Rozrywka

Dzika propozycja handlowa widzi Knicksa uciekającego przez rywala konferencji

Getty Derrick Rose z New York Knicks drybluje podczas pierwszej połowy przeciwko Boston Celtics w Madison Square Garden.

Z obozami treningowymi, które mają się rozpocząć 30 września, New York Knicks szukają innej drogi, którą mogliby wyruszyć po tym, jak nie udało się pozyskać od dawna pożądanego celu handlowego Donovana Mitchella w tym okresie poza sezonem.

Oczywiście, chociaż nie wiadomo, jakie mogą być plany front office, wielu ma nadzieję, że Nowy Jork dokona w najbliższej przyszłości chwiejnej transakcji, aby lepiej przygotować się do trwałego sukcesu w przyszłości.

Jeśli jest to pragnienie franczyzy, istnieje mnóstwo możliwych opcji handlowych, które mogą rozważyć w tym sezonie, a Andy Bailey z Bleacher Report wymyślił transakcję 19 września, którą jego zdaniem klub piłkarski mógłby zrobić przed Knicksami. 19 października w Memphis.

Knicks tracą kluczowego gracza w rotacji

Jak już wspomniano, wielu ma nadzieję, że New York Knicks dokona jakiejś transakcji, która może pomóc ich zespołowi na dłuższą metę, a Bailey zawarł umowę, która w jego oczach mogłaby dokładnie to zrobić.

Hipotetyczna propozycja handlowa brzmi następująco:

New York Knicks otrzymują:

Washington Wizards otrzymują:

Dla Bailey ten rodzaj transakcji może być bardzo korzystnym posunięciem dla Knicks, ponieważ zwolnienie Rose otworzyłoby więcej możliwości i większe role w rotacji dla niektórych młodszych talentów zespołu.

„…ta transakcja po prostu usunęłaby z Thibodeau możliwość gry w Rose nad Immanuelem Quickleyem” – napisał Bailey. „Z wyjątkiem jakiejś przebojowej umowy, w przyszłym sezonie powinien promować chemię między Jalenem Brunsonem a młodymi kluczowymi postaciami, takimi jak Toppin, Quickley, Grimes i RJ Barrett”.

Później stwierdził, że podczas gdy Tom Thibodeau może „wpaść w tę samą pułapkę” nadużywania swoich weteranów wraz z przejęciem Willa Bartona, weteran wchodzi na skrzydło, na którym Nowy Jork jest nieco lżejszy. jeśli chodzi o perspektywy młodzieńcze.

Teraz, chociaż za rozumowaniem Baileya kryje się jakaś logika, gdyby Knicks rozeszli się z Rose, straciliby znacznie więcej niż tylko wypełniacz listy.

Z łatwością ich najbardziej niezawodny zawodnik z drugiej jednostki, gdy był na parkiecie, zanim w grudniu upadł z powodu kontuzji kostki, która utrzymała go do końca 2021-22, były MVP ligi notował imponującą średnią na mecz 12,0 punktów, 4,0 asyst i 3,0 zbiórek przy 44,5% strzelaniu z podłogi i 40,2% strzelaniu z głębi.

Skończył nawet z oceną 2,3 pudła plus-minus i 2,3 pudła ofensywnego plus-minus, które pod koniec roku zajęły pierwsze miejsce w drużynie.

Oprócz produkcji, Rose udowodnił również, że ma duży wpływ na produkcję swoich kolegów z drużyny, w szczególności napastnika Juliusa Randle’a.

W zeszłym sezonie, kiedy obaj byli w strojach, wielki człowiek wyprodukował jak jego All-Star z 2021 roku, zdobywając 20,4 punktu, 9,6 zbiórki i 5,3 asysty przy 36% strzelaniu z dystansu.

Jednak bez Rose na parkiecie jego skuteczność znacznie się zmniejszyła, ponieważ miał średnio 19,9 punktu, 10,1 zbiórki i 5,0 asyst na mecz przy 39,9% strzelaniu z boiska i 27,6% strzelaniu z głębi.

Wpływ obrońcy na produktywność Randle’a to nie tylko trend obserwowany w zeszłym sezonie, ale raczej przez całą ich kadencję razem, ponieważ 27-latek może pochwalić się znakomitymi średnimi 23,4 punktu, 9,5 zbiórki i 5,5 asysty przy 39% strzelaniu z głębin. w łącznie 60 meczach sezonu regularnego, grając u boku Rose.

Knicks, Nets mogą być idealnymi partnerami handlowymi

Niedawno anonimowy dyrektor generalny Konferencji Wschodniej spotkał się z Seanem Deveneyem z Heavy.com i omówił alternatywne opcje handlowe, które New York Knicks może szukać z Donovanem Mitchellem w Cleveland.

Wśród kilku wspomnianych pomysłów, dyrektor zasugerował, że Brooklyn Nets, wróg Atlantic Division i rywal z całej dzielnicy, może być logicznym partnerem handlowym, z którym warto rozważyć rozpoczęcie negocjacji, szczególnie w odniesieniu do gwiezdnego strażnika Kyrie Irvinga.

„Sieci spędzili tyle czasu, próbując oddzielić się od Knicksów, że zastanawiasz się, czy obie drużyny byłyby skłonne dokonać poważnej wymiany, ale jeśli Sieci mają wrażenie, że stracą Kyrie Irvinga, wysyłając go. to the Knicks ma sens” – powiedział Deveney.

„The Knicks mieliby szansę, aby ponownie go zwerbować – to jedna z największych obaw związanych z handlem dla Irvinga, że ​​nie zamierza pozostać w pobliżu po sezonie, jest zawodnikiem wypożyczonym”.

Dyrektor generalny kontynuowałby, stwierdzając, że chociaż Irving może być wysokiej klasy talentem w stowarzyszeniu, ze względu na jego problemy poza parkietem w połączeniu z wygasającym kontraktem, Nowy Jork może być w stanie wyłożyć najlepszą ofertę dla Brooklynu, jaką powinien kupują swoją gwiazdę, z Evanem Fournierem, Derrickiem Rosem i przyszłym wyborem służącym jako ramy możliwej umowy wychodzącej.

Więcej Heavy on Knicks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button