Rozrywka

Eddie Hearn dostał kiedyś 28-stronicowy list od fana boksu „Porky” przedstawiający strategię bojowników

Szef Matchroom Boxing Eddie Hearn ujawnił, że kiedyś otrzymał 28-stronicowy list przedstawiający strategię bojowników od superfana boksera o imieniu „Porky”.

Hearn ostatnio współpracował z Canelo Alvarezem przed starciem Meksykanina z Dmitrijem Bivolem o tytuł WBA wagi półciężkiej. Rosjanin zdeklasował swojego rywala, pokonując pozycję Alvareza jako najlepszego boksera na świecie, który zmierza do starcia.

We wtorek 10 maja Hearn napisał na Twitterze, jak przesłał agentowi bokserskiemu i promotorowi Vadimowi Kornilovowi wiadomość o potencjalnym przejęciu Bivol w tamtym czasie. W wiadomości wysłanej w czerwcu 2017 r. Hearn napisał: „Cześć Vadim..chciałbym porozmawiać z tobą o Bivol..”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jego tweet wyśmiewał wiadomość, a Brytyjczyk napisał: „Wślizgnąłem się w @VadimKTeam @bivol_d DM prawie 5 lat temu”

Para użytkowników Twittera zaczęła żartować z wirusowego superfana boksu, Porky Russa, a @EubanksLostPen pytał Hearn, czy kiedykolwiek wpadł na DM Russa. Użytkownik @Iz_Philly zasugerował, że Porky „zdecydowanie” wysłał wiadomość do szefa Matchroomu.

Dołączył zrzut ekranu tweeta Hearna z 2011 roku, który brzmiał: „Otrzymałem dzisiaj 28 (tak 28) stronicowy list od fana boksu 'Porky’, ujawniający swoje przemyślenia i strategie dla naszych zawodników w 2012 roku. Fair play!”

Eddie Hearn opublikował tę wiadomość na Twitterze w 2011 roku (Zdjęcie: Eddie Hearn/Twitter)

Myślisz, że Eddie Hearn słuchał rad Porky’ego? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Porky stał się czymś w rodzaju dobrze znanej postaci w Internecie, publikując niesamowite filmy i komentarze na kluczowe tematy bokserskie. „Porky’s Corner” ma ponad 1000 polubień na Facebooku, podczas gdy podobno został zablokowany na Twitterze.

Hearn rozmawiał z dziennikarzami o jednogłośnej przegranej Alvareza z Bivol w weekend. Podkreślił, że porażka w szoku nie jest wskaźnikiem, że Alvarez nie jest w stanie rywalizować w tej kategorii wagowej.

„Łatwo powiedzieć po tym, prawda? Ale nikt wcześniej nie mówił, że to most za daleko” – powiedział Hearn. „W boksie jest wielu ludzi, którzy myśleli, że to będzie naprawdę trudna walka, a niektórzy nawet wybrali Dmitrija Bivola, ale nie możemy teraz stać tutaj i mówić„ brydż za daleko ”, ponieważ gdybyśmy mieli tę rozmowę (przed walką) powiedzielibyśmy „och, on jest wielkim faworytem”, którym był”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button