Angeles poinformowało, że do ugaszenia pożaru potrzeba było 59 strażaków, a katastrofa spowodowała uszkodzenie konstrukcji domu po tym, jak jej niebieski Mini Cooper wszedł na 30 stóp w głąb budynku. Zdjęcia następstw pokazały rozmiary zniszczeń.

Oto, co musisz wiedzieć o jej dzieciach i innych członkach rodziny:

1. Heche i były mąż Laffoon mieli wspólnego syna, Homera, który ma 20 lat

Heche i Coleman „Coley” Laffoon mieli razem syna, Homera. Homer skończył 20 marca.

„Świeżo wybity 20-letni Homer Laffoon trzymający swojego młodszego brata w porannym świetle” – napisał Coleman Laffoon na Instagramie. „W całym świecie jest wiele do zmartwień, ale jest też wiele do odnalezienia pięknych i wspaniałych. Może ta chwila może być dla Ciebie równie dobrym przypomnieniem, jak dla nas. Szczęśliwego syna urodzinowego. Kocham Cię!”

Laffoon udostępnił także swoim dzieciom zdjęcie na własne urodziny.

„Świętujemy 48 lat i czujemy się dobrze. Kochaj moją rodzinę i przyjaciół – dziękuję za dzielenie tego życia. Świetne zdjęcie @alexilaffoon i świetne powieszenie @brentasana” – napisał.

2. Coleman „Coley” Laffoon jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, który był agentem domu Jacka Blacka

Były mąż Heche, Coleman „Coley” Laffoon, jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, który wcześniej pracował również jako operator dla Ellen DeGeneres, zgodnie z jego profilem na IMDB. Laffoon ożenił się ponownie w 2015 roku. Według jego profilu na Instagramie jego żona Alexandra „Alexi” Laffoon jest jego partnerem biznesowym w jego biznesie nieruchomościowym.

Laffoon udostępnił na swojej stronie na Instagramie link do artykułu w Los Angeles Times z 2020 r., który mówi, że on i jego żona zostali agentami aukcji domu Jacka Blacka w Hollywood Hills. W artykule napisano, że została wymieniona za 1,995 miliona dolarów.

Według IMDB Coleman Laffoon i jego żona mają dwie córki, Zoey Marine i Emmy Lou. Para ma też małego chłopca, napisał na Instagramie.

„Najlepsze czasy” – napisał, dzieląc się zdjęciem ich syna.

Laffoon często udostępnia zdjęcia swojej żony i rodziny. Udostępnił zdjęcie Alexi Laffoon na Instagramie i napisał do niej słodką wiadomość urodzinową 9 maja 2022 r.

„Dołącz do mnie w życzeniu pięknej Alexi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Tutaj jest wspaniała i wolna, rozkoszując się jednodniową randką z mężem” – napisał. „Kamienne urodziny na brzegu potężnego Pacyfiku. Moje serce jest pełne i wygląda na to, że jej też. Dziękuję, że jesteś naszym przyjacielem!”

3. Atlas Heche Tupper to 13-letni syn Heche i byłego Jamesa Tuppera

Atlas Heche Tupper urodził się dla Heche i jej byłego chłopaka Jamesa Tuppera w 2009 roku. Tupper to kanadyjski aktor znany z roli Jacka Slattery’ego w „Men in Trees”. Według Hollywood Life Tupper i Heche spotkali się na planie serialu telewizyjnego ABC.

Gazeta poinformowała, że ​​w tym czasie Heche i Laffoon byli nadal małżeństwem.

„Brwi pojawiły się, gdy Anne złożyła wniosek o rozwód z Colemana i wkrótce zaczęła spotykać się z Jamesem” – donosi Hollywood Life. „Para zamieszkała razem w 2007 roku i potwierdziła, że ​​spodziewa się dziecka w grudniu 2008 roku”.

Gazeta poinformowała, że ​​życie Atlasa zostało utrzymane w tajemnicy. Heche i Tupper nigdy się nie pobrali, ale spotykali się przez ponad 10 lat i rozstali się w 2018 roku, donosi Hollywood Life.

4. Anne Heche powiedziała, że ​​była wykorzystywana seksualnie przez swojego ojca, Don Heche

Anne Heche pozostaje w szpitalu po wypadku w Los Angeles, w którym jej samochód rozbił się o dom i wybuchły płomienie, powiedział przedstawiciel aktora magazynowi People. https://t.co/pJztbamvXD

— Associated Press (@AP) 6 sierpnia 2022 r.

Heche powiedziała w wywiadzie dla ABC News z 2001 roku, że była wykorzystywana seksualnie przez swojego ojca, Don Heche, zaczynając, gdy była niemowlakiem, a kończąc, gdy miała 12 lat. W czasie wywiadu Don Heche nie żył od prawie 20 lat. .

Powiedziała ABC News, że wykorzystywanie seksualne wywołało problemy ze zdrowiem psychicznym.

„Nie jestem szalony”, powiedział Heche ABC. „Ale to szalone życie. Wychowałem się w szalonej rodzinie i zajęło mi 31 lat, aby wydobyć ze mnie szaleństwo”.

Donald Heche zmarł na AIDS w 1983 roku, a Anne Heche powiedziała ABC, że twierdził, że jest pobożnym chrześcijaninem, ale prowadził podwójne życie.

„Miałem fantastyczny świat, do którego uciekłem. Nazwałem moją drugą osobowość Celestią” – powiedział Heche ABC. „Uwierzyłem, że pochodzę z tego świata. Wierzyłem, że jestem z innej planety. Myślę, że byłem szalony.

5. Brat Heche, Nate Heche, zginął w wypadku samochodowym kilka miesięcy po ojcu

EKSKLUZYWNIE: Film pokazuje pojazd należący do aktorki Anne Heche, który pędzi ulicą Mar Vista chwilę przed wpadnięciem na dom i wznieceniem pożaru. Historia w @CBSLA 17:00. pic.twitter.com/1H93z5aVx7

— Rachel Kim (@CBSLARachel) 5 sierpnia 2022 r.

Według New York Post Nathan „Nate” Heche zginął w wypadku samochodowym zaledwie kilka miesięcy po śmierci ich ojca. Anne Heche uważa, że ​​śmierć jej brata była samobójstwem.

Zmarł 4 czerwca 1983 r., według jego nekrologu.

„Nathan urodził się 21 kwietnia 1965 r. i zmarł 4 czerwca 1983 r.” „Nathan jest pochowany na cmentarzu Rose Hill w Albion w stanie Indiana w USA”.

CZYTAJ DALEJ: Wypadek samochodowy Anne Heche: zdjęcie i wideo z wypadku

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button