Rozrywka

Ekspert od mowy ciała twierdzi, że Kate Middleton „przejrzała” Meghan Markle z „lodowym spojrzeniem”

LONDYN, WIELKA BRYTANIA: Spór między nową księżną Walii Kate Middleton i księżną Sussex Meghan Markle jest tajemnicą poliszynela. Ekspert od mowy ciała twierdzi, że między dwiema kobietami było napięcie, gdy Kate wpatrywała się w Meghan z czymś, co można określić jako „lodowe spojrzenie” podczas spaceru.

REKLAMA

Wszystko to wydarzyło się, gdy żałobnicy zebrali się, aby złożyć wyrazy szacunku i zostawić kwiaty po śmierci królowej Elżbiety 8 września. 10 września. Nagranie z imprezy pokazuje, jak Kate patrzy na Meghan z „przerażającą” intensywnością, zanim zorientuje się, że jest filmowana. Nagle wybucha uśmiechem i macha do kamery.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Meghan Markle wywołuje „szalone” teorie internetowe, twierdząc, że nosiła mikrofon na pomniku królowej

Ekspert ujawnia, że ​​Kate jest „po cichu pogrążona w smutku” po śmierci królowej, podczas gdy Meghan miała „idealny wyraz twarzy”

REKLAMA

Podczas gdy pewna grupa osób stwierdziła, że ​​incydent był nadmiernie analizowany, ekspert od języka ciała i specjalistka od kontaktów Katia Loisel powiedziała, że ​​słuszne jest wyczucie „poważnego napięcia” między dwiema kobietami, jak podano w 7News.

REKLAMA

Kate Middleton wpatruje się w Meghan Markle (twitter)
Kate Middleton była najwyraźniej spięta, gdy wpatrywała się w Meghan Markle podczas spaceru (zrzut ekranu z OK_Magazine/Twitter)

Loisel powiedziała, że ​​Meghan wyglądała na „nieswojo” podczas spotkania. Powiedziała: „Zupełnie w przeciwieństwie do pewnej siebie Meghan, którą znamy, Meghan wydawała się nieswojo podczas tego spotkania, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę niedawną krytykę, z którą się spotkała”. Wskazuje na brak kontaktu wzrokowego, interakcji i uznanie Meghan jako oznaki, że Kate wcale nie była szczęśliwa. „Przy wielu okazjach Meghan spoglądała na Kate, jednak spojrzenie nie było odwzajemnione. jej, sugerując leżące u podstaw napięcie między parą – powiedziała Loisel

REKLAMA

Loisel twierdziła, że ​​postawa Kate była „spięta”. Dodała, że ​​podczas pozornego patrzenia w dół, usta Kate były mocno zaciśnięte, gdy miała „stałe spojrzenie” na Meghan. „Meghan wydawała się wyraźnie zaskoczona i niepewna, odsuwając się na boki, odwracając swoje ciało od Kate, przenosząc ciężar ciała z nóg, z lekko pochyloną głową”, powiedziała Loisel, dodając: „Jej gesty niepewne i niezdecydowane przy użyciu manipulatorów lub auto- adaptery dodatkowo sugerują dyskomfort i niepewność”.

REKLAMA

Wspaniała Czwórka wita życzliwych sympatyków przed Zamkiem Windsor 10 września. (Mark Kerrison / In Pictures przez Getty Images)
Kate, William, Harry i Meghan byli na spacerze przed zamkiem Windsor 10 września (Mark Kerrison/In Pictures via Getty Images)

„Ręka Meghan uniosła się z wahaniem, jakby chciała pomachać, ale zatrzymała się w powietrzu, raczej zatrzymując się, aby poprawić włosy, głowę i wzrok opuszczony, zanim spojrzała w górę i pomachała szybko, jej ramię wróciło, by spocząć przed jej ciałem w częściowa bariera na ramię, co widzimy na tym zdjęciu” – powiedziała Loisel. „Niewerbalna komunikacja Meghan sugeruje, że mogła czuć się nie na miejscu i nie bardzo wiedziała, gdzie się postawić, z księciem Harrym stojącym za nią delikatnie, dotykającym jej ramion i prowadząc ją w ochronnym i uspokajającym pokazie wsparcia” – podsumowała .

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button