Rozrywka

Ed McVey dzieli zaskakujący związek z Eddiem Redmayne

Patrząc na brytyjską rodzinę królewską po śmierci królowej Elżbiety II, nie dziwi fakt, że nagrodzony Emmy serial Netflix Korona przyciąga więcej widzów niż kiedykolwiek. Przenieś życie królewskich arystokratów na ekrany w 2000 roku, Korony Sezon 6 będzie w szczególności śledził młodsze pokolenie rodziny. Rola księcia Williama zostanie podzielona między dwóch aktorów: Rufusa Kampę i Eda McVeya. Ten ostatni przedstawi księcia od lat młodzieńczych do młodości. Ale co wiemy o przyszłym aktorze? Czytaj dalej, aby uzyskać bardziej formalne wprowadzenie do McVeya.

Młody aktor zagra u boku Meg Bellamy, która zagra Kate Middleton. 21-latek ma już całkiem imponujące CV, po czterech latach szkolenia ukończył Drama Centre London w 2021 roku. Następnie objął teatralną rolę dublera w teatrze Obóz Zygfryd w Old Vic. Nawet kiedy nie jest na scenie, McVey ewidentnie nadal jest zaangażowany w teatr: obecnie pracuje przed domem dla Kabaret produkcja w londyńskim Kit Kat Club. Co ciekawe, Eddie Redmayne i Jessie Buckley wystąpili wcześniej w przedstawieniu scenicznym. Oficjalne konto na Twitterze dla miejsca, które zostało napisane na Twitterze Korona ogłoszono casting. „Rewelacyjne… że Ed McVey, członek naszego epickiego zespołu front-of-house, właśnie został ogłoszony jako Książę William w nowej serii Korona. Jesteśmy z ciebie tacy dumni”.

Korona będzie pierwszą poważną rolą McVeya na ekranie. Kiedy po raz pierwszy ogłoszono casting, aktor podekscytowany opublikował aktualizację na swoim profilu na Instagramie. Napisał: „Ach, wielka wiadomość już się pojawiła. Jestem absolutnie podekscytowany możliwością zagrania w księcia Williama w Korona. Obok niesamowitego @megkbellamy. Gunna [sic] być niesamowitą sesją. Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się wszystkiego, co mogę.

Od tego czasu McVey uzupełnił swoje pierwsze ogłoszenie na Instagramie kolejnym postem, dzieląc się swoim zdjęciem z Kampą w Elstree Studios. Młodzi aktorzy, którzy będą grać tę samą rolę w różnym wieku, prawdopodobnie już rozpoczęli pracę nad projektem.

Po początkowych epizodach dotyczących następstw śmierci księżnej Diany, McVey przejmie rolę księcia Williama z Kampy, obejmując późne nastoletnie lata księcia, przechodząc do jego czasu na Uniwersytecie St Andrew w Szkocji, gdzie spotyka kolegę ze studenta i przyszła żona, Kate Middleton.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button