Rozrywka

EastEnders Peter Beale jest teraz gwiazdą – link do Queen, romans ze współgwiazdą i przestępstwa seksualne wobec dzieci

Sprawy przybrały gorszy obrót w EastEnders po tym, jak Ben Mitchell brutalnie przypadkowo zaatakował swojego siostrzeńca Petera Beale.

Myląc Petera z Richem, Ben atakuje go, gdy opuszcza The Albert – tylko po to, by odkryć, że to niewłaściwa osoba.

Czy z Piotrem wszystko będzie dobrze? A co to oznacza dla Bena? Tylko czas powie.

To tylko jedna z dramatycznych historii, w które Peter Beale był zaangażowany od czasu przybycia na Albert Square w 1993 roku – od tego czasu w EastEnders zagrało ponad siedmiu różnych aktorów.

Gdy widzowie czekają, aby zobaczyć, co stanie się z Peterem Beale, Daily Star przygląda się, gdzie są teraz aktorzy, którzy go grali.

Francis Britten-Snell i Alex Stevens Peter Beale zostali przedstawieni publiczności EastEnders w 1993 roku (Zdj .: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Mały Peter Beale po raz pierwszy pojawił się na naszych ekranach telewizyjnych w 1993 roku, a rolę pierwotnie grał mały Francis Britten-Snell przez ponad trzy lata, aż do 1996 roku.

Aktor dziecięcy Alex Stevens przejął tę funkcję na rok w latach 1996-1997, a postać pojawiała się od czasu do czasu u boku ojca Iana Beale.

Jednak rola Petera Beale to jedyne przypisane role telewizyjne Francisa i Alexa według bazy danych IMDB.

Joseph Shade Joseph Shade grał Petera Beale’a w latach 1998-2004

Joseph Shade grał Petera Beale’a przez ponad sześć lat w latach 1998-2004, co czyni go najdłużej działającym aktorem Petera Beale’a.

Podczas swojego pobytu na Albert Square był zaangażowany w wielkie historie, w tym uratowanie z poważnego incydentu przez Dennisa Wattsa.

Według bazy danych IMDB jest to jego jedyna rola aktorska w telewizji.

Jednak w 2017 roku Joseph trafił na nagłówki gazet po przyznaniu się do szeregu przestępstw seksualnych. Został później skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 24 miesiące.

James Martin James Martin grał Petera Beale przez ponad dwa lata w latach 2004-2006

W 2004 roku rolę Petera Beale przejął aktor James Martin na ponad dwa lata, aż do 2006 roku.

Wraz z Peterem Beale, James miał także kilka ról jako aktor dziecięcy w dwóch filmach krótkometrażowych dla BBC, a także jako Telly w Kiss Of Life, który zdobył nagrodę BAFTA.

Oprócz swojej pracy telewizyjnej, podobno James pojawił się w wielu produkcjach teatralnych, ale od tego czasu rzucił aktorstwo.

Nie wiadomo, czym James jest do tej pory, ani wiele o jego życiu osobistym.

Thomas Law Thomas Law grał Petera Beale w latach 2006-2010 (Zdjęcie: BBC)

Thomas Law grał Petera Beale w latach 2006-2010.

Po odejściu z mydła aktor nie unikał jednak światła reflektorów, występując w serialach telewizyjnych, w tym w filmach Casualty i Hollywood, w tym A Cinderella Story: If The Shoe Fits w 2016 roku.

Popisał się również swoimi imponującymi talentami wokalnymi w mediach społecznościowych, a aktor postanowił skupić się na swojej karierze muzycznej w ostatnich latach i udostępniać filmy ze swoim śpiewem i grą na gitarze na Instagramie, a także publikować piosenki w serwisie streamingowym Spotify.

Jednak fani o orlim wzroku zauważyli dorosłego Thomasa powracającego na nasze ekrany telewizyjne w zeszłym roku w serialu ITV The Bay, grającego DC Eddiego Martina, a także w filmie Last Train to Christmas.

Thomas zachwycił także fanów w mediach społecznościowych ujęciami swojej przystojnej transformacji, prezentując swoje wyrzeźbione mięśnie brzucha i rozerwane mięśnie na serii zdjęć, z których jeden komentuje: „Dammmmmmmmnnnnnnnn, [you] stałam się taka seksowna”.

