Rozrywka

Dzielni miejscowi łapią i zabijają ogromnego krokodyla po tym, jak 3-letni chłopiec mierzący się z bestią mierzy 17 stóp i zabija go na śmierć

Morderca, mierzący 17 stóp krokodyl, został zabity po tym, jak zamordował malucha.

Trzyletni chłopiec odwiedzał z rodziną jezioro w Kenii, kiedy olbrzymi gad porwał go przed bezradną mamą.

Członkowie społeczności pogrążonej w żałobie we wschodnim Asembo w Rarieda, w hrabstwie Siaya, wyruszyli w sobotę (7 maja), by złapać odpowiedzialnego za to krokodyla.

Pułapka okazała się skuteczna, gdy bestia z plaży Ralayo nad Jeziorem Wiktorii wpadła w przynętę, a mieszkańcy brutalnie posiekali jej ciało toporami, donosi Mirror.

Dziki młody chłopiec był jednym z trójki dzieci, które towarzyszyły matce nad jeziorem po wodę, gdy krokodyl wpadł do sąsiada.

Mieszkańcy East Asembo w Rarieda złapali gigantycznego krokodyla (Zdj .: Isaiah Gwengi) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zrozpaczona matka bezradnie przyglądała się, jak przerażający incydent oszołomił lokalną okolicę.

Jeden z mieszkańców, Alex Otieno, powiedział, że krokodyl mógł zabłądzić w ten obszar po tym, jak miejscowi osiedlili się w siedliskach krokodyli – co zwiększa liczbę ataków w dzielnicach.

A w sierpniu 2020 r. krokodyl zaatakował 32-letnią kobietę na tej samej plaży – z podobnymi pułapkami zastawionymi, by złapać gada.

Rodzina opłacała wycieczkę do Jeziora Wiktorii w Ralayo Asembo za wodę Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Paul Omondi, rybak z Ralayo Beach, powiedział wtedy, że muszą zwabić krokodyla jedzeniem, aby złapać 17-metrową bestię.

Powiedział: „Przywiązujemy mięso do haka. Tak więc, gdy krokodyl gryzie mięso, zostaje złapany”.

Jednak miejscowi, którzy podejmują działania we własne ręce, są ostrzegani, ponieważ The Kenya Wildlife Service (KWS) powiedział, że każdy, kto próbuje złapać zwierzę z powodu konfliktu między ludźmi, powinien najpierw zgłosić sprawę do nich.

Aby uzyskać więcej szokujących historii z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Mieszkańcy używali siekier do zabijania zwierzęcia i używali mięsa jako odwrócenia uwagi, a Kenya Wildlife Service przybyła później, aby zebrać szczątki krokodyla.

Według Meshack Okuku, przewodniczącego Siaya County Beach Management Unit, odnotowano wzrost liczby ataków hipopotamów i krokodyli na tym obszarze.

Na wielu plażach odnotowano częste przypadki ataków krokodyli i hipopotamów w obszarach takich jak Rabolo, Anyanga, Nyenye-Misori, Ralayo i Kamito.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button