Rozrywka

Ekspert od mowy ciała analizuje reakcję Johnny’ego Deppa podczas zeznań Amber Heard podczas procesu o zniesławienie

Ekspert od mowy ciała przeanalizował niektóre reakcje Johnny’ego Deppa podczas zeznań procesowych Amber Heard i stwierdził, że jego wyraz twarzy był odkrywczy. Widziano, jak Depp spogląda w dół lub pisze, gdy Heard był na stoisku, co według eksperta świadczy o jego braku szacunku dla Hearda.

Amber Heard i Johnny Depp podczas procesu o zniesławienie | JIM LO SCALZO / POOL / AFP przez Getty Images

Według eksperta mowa ciała Johnny’ego Deppa podczas zeznań procesowych Amber Heard była ujawniająca

Usłyszała, jak podzieliła się szczegółami domniemanego nadużycia, którego doświadczyła w swoim związku, a kiedy mówiła, Depp spojrzał w dół, nigdy nie patrząc na swoją byłą żonę. Ekspert od mowy ciała, Janine Driver, opowiedziała, jak Depp wykazywał mimikę i gesty, które dawały wgląd w to, co czuł.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Telewizja HLNKierowca przeanalizował kilka fragmentów zeznań Hearda. Depp spojrzał w dół, opisując rzekomą walkę z aktorem.

„Lubię mówić, że emocje płyną od czoła do nosa” – powiedział Driver. „Widzimy więc, że zmarszczka na czole Johnny’ego Deppa, nagła bruzda, to zamieszanie. To niezgoda. To „Nie cieszę się, że słyszę, co ona tutaj mówi”.

Kierowca zauważył również, jak widziano Deppa, który odwracał głowę na bok. „To tak, jakby próbował zrozumieć, co ona mówi. To nie ma sensu”.

Kontynuowała: „Ogólnie rzecz biorąc, on patrzy w dół przez cały czas, kiedy Amber jest na stoisku, to jest coś innego. To jest: „Nie mam szacunku dla osoby, która mówi, więc nawet na nią nie spojrzę”.

Ekspert przeanalizował mowę ciała Amber Heard podczas procesu Johnny’ego Deppa

Kierowca podzielił się przemyśleniami na temat sposobu, w jaki Heard spojrzał na ławę przysięgłych, gdy była na stoisku. Prowadzący wywiad zastanawiał się, czy pomogło to aktorowi nawiązać kontakt z ławą przysięgłych, pytając: „Czy to dobra rzecz, czy może sprawić, że poczuje się niekomfortowo?”

Ekspert wyjaśnił: „Mamy tak zwane neurony lustrzane. Ty ziewasz, ja ziewam. Dobrze? Chcemy być bardziej jak ludzie, z którymi jesteśmy. To się zdarza cały czas.”

Kontynuowała: „Myślę jednak, że to jej nie wystarcza. Nie sądzę, że uznają ją za wiarygodną, ​​ponieważ nie jest.

Kierowca dodał: „Ona leży przez zęby, moim zdaniem. I szkolę organy ścigania, od FBI przez CIA po tajnych szpiegów. Jej język jest wyłączony. Robi zdania typu start-stop. Jej wyraz twarzy jest wyłączony.

Ekspert wskazała na gesty rąk Heard podczas jej zeznań, „kiedy mówiła o Johnnym z całą krwią wypisaną na lampach i na ścianach… używa tych ilustratorów”.

Kierowca dodał: „Ale kiedy mówi o byciu zaatakowanym, przeciągniętym lub uderzonym – żadnych gestów rąk”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/ghAiHvNCJlM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ekspert ujawnił „problem z Amber w swoich zeznaniach”

Kierowca omówił również zeznania podczas wywiadu z Court TV 4 maja. „Problem z Amber w jej zeznaniach polega na tym, że robi te wszystkie zdania typu start-stop” – wyjaśniła. „Jest to zgodne z kimś, kto jest zwodniczy”.

Ekspert zwrócił uwagę, jak Heard upuścił zaimek „on” i po prostu powiedział „sklepił mnie”, co jest kolejną oznaką oszustwa. Czasami używała również czasu przeszłego, a innym razem czasu obecnego. „Kiedy ludzie wymyślają historię, mówią w obecnym czasie” – zauważył Driver.

„Jej obecny czas do czasu przeszłego wskazuje na kogoś, kto wymyśla historię na miejscu” – dodała. „Myślę, że niektóre z nich są prawdziwe, a wiele z nich jest zwodniczych”.

POWIĄZANE: Ekspert od mowy ciała analizuje emocjonalne świadectwo Amber Heard w procesie Johnny’ego Deppa

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button