Rozrywka

Ekscytująca aktualizacja relacji Jennifer Garner, gdy Bennifer wraca z miesiąca miodowego

Miesiąc miodowy Bena Afflecka i Jennifer Lopez dobiega końca, a oboje spędzają trochę czasu osobno, realizując inne przedsięwzięcia, jego była żona Jennifer Garner również cieszy się życiem.

WIĘCEJ: Jennifer Garner dzieli się rzadkim spojrzeniem na życie domowe z trójką dzieci

W rzeczywistości aktorka została zauważona z rzadko widywaną twarzą w Los Angeles, jej chłopakiem Johnem Millerem, wcześniej w piątek.

Ładowanie gracza…

WIDEO: Jennifer Garner zachwyca w nieoczekiwanym teledysku cheerleaderek

Obaj byli widziani po wspólnym treningu na zdjęciach opublikowanych przez DailyMail, z Jennifer niosącą mnóstwo rzeczy, gdy była ubrana na czarno.

Para rzadko widuje się razem, decydując się zachować prywatność swojego związku, nie składając oficjalnie żadnych deklaracji ani oświadczeń o swoim statusie.

WIĘCEJ: Jennifer Garner w rzadkim osobistym poście mówi o „wywołaniu” traumatycznych wydarzeń z dzieciństwa

Gwiazda Yes Day i jej chłopak z dyrektora generalnego CaliGroup podobno spotykają się od ponad czterech lat, na krótko rozstali się w 2020 roku.

Jennifer godzi swoje życie randkowe ze wspólnym wychowywaniem trójki dzieci, Violet, Seraphiny i Samuela, z byłym mężem Benem.

Jennifer i John spotykają się od ponad czterech lat

Mama trójki ma trochę czasu dla siebie, odkąd jej mąż zabrał dzieci na miesiąc miodowy po ślubie w Las Vegas z piosenkarką On the Floor.

Pozostali jednak na pierwszym miejscu, a Jennifer niedawno podzieliła się namiętnym oświadczeniem dotyczącym wiadomości, którą miała dla swoich córek.

WIĘCEJ: Jennifer Garner dzieli się tajemniczym postem na temat „zmartwień” – i jest to niezwykle powiązane!

WIĘCEJ: Jennifer Garner i syn Bena Afflecka Samuel tak bardzo urósł – zobacz urocze zdjęcia na przestrzeni lat

Podczas swojego ostatniego wywiadu z Harper’s Bazaar gwiazda była tak szczera, jak to tylko możliwe, o mnogości dostępnych zabiegów kosmetycznych i własnym podejściu do piękna.

Kiedy się otworzyła, mama trójki przekazała zarówno fanom, jak i własnym córkom ostrzeżenie, że dadzą się ponieść makijażowi i zastrzykom.

Aktorka jest kochającą mamą Violet, Seraphiny i Samuela

Jennifer porównała się do swojej kultowej postaci „13 Going on 30”, Jenny Rink, i przyznała, że ​​jej podejście do piękna nie może być bardziej odmienne.

Zapytana, jakie lekcje urody chce zaszczepić swoim córkom, wyjaśniła: „Moje rady dotyczące urody są zawsze takie same: mniej patrz w lustro, mniej obsesji i patrz na resztę świata, aby zobaczyć, co możesz wykorzystać czas zamiast tego.”

Czytaj więcej WITAJCIE! Historie z USA tutaj

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button