Rozrywka

Dzieci Jade Cline: Poznaj córkę gwiazdy „nastoletniej mamy”, Kloie

Źródło zdjęcia: Broadimage/Shutterstock

Jadeitowy Cline25 lat, rozpoczęła karierę w telewizji reality jako członek obsady w MTV Nastoletnia mama: młoda i w ciąży. W 2019 r. zastąpiono tubylca z Indiany Jenelle Evans na Nastoletnia mama 2. Relacje Jade z 4-letnią córką Kloie Kenna Austin i jej chłopak Sean Austin zostały zbadane w obu programach typu reality show. Jade i Sean ogłosili swoje zaręczyny 1 września, po latach wzlotów i upadków między nimi. Jade i jej bliscy pojawią się w nowym mega show MTV Nastoletnia mama: następny rozdziałktóry łączy członków obsady ze wszystkich Nastoletnia mama przedstawia.

Jadeitowy Cline
Jade Cline na 2022 MTV Movie and TV Awards: Unscripted w czerwcu 2022 (zdjęcie: Tim Regas / SplashNews)

Jade pielęgnuje swoją rolę matki i nie ma nic, czego by nie zrobiła dla Kloie. Na razie gwiazda rzeczywistości jest zadowolona z posiadania tylko jednego dziecka. „Myślę, że będę miała więcej dzieci, ale myślę też, że chcę poczekać, aż moja córka będzie starsza” – powiedziała HollywoodLife WYŁĄCZNIE w sierpniu 2020 r. „Czuję, że teraz nadszedł czas, abym popracował nad sobą, a moja kariera idzie niesamowicie. Chcę dalej budować swoją karierę.” Poniżej podsumowaliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o uroczej córce Jade.

Kloie Kenna Austin

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jade Cline (@jadecline_)

Jade urodziła córkę 18 września 2017 roku w wieku 19 lat, kiedy była na drugim roku studiów. Jej podróż do Kloie została udokumentowana na Młode i w ciąży. Po tym, jak Kloie z Seanem Austinem, Jade przeszła wiele zmagań dalej Nastoletnia mama 2w tym radzenie sobie z nadużywaniem substancji przez Seana i trudnościami z jej mamą, Christy.

Sean spędził czas z dala od swojej córki, aby przejść na rehabilitację przez 90 dni na początku 2022 roku. Sean zmaga się z uzależnieniem i zdrowiem psychicznym, które przez lata obciążały jego relacje z Jade. Para odnowiła się przed zaręczynami, a teraz są szczęśliwą i zdrową trzyosobową rodziną z Kloie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jade Cline (@jadecline_)

Kloie tak szybko dorasta. Widzowie MTV mogli zobaczyć, jak Jade troszczy się o swoją córkę w ciągu ostatnich kilku lat, a dumna mama udostępniła również jedne z najsłodszych nagrań Kloie w mediach społecznościowych. W sierpniu 2022 Kloie zaczął szkołę, a Jade udokumentowała ten przełomowy moment na Instagramie. Gwiazda reality show podzieliła się zdjęciami, na których Kloie nosi plecak w szkole i zapisuje swoje imię w klasie. „Pierwszy dzień Kloies zakończył się sukcesem! Zrobiła niesamowicie i świetnie się bawiła. Moje małe dziecko dorasta 🥹🥲” – napisała Jade w poście.

Bliska więź Jade z córką będzie nadal trwać Nastoletnia mama: następny rozdział. Nie możemy się doczekać, aby dostroić się do nowego programu i zobaczyć więcej zabawy między Jade i Kloie!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button