Rozrywka

Dziewica nagiej atrakcji powiedziała „Zrujnuję cię” przez uczestnika Channel 4 z ogromnym penisem

Ulubiona Naga Atrakcja Kanału 4 przez lata miała spory udział w dziewicach – ale nie jest to tak powszechne, że od razu wybierają największego penisa w zasięgu wzroku.

Dla tancerza Raheema żył zgodnie z mottem „idź na całość albo idź do domu” – i przed wybraną datą powiedziano mu „Zrujnuję cię”, gdy sprawy nie potoczyły się dobrze.

Podczas specjalnego odcinka Pride Month prowadząca Anna Richardson dowiedziała się, gdzie są teraz niektóre gwiazdy i czy udało się ustalić ich daty.

CZYTAJ DALEJ: Gwiazda nagiej atrakcji, która dostała erekcji na antenie, mówi, że pokaz pozwala mu tylko użyć ręki, aby to zatrzymać

Raheem wyruszył ze swoją wybraną randką, ale sprawy nie potoczyły się tak dobrze, jak w studiu, ponieważ powiedziano mu, że powinien być „bardziej dziwką”, ponieważ to „zabawa” – a ich osobowości po prostu się nie pasowały .

Raheem ujawnił, że do dziś jest dziewicą. Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Ujawnił, że do dziś jest dziewicą i czeka, aż odpowiedni mężczyzna to zmieni.

Pojawia się po tym, jak prowadząca Anna zażartowała w studiu: „Uwielbiam to, że najpierw poszedłeś z prawie największym penisem”.

Raheem odpowiedział: „Idź mocno albo idź do domu”.

Jego randka powiedziała, że ​​Raheem był „zbyt niewinny” (Zdjęcie: Channel 4)

Pierwotnie powiedział mu, że wybrał datę: „Gdybym mógł zmienić alfabet, umieściłbym D w U”, pozostawiając Raheema w histerii.

Na randce wybrany przez Raheema facet powiedział mu: „Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy powiedzieli, że jesteś dziewicą. Zapytałem: 'Co?’

– Ale to imponujące. Jak w tym, jak przez tak długi czas powstrzymywałaś się od fiuta. To niesamowite.

Anna wpadła w histerię (Zdjęcie: Channel 4)

Raheem powiedział do kamery: „Czy chcę stracić dziewictwo z tym mężczyzną? Tak, nie miałbym nic przeciwko! Myślę, że na pewno będzie wiedział, co robić.

Ale sprawy nie do końca wyszły, jak powiedział Raheem: „Chciałem, żeby było więcej niż było. Czy coś się między nami stanie – nie”.

Wtedy jego randka zgodziła się: „Jesteś taka niewinna w porównaniu ze mną – myślę, że ciebie też bym zrujnowała. Bądź motyką, Raheem. To zabawne. Bądź motyką”.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button