Rozrywka

Eddie Lucas mówi, że ekipa „Below Deck” jest najniżej opłacana w rzeczywistości – ale produkcja serialu kosztuje 10 milionów dolarów

Dawny Pod pokładem pierwszy kolega Eddie Lucas wyraził frustrację z powodu tego, że jego pensja w programie, w połączeniu z pułapkami rozgłosu, nie ułatwiała kupowania domu na zbyt drogim rynku.

Lucas, który niedawno świętował swój pierwszy zakup nowego domu, powiedział: Pod pokładem załogi są najniżej opłacane w Bravo. Mimo że ma pięć sezonów Pod pokładem pod pasem, to nie zapełniało jego konta bankowego.

I chociaż to, co powiedział Lucas, jest dobrze znane – że załoga finansuje tylko to, co normalnie zarobiłaby na czarterze – franczyza może nie być w stanie zaoferować załodze Prawdziwe gospodynie domowe rodzaj wynagrodzeń.

Czy wyprodukowanie sezonu „Below Deck” kosztuje blisko 10 milionów dolarów?

Lucas potwierdził, że Pod pokładem załoga zarabia w serialu swoją normalną pensję. „Chociaż zarabiamy lepiej niż zwykły żeglarz, oczywiście nadal nie otrzymujemy wynagrodzenia tak, jak ludzie lubią Gospodynie domowe robią, co jest trochę frustrujące, ponieważ tak naprawdę nie pracują – po prostu wychodzą na kolację i kłócą się” – powiedział New York Post. „Więc próba zakupu nowego domu na niemożliwym rynku, w połączeniu z zadłużeniem z tytułu kredytu studenckiego, jest finansowo miażdżąca”.

Ekipa Below Deck i Andy Cohen |Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank

Ale podobno franczyza kosztuje co najmniej dwa razy więcej w porównaniu z typowym reality show. Dawny Poniżej pokładu Morza Śródziemnego szefowa gulaszu Hannah Ferrier powiedziała Daily Mail w 2019 roku, że słyszała, że ​​produkcja serialu kosztowała od 10 do 12 milionów dolarów. Według badań przeprowadzonych przez South University większość programów typu reality show może kosztować nawet około 5 milionów dolarów na sezon.

Dawny Pod pokładem Med majtek Colin Macy-O’Toole w 2021 r. przeprowadził kilka liczb w ściągawkach Showbiz, co pokazało, że szacunki Ferriera były dość dokładne. „Masz koszty paliwa, które są duże”, powiedział. „Wypompowujecie ludzi, którzy wypompowują zbiorniki. Właściciel łodzi musi zapłacić za miejsce w marinie, a następnie za wszystkie koszty związane z dokowaniem”.

Wydatki „pod pokładem” naprawdę się sumują

Samo wynajęcie jachtu to milion lub więcej na sezon. Parsifal III z Jacht żaglowy poniżej pokładu czynsze za 205 000 USD tygodniowo. Jeśli załoga kręci filmy przez sześć tygodni, budżet na sam jacht wynosi już grubo ponad milion dolarów. I chociaż goście czarterowi płacą za udział w programie, otrzymują znaczną zniżkę.

Paliwo do łodzi zawsze było drogie, ale dziś z pewnością jeszcze bardziej. W 2020 roku kapitan Lee Rosbach oszacował, że koszt paliwa do superjachtu wyniesie nawet 100 000 USD, aby zatankować zbiornik. „Możesz wydać od 50-100K w zależności od tego, gdzie tankujesz i ile pomieszczą twoje zbiorniki”, he tweetował w odpowiedzi na pytanie fana o koszty paliwa. „Na czarterach zależy to od tego, dokąd jedziesz i jak długo biegniesz, aby tam dotrzeć, oraz od prędkości, z jaką biegasz. Wiele zmiennych.”

” src=”https://www.youtube.com/embed/B7dz-P_e1qY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: „Below Deck”: Eddie Lucas dzieli się z członkami ekipy sezonu 9, z którymi będzie pracował ponownie (na wyłączność)

Prowizje i wszelkie dodatki dla gości i załogi to kolejne 25% do 50% ceny czarteru. Ponadto firma produkcyjna musi zapewnić personelowi produkcyjnemu hotele i transport. . “[Production] wynająć też taksówkę wodną na sześć tygodni z rzędu, gdy ktoś musi wrócić na ląd lub zmienić zmianę”, wspomina Macy-O’Toole. „Taksówka wodna odjeżdża tam, gdzie jesteśmy i zmienia załogę”.

Dlaczego seria „The Real Housewives” jest tańsza w produkcji?

Jeden wielki powód, dla którego Bravo jest Prawdziwe gospodynie domowe Może obniżyć koszty produkcji, ponieważ producenci mają większą kontrolę nad środowiskiem. Pod pokładem jest ustawiony na superjachcie, więc logistyka sprawia, że ​​kontrola kosztów staje się wyzwaniem. Gospodynie domowe producenci mogą sterować programem, aby znaleźć sposoby na cięcie kosztów, co ułatwia płacenie obsadzie porządnej pensji. Gospodynie domowe pensje mogą zaczynać się od 60 000 dolarów w sezonie, a w kilku przypadkach mogą wzrosnąć ponad milion dolarów.

„src=”https://www.youtube.com/embed/IaEmCY3r1Ds?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Przykładem, w którym producenci mogą zmniejszyć wydatki, jest wystawna podróż. „Wiele razy Bravo powie: „Nie możesz jechać na tę wycieczkę, jeśli nie możesz się wymienić”, mówi jeden z producentów, który zarezerwował kilka wycieczek, zauważając, że w ostatnich latach budżety na wycieczki spadła, ale nadal może być w kilkuset tysiącach dolarów” Gospodynie domowe Ekspert i pisarz Sęp Brian Moylan podzielił się.

Moylan dodał, że showrunner stworzy budżet, a następnie dopasuje działania do projektu budżetu. Ale ogólnie serial podąża za obsadą w domu, co zazwyczaj nie wiąże się ze znacznymi wydatkami, takimi jak Below Deck.

Eddie z „Below Deck” ujawnia doświadczenie bliskie śmierci – „Najbardziej przerażająca rzecz, jaką kiedykolwiek przeżyłem na łodzi”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button