Ben Hardy Ben Hardy grał Petera Beale w latach 2013-2015 (Zdjęcie: BBC / Kieron McCarron)

Ben Hardy wywarł duży wpływ, gdy grał Petera Beale w EastEnders w latach 2013-2015, dołączając do mydła u szczytu fabuły Who Killed Lucy Beale.

Jednak po opuszczeniu mydła wkrótce dostał swoją pierwszą hollywoodzką rolę filmową w przeboju komiksowym X-Men: Apocalypse, w którym zagrał mutanta o imieniu Archangel.

Pięć lat później odegrał rolę, która zwróciłaby na niego uwagę całego świata, grając legendę Queen i perkusistę Rogera Taylora w biografii Bohemian Rhapsody z 2018 roku.

Ben Hardy zagrał w wielkich hollywoodzkich filmach, w tym w Bohemian Rhapsody

Nie tylko nawiązał bliskie więzi ze swoimi kolegami z Queen, ale także otrzymał lekcje gry na perkusji od samego Rogera Taylora, aby rozwinąć swoją rolę, mówiąc Ludzie: „Miałem mu tyle pytań. Udzielił mi lekcji mini perkusji, która była świetna.

„Kto może powiedzieć, że dostał lekcję gry na perkusji od Rodgera Taylora w Abbey Road Studios? Potem zjedliśmy lunch w tej małej francuskiej knajpie nieopodal”.

Po występie w Bohemian Rhapsody, Ben Hardy został nominowany do nagrody Screen Actors Guild Awards za wybitne osiągnięcia od obsady filmowej.

Od tego czasu pojawił się także w serialach telewizyjnych, w tym The Girl Before, a także w nadchodzącym filmie Recovery, który jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej.

Podczas kręcenia „Dziewczyny przedtem” Ben poznał także swoją partnerkę i byłą gwiazdę EastEnders, Jessicę Plummer, która grała w mydle Chantelle Atkins.

Chociaż obaj wystąpili w EastEnders, żadne z nich nie dzieliło ze sobą żadnych scen po pracy nad mydłem w różnym czasie.

Jessica została niedawno sfotografowana, gdy wygląda promiennie u boku Bena Hardy’ego podczas BAFTA Film Awards 2022, po tym, jak plotki o romansach zaczęły krążyć, gdy zauważono ich na wspólnym koncercie Jade Bird w 2021 roku.

Podobno gwiazdy spotkały się podczas wspólnej pracy nad serialem The Girl Before, a źródło mówi The Sun: „Ich chemia na ekranie zmieniła się w spędzanie razem czasu poza ekranem od czerwca”.

Dayle Hudson Dayle Hudson dołączył do EastEnders jako Peter Beale w 2020 roku (Zdjęcie: BBC / Kieron McCarron / Jack Barnes)

Po pięcioletniej przerwie od mydła, Peter Beale powrócił na Albert Square – z aktorem Dayle Hudsonem w roli Bena Hardy’ego.

Jest to pierwsza ważna rola aktorska Dayle’a, a gwiazda pojawiła się wcześniej w filmie krótkometrażowym Slight w 2017 roku.

Wypowiadając się przed swoją nową rolą, Dayle powiedział wcześniej The Sun Online: „Jestem naprawdę wdzięczny i podekscytowany, że mam okazję pracować nad taką instytucją brytyjskiej telewizji, obok niesamowitych aktorów.

Peter Beale jest pierwszą ważną rolą telewizyjną Dayle Hudsona (Zdjęcie: BBC/Kieron McCarron)

„Peter był nieobecny przez jakiś czas, więc nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co kombinował i jestem bardzo podekscytowany, aby zobaczyć, co przyniesie mu przyszłość”.

Z dala od naszych ekranów Dayle dzieli się także słodkimi ujęciami na Instagramie z jego dziewczyną, India Hope, która jest modelką.

Para niedawno świętowała swoją pierwszą rocznicę razem z romantyczną kolacją w Mayfair, a Dayle udostępnił zdjęcie ich dwojga razem, podpisane: „Szczęśliwej rocznicy kochanie, to dobra robota, że ​​uśmiechasz się wystarczająco dla nas obojga!”

EastEnders będzie emitowany od poniedziałku do czwartku w BBC One o 19:30

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button