Rozrywka

Dzieciaki Hallmark Channel Stars: Zobacz ich rodzinne zdjęcia na przestrzeni lat

Szczęśliwy w domu! Candace Cameron Bure, Alexa PenaVega i więcej gwiazd Hallmark Channel nie tylko ma dzieci w filmach telewizyjnych — mają własne rodziny w domu.

ten Pełen dom ałun, ze swojej strony, żonaty Valeri Bure w czerwcu 1996 roku, a rodzice zostali rodzicami dwa lata później, kiedy przyjechała ich córka, Natasza. Duet powitał synów Leva i Maksima odpowiednio w 2000 i 2002 roku.

Najstarsze dziecko aktorki podąża jej śladami Hollywood, występując w filmach telewizyjnych, takich jak Nie ma to jak w domu w 2020 roku i Nie przesadzaj z drobiazgami w 2021. Candace pochwaliła swoją córkę w tym samym roku, mówiąc Ciężki że Natasza „robi sobie drogę” w branży.

„Była tam na przesłuchaniach, będąc aktorką, tak jak wszyscy inni” Pełniejszy dom ałun wytrysnął we wrześniu 2021 r. „Robi filmy… więc jestem z niej bardzo dumny i podekscytowany. … Dołożyła wszelkich starań, aby zrobić to sama. Dostaje wszystko, ponieważ ciężko pracuje, a nie dlatego, że w jakikolwiek sposób jeździ na moim froncie i właśnie dlatego nie chce ze mną pracować.

Pochodząca z Los Angeles zauważyła wtedy, że jej córka „nie chce być w filmie Hallmark” jako jej partnerka, wyjaśniając: „To nie znaczy, że nie chce robić filmu Hallmark, ale chce to zrobić to na własną rękę. Bardzo się cieszę, że jest tam i robi swoje, iz radością będę promować wszystkie jej filmy Lifetime, nawet jeśli to konkurująca sieć. Jestem przede wszystkim jej matką, więc zawsze będę ich promować. Jeśli Hallmark nie porwie jej na świąteczny film, to strata Hallmarka!”

Jeśli chodzi o PenaVega, Pani Dopasowana gwiazda ma z mężem młodsze dzieci, Carlos PenaVega. Ona i członek Big Time Rush pobrali się w styczniu 2014 roku w Meksyku i są rodzicami synów Oceana i Kingstona, a także córki Rio.

Podczas gdy maluchy jeszcze nie działają, rodowity mieszkaniec Florydy zrobił karierę w ich wieku. „Nie czułem się jak praca” – rzuciła gwiazda Take a Shot at Love Fox News w czerwcu 2018 roku kręcenia 2001 roku Szpieg dzieci. „Byliśmy jak małe dzieci codziennie bawiące się w przebieranki. Kręciliśmy w tym opuszczonym hangarze na lotnisku w centrum Austin w Teksasie, tuż obok tego ogromnego pola. Więc kiedy nie pracowaliśmy lub w szkolnej przyczepie, byliśmy w terenie. Łapiemy gąsienice. Byliśmy naprawdę żądnymi przygód dziećmi, a moje siostry były tam przez cały czas. Cała moja rodzina była w Austin, kiedy kręciliśmy.

ten Rubin i Rockits Alum dodała, że ​​ona i jej dorosłe kostiumy lubią razem grać w piłkę nożną i łowić ryby.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej zszywek Hallmark z dziećmi w domu, od Życzenie na Boże Narodzenie Lacey Chabert do Boże Narodzenie w Evergreen’s Holly Robinson Peete.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button