Rozrywka

Dzieci Julianne Moore były powodem, dla którego trafiła na „Igrzyska śmierci”

W Igrzyska Śmierci serial, było wielu utalentowanych aktorów. Julianne Moore jest z pewnością jedną z bardziej utalentowanych. Wygrała już jako aktorka, która przed dołączeniem do obsady pochwaliła się pięcioma Oscarami. To sprawiło, że idealnie pasowała do wszystkich innych na planie.

Julianne Moore | Mike Coppola/Getty Images

Jednak niektórzy fani mogą być zaskoczeni, gdy dowiedzą się, że to nie był tylko przypadek. To było szczęście! W rzeczywistości to dzieci Moore’a były powodem, dla którego znalazła się w Igrzyska Śmierci.

Rola Julianne Moore w „Igrzyskach śmierci”

W Głodowe Igrzyska: Kosogłos, postacią Moore’a była prezydent Alma Coin w obu częściach filmu. Była kobietą o dwóch twarzach. Jednym z nich był jej publiczny wizerunek; drugi był bardziej podstępny.

Alma Coin była Prezydentem Trzynastego Dystryktu i pomogła mu, kierując Drugim Rebelią, wymierzoną przeciwko Kapitolowi. Chociaż postać nie była do końca rozwinięta w książkach, w filmie wprowadzono wiele zmian w jej postaci. Dlatego, jako główny antagonista filmu, knowała sposoby na zwrócenie wszystkich przeciwko sobie w dzielnicach i Kapitolu, aby zdobyć władzę.

” src=”https://www.youtube.com/embed/pc6aWTx7OZ0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Reżyserzy i scenarzyści ukształtowali ją jako osobę, która stara się pomagać innym i ratować wszystkich, podczas gdy w rzeczywistości była skupiona na egoistycznych potrzebach. Dzięki temu jej postać stała się siłą napędową filmu, która pomogła poprowadzić historię.

Wtedy widzowie mogli również zobaczyć, że podczas filmu jest całkiem jasne, jak poświęci wszystko, aby zyskać więcej władzy, nawet Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence). Widać, że dba tylko o siebie, dlatego nie dziwi fakt, że jej życie zakończyło się z ręki Everdeen przed końcem filmu.

Rola jej dzieci w zaangażowaniu Moore’a

„src=”https://www.youtube.com/embed/Z0IYPIAs4Rw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Dzieci Moore’a były zakochane Igrzyska Śmierci, zarówno jako seria książkowa, jak i filmowa. Dlatego, gdy zaproponowano jej szansę zagrania w Prezydenta Coina w nadchodzącym filmie, była zachwycona, że ​​skorzystała z tej okazji. Czuła, że ​​będzie to miało znaczenie nie tylko dla niej, ale także dla jej dzieci i chciała wziąć udział w czymś, co już tak bardzo kochały.

Według wywiadu zamieszczonego w NDTV, Moore stwierdził: „Większość filmów, które robię, nie jest dla dzieci. Mój syn był w kolejce do przedstawienia o północy, kiedy Igrzyska Śmierci pierwszy wyszedł. Oboje kochali książki. Dla nich moje bycie w Igrzyska Śmierci: Kosogłos było dość znaczące”.

Dzieci Moore’a: Kim oni są?

” src=”https://www.youtube.com/embed/Ei_VpaQds40?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Moore ma dwoje dzieci. Oboje są odnoszącymi sukcesy aktorami na własnych prawach. Najstarszym dzieckiem jest Caleb Freundlich. Urodził się 4 grudnia 1997 roku. Jego debiut aktorski miał miejsce w roku Zaufaj człowiekowi w 2005 roku wraz z matką i siostrą. Jego ojciec wyreżyserował film, który dał mu początek aktorski.

Od tego czasu wystąpił w kilku innych filmach, m.in Jeszcze Alicja w 2014 roku, Po ślubie w 2019 roku i Drzemka poobiednia w 2022 roku. Jest nie tylko aktorem, ale i kompozytorem.

Liv Freundlich jest drugim dzieckiem Moore’a. Urodziła się 11 kwietnia 2002 roku. Podobnie jak jej starszy brat, zaczęła grać. Podobnie jak jej brat, zadebiutowała w filmie Zaufaj człowiekowi.

W kolejnych latach pojawiła się w Odbicie, który został wydany w 2009 roku. Później nie pojawiła się w innych filmach, ale to nie znaczy, że wciąż jej nie ma. Pojawiała się w niektórych publikacjach magazynowych i często publikuje posty na Instagramie.

POWIĄZANE: Autorka „Igrzysk śmierci”, Suzanne Collins, o adaptacji książek do filmów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button