Rozrywka

Eagles All-Pro ujawnia szaloną historię o kontuzji dziwaka Jason Kelce

Gwiazdy Getty Eagles, Lane Johnson i Jason Kelce, są kolegami z drużyny na linii ofensywnej Philly od 2013 roku.

Opowieści o Jasonie Kelce podczas jego legendarnej kariery osiągnęły status Paula Bunyana. Jest ponadprzeciętnym ludowym bohaterem, który uosabia witalność futbolu. A ludzie zawsze szukają wysokiej opowieści, której wcześniej nie słyszeli.

Cóż, oto nowy od jednego z jego ulubionych kolegów z drużyny Philadelphia Eagles. Rozpoczęcie właściwego wślizgu, Lane Johnson rozlał się po incydencie ze swojego debiutanckiego roku w 2013 roku, kiedy spłatał figla Kelce. Zaczęło się dość niewinnie, po tym, jak Johnson ukrył hełm Kelce’a podczas treningu przejścia, a potem przybrał nieoczekiwany obrót na najgorsze.

„Chip Kelly jest trenerem, robimy spacer w pomieszczeniu [bubble at NovaCare Complex], a liniowy, który tam jesteśmy, w naszej własnej sekcji, blokuje wiadra, wiesz, patrząc na różne zabezpieczenia”, powiedział Johnson Richowi Eisenowi. „Więc zadzwonili, żeby zagwizdać w przejściu, a ja chowam jego hełm pod jednym z tych koszy na śmieci, a znalezienie go zajmuje mu około pięciu minut.

„Więc on nimi rzuca, on je przerzuca, a trenerzy mówią mu, żeby 'dawaj, co ty robisz?’ i widzi, że się śmieję, więc wie, że to ja jestem sprawcą, i biegnie do mnie z pełną prędkością i próbuje Pat McAfee wsadzić mnie w strefę prywatną. Tęskni i uderza mnie w rzepkę i myśli, że łamie sobie stopę, i wychodzi z praktyki, żeby zrobić rezonans magnetyczny”.

Kelce nie został poważnie ranny, chociaż resztę ćwiczeń przesiedział z posiniaczoną stopą. To dobra historia dwóch facetów, którzy stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi. Johnson i Kelce wchodzą teraz w 10. sezon razem jako koledzy z drużyny Eagles.

Najnowsze wiadomości o Eagles prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Eagles tutaj!

Dołącz do Heavy na Eagles!

Johnson wyłączył się z debiutanta Jordana Davisa

Johnson został zapytany o debiutanta Jordana Davisa podczas jego występu w Rich Eisen Show. Wybuchowy sprzęt obronny mierzy 6 stóp i 6 cali i waży 340 funtów. Jest górą człowieka, legalnym pokazem dziwaków. Johnson delikatnie porównał go do Aarona Donalda, przynajmniej jeśli chodzi o sposób, w jaki ofensywne odbiory muszą być dla niego planem gry.

„Kiedy mamy do czynienia z trudnymi pojedynkami, wiesz, że od czasu do czasu gramy z Baranami i Aaronem Donaldem” – powiedział Johnson Eisenowi. „Nazywamy to po prostu przekazaniem talerza ofiarnego, tak jak robią to w kościele. Kiedy widzisz takich facetów, to jest jak: „dobrze, lepiej bądź gotowy w środku, muszę się martwić o mojego faceta na zewnątrz”. I tak naprawdę jedyny raz, kiedy będę atakował tego gościa, to jak blok w dół lub w kombinacji z gardą, więc to dla mnie dobra przysługa.

Ogłoszono daty raportów z obozu szkoleniowego

NFL ogłosiło daty obozów treningowych dla wszystkich 32 drużyn, w tym terminy zgłaszania się weteranów i debiutantów. Orły proszą wszystkich, aby pojawili się 26 lipca w kompleksie NovaCare w Południowej Filadelfii.

Są jedną z 11 drużyn o tej samej dacie zgłoszenia dla weteranów i nowicjuszy, wraz z Dallas Cowboys, Los Angeles Rams, Washington Commanders, Seattle Seahawks, San Francisco 49ers, Pittsburgh Steelers, Jacksonville Jaguars, Denver Broncos, Dallas Cowboys i Carolina Pantery.

Więcej Heavy on Eagles News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button