Rozrywka

Dzieci Reby McEntire: Wszystko, co należy wiedzieć o jej synu i przybranych dzieciach

Źródło zdjęcia: Picture Perfect / Shutterstock

Reba McEntire przez lata zbudowała udaną karierę w muzyce country, ale okazuje się, że jest także kochającą matką. 67-letnia piosenkarka powitała jednego biologicznego syna, Shelbyi pięcioro pasierbów, w tym Coty, Lanca, Shawna, Brandonoraz Chasydy, przez dwa małżeństwa w jej życiu i zawsze tryskała nad swoją rolą rodzicielską. Podobnie jak ona, oni również żyli imponującym życiem zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Dowiedz się więcej o dzieciach Reby poniżej.

Shelby Blackstock

Reba McEntire, syn
Reba McEntire i jej syn Shelby. (AFF-USA/Shutterstock)

Shelby Blackstock jest jedynym biologicznym dzieckiem Reby. Urodził się w lutym 1990 roku dla niej i jej ówczesnego męża, Narvel Blackstock. Po ukończeniu college’u został kierowcą wyścigowym i odniósł z tego wiele sukcesów. Ścigał się w krajowych mistrzostwach USA F2000, mistrzostwach Pro Mazda i Indy Lights.

Reba przez lata nie wahała się wyrazić swojej dumy ze swojego syna i właśnie to zrobiła w pamiętnym poście na Instagramie w styczniu 2020 r., kiedy startował w Daytona International Speedway. „Mama jest tak szczęśliwa, jak jej dzieci. Shelby, „Uwielbiam wracać na Daytona International Speedway na #roar”” – napisała w poście.

Shelby założył własną rodzinę po ślubie Oddział w Marissa w lutym 2022 r. Para poznała się w aplikacji randkowej Tinder w 2014 r. i przyjaźniła się przez dwa lata, zanim zdecydowała się na romans. Rozmawiali z People o swoim małżeństwie i związku po ślubie. „Znamy się od tak dawna, zarówno z perspektywy „tylko przyjaciół”, jak i randkowej” – mówili. „Pokonywanie wszystkiego, co stawia nas życie jako męża i żony – wspólne tworzenie rodziny i spuścizny – ekscytuje nas bardziej niż cokolwiek innego”.

Bitwy Coty

Coty Battles został pasierbem Reby, kiedy poślubiła jego tatę, Charlie Bitwy, w 1976 roku. Podobno poszedł w ślady ojca, kiedy został zapaśnikiem, ale ostatecznie osiadł jako ranczer. Chociaż jest dość prywatny w swoim życiu, osiedlił się w Waco w Teksasie ze swoją dziewczyną Amy Huffmanw 2016 r., według jego strony na Facebooku.

Bitwy lancowe

Lance Battles jest drugim pasierbem Reby z jej pierwszego małżeństwa z Charliem, z którym rozwiodła się w 1987 roku. Przez lata prowadził prywatne życie, więc niewiele o nim wiadomo. Jeden z ostatnich przypadków, gdy został wymieniony w publikacji, był w nekrologu jego ojca po tym, jak zmarł z powodu niewydolności serca i powikłań udaru mózgu w 2013 roku. Donna Grangerktóra poślubiła Charliego i została drugą macochą Lance’a i Coty’ego.

Shawna Rene Blackstock

Shawna Rene Blackstock została kolejnym z pasierbów Reby, gdy artystka poślubiła jej tatę, Narvel Blackstockw 1989 roku. Podobnie jak Lance, prowadzi bardzo prywatne życie i chociaż jest aktywna na Instagramie, jej konto jest prywatne.

Brandon Blackstock

Brandon Blackstock, Kelly Clarkson
Brandon Blackstock i Kelly Clarkson pozują na imprezie. (Matt Baron/Shutterstock)

Brandon Blackstock urodził się w 1976 roku, a jego ojcem jest również Narvel. Jest prawdopodobnie najbardziej znanym pasierbem Reby, odkąd został sławnym agentem talentów. Był także żonaty z piosenkarzem Kelly Clarkson od 2013 do 2021. Była para ma dwoje dzieci razem, w tym Rzeka Róża oraz Remington Alexander. Ma również dwoje dzieci, w tym Sawanna oraz Sethze swoją pierwszą żoną, Melissa Ashworthz którym rozwiódł się w 2012 roku.

Chassidy Celeste Blackstock

Reba McEntire, syn
Reba McEntire z synem Shelby i córką Chassidy. (Obraz idealny/Shutterstock)

Chassidy Celeste Blackstock wciela się w kolejne dziecko Narvela, które zostało pasierbem Reby w 1989 roku. Urodziła się w 1978 roku i, podobnie jak część jej rodzeństwa, postanowiła zachować jak największą prywatność swojego życia. Widziano ją, jak dołączyła do Reby na wydarzenia w przeszłości, takie jak ta na powyższym zdjęciu, i wydaje się, że są bardzo blisko.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button