Rozrywka

Ed Sheeran bezinteresownie opłacił rachunek za leczenie Toma Parkera z The Wanted

Więcej na: ed sheeran Ed Sheeran występuje w „SNL” po kwarantannie COVID-19 Producenci „SNL” „wspinają się” na miejsce Eda Sheerana w związku z diagnozą COVID-19 Ed Sheeran pozytywnie testuje COVID-19 na dni przed wydaniem albumu Ed Sheeran, przyjaciel kanału, Elton Jan w cekinach i piórach

Ed Sheeran bezinteresownie pomógł sfinansować prywatne leczenie Toma Parkera podczas jego wyczerpującej walki z rakiem mózgu.

Poszukiwana piosenkarka zmarła w marcu w wieku 33 lat po zdiagnozowaniu nieoperacyjnego guza mózgu zwanego glejakiem w październiku 2020 roku.

W szczytowym momencie walki z rakiem najbliżsi przyjaciele Parkera zgromadzili się wokół niego, aby upewnić się, że otrzymuje najlepszą możliwą całodobową opiekę.

Wśród nich była brytyjska piosenkarka Sheeran, zgodnie z nadchodzącymi wspomnieniami Parkera, zatytułowanymi „Nadzieja: moje inspirujące życie”.

Parker nazwał twórcę hitów „Shape of You” „wyjątkowym mężczyzną” i powiedział, że jego uprzejmy gest „znaczył świat” dla niego i jego żony Kelsey Parker.

„Nigdy wcześniej nie powiedziałem tego publicznie (i prawdopodobnie będzie zły, że teraz to robię), ale Ed jest bardzo wyjątkowym człowiekiem – pomagał nawet w moich rachunkach za leczenie, gdy szukałem innych opcji leczenia i miałem prywatna immunoterapia” – przeczytaj fragment książki, który uzyskał The Sun.

Poszukiwany piosenkarz Tom Parker zmarł na raka mózgu w wieku 33 lat. WireImage

„Nie musiał tego robić, ale moja żona Kelsey i ja jesteśmy mu tak wdzięczni za jego wsparcie, że oznaczało to cały świat”.

Para nawiązała przyjaźń, kiedy ponad dekadę temu Sheeran dołączył do The Wanted podczas trasy koncertowej.

Parker — który dzielił z Kelsey dwuletnią córkę Aurelię i rocznego syna Bodhi — przeszedł chemioterapię i radioterapię i ogłosił w listopadzie 2021 r., że jego guz jest „pod kontrolą”, ale niestety rak wkrótce wrócił.

Tom Parker nazwał Eda Sheerana „wyjątkowym człowiekiem”. Obrazy PA za pośrednictwem Getty Images

Piosenkarz dołączył do The Wanted w 2009 roku, a zespół zaczął wydawać hity, w tym „Glad You Came”, „All Time Low” i „I Found You”.

Zespół zawiesił działalność w 2014 r., ale ponownie zjednoczył się w 2021 r., by nagrać album z największymi przebojami i koncert w Londynie wspierający Parkera.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button