Rozrywka

Dziewice „kawalerskie” i „kawalerskie” przez lata

Dziewice są nieliczne w Bachelor Nation. Ashley Iaconetti, Sean Lowe, Colton Underwood oraz Becca Tilley to tylko kilka z członków obsady, którzy wypowiadali się w telewizji o trzymaniu swoich V-kart.

„Czuję, że ludzie myślą, że jestem z tego powodu mniej mężczyzną. I to jest dla mnie najtrudniejsze do usłyszenia” – powiedział Underwood podczas lipca 2018 r. Mężczyźni mówią wszystko specjalny po jego eliminacji z Becca Kufrinsezon Panieński.

Były kawaler, który publicznie ujawnił się jako wesoły w kwietniu 2021 roku, dalej zastanawiał się nad swoją decyzją o omówieniu swojego dziewictwa w serialu.

„Uwielbiam rzucać światło na pozytywne/wpływające wydarzenia w moim życiu, ale prawda jest taka, że ​​miałem problemy” – napisał Underwood na Instagramie w lipcu 2018 r. „Przez lata ukrywałem swoje uczucia, w tym depresję i lęk. Widzisz część mojego życia i kilka wybranych scen, które pomagają przedstawić obraz tego, kim jestem. Jestem tutaj, aby powiedzieć, że nie jestem idealna i że czasami nie jest dobrze. Jeśli będę musiał nadal robić tanie zdjęcia na temat mojego dziewictwa – które jest tylko niewielką częścią tego, kim jestem – aby inni tacy jak ja mogli czuć się komfortowo i nawiązywać relacje – przynieś to!”

ten Wychodząc Colton Ałun kontynuował: „Chociaż nie planowałem załamywać się ani mówić o moim dziewictwie w dzisiejszym odcinku, wyraźnie jest to coś, o czym trudno mi mówić. Kiedy usłyszałem komentarze niektórych innych facetów, wywołało to moją nieoczekiwaną reakcję. Szanuję ich opinie, ale nie jestem tu po to, by udowadniać, że jestem lepszy od kogokolwiek innego lub zyskać sympatię. Tak właśnie jest… nie powinno się bronić mojego dziewictwa ani używać go do opisywania mnie jako osoby.”

Underwood, który zaręczył się z Jordan C. Brown w lutym 2022 nie jest jedyną gwiazdą Bachelor Nation, która dyskutuje o dziewictwie w serialu. Madison Prewettze swojej strony, ujawniła w wywiadzie przyznanym w lutym 2020 r., że oszczędza się na małżeństwo, ale czekała, aby powiedzieć kawalerowi Peter Weber swojego wyboru stylu życia.

„Otwarcie się na coś takiego jak ratowanie się dla małżeństwa i ten prezent, który pewnego dnia chcę dać mojemu mężowi, to bardzo intymna i wrażliwa rzecz, o której można się otworzyć” – wyjaśnił Preset w odcinku z kwietnia 2020 r. Kaitlyn Bristowepodcast „Off the Vine”. „Jest to coś, z czego jestem niezwykle dumny i za co bardzo wdzięczny w moim życiu, ale nadal jest to coś, o czym można mówić intymnie. To jest coś, o czym nie rozmawiałem tylko z Peterem, ale zapraszałem miliony ludzi do tego wrażliwego miejsca… Prawdopodobnie powinienem podzielić się tym wcześniej i kto wie, czy to by coś zmieniło? Oczywiście, że będzie się spierał, że to mogło coś zmienić, ale kto wie?

Odwiedź ponownie Licencjat najbardziej niesławne dziewice franczyzy na przestrzeni lat:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button