Rozrywka

Ellen DeGeneres kiedyś odmówiła zrobienia sceny miłosnej z Sharon Stone w swoim filmie HBO

Komik Ellen DeGeneres i Sharon Stone połączyli siły w filmie HBO z 2000 roku Gdyby te ściany mogły mówić 2. Ponieważ przedstawiali parę, film wymagałby intymnej sceny miłosnej między dwiema gwiazdami.

Ale podczas gdy Stone mógł być przyzwyczajony do robienia takich scen, niedoświadczony DeGeneres był początkowo zdecydowanie przeciwny.

Ellen DeGeneres i Sharon Stone zagrały w filmie „If These Walls Could Talk 2”

Ellen DeGeneres i Sharon Stone | Paul Drinkwater/Getty Images

Gdyby te ściany mogły mówić 2 był filmem telewizyjnym, który został wyemitowany w HBO w 2000 roku. Film śledził trzy pary LGBT w trzech różnych okresach, z obsadą zespołu, w tym Sharon Stone, Ellen DeGeneres i innymi. Jak sama nazwa wskazuje, była to kontynuacja lat 1996 Gdyby te ściany mogły mówić w którym zagrała Demi Moore.

Stone zaangażowała do projektu jedna z reżyserek i scenarzystów filmu, nieżyjąca już Anne Heche. W rozmowie z Larry KingStone powiedział, że wystarczył zwykły telefon od Heche, aby zrekrutować ją do filmu.

„Cóż, kiedy Anne zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​napisała coś, co chce wyreżyserować, pomyślałam: „Założę się, że to dobrze, ponieważ jest inteligentną, utalentowaną, zabawną, interesującą, przekonującą i prawdomówną osobą”. Więc powiedziałem: „Naprawdę chcę to przeczytać”, powiedział Stone.

Stone uważał również byłego prezentera telewizyjnego za ogromną atrakcję dla projektu.

„Kiedy to przeczytałem i była to bardzo dobrze zrobiona komedia romantyczna, i wiedziałem, że mogę zagrać razem z kimś, kto jest naprawdę łatwy w komedii i że będę mógł uczyć się od Ellen, pomyślałem, że to jest przerażający. Postanowiłam więc to zrobić – dodała.

Ellen DeGeneres była przeciwna robieniu scen miłosnych z Sharon Stone

” src=”https://www.youtube.com/embed/_L7OI2RRgTo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Robienie scen miłosnych było nowym terytorium dla DeGeneres. Chociaż Stone mógł być przyzwyczajony do robienia scen tego rodzaju, DeGeneres nie był wcześniej widziany w podobny sposób. To było bardzo dalekie od postaci, które grała w telewizji, zwłaszcza w jej przebojowym sitcomie Ellen.

„To inna strona mnie”, powiedział kiedyś DeGeneres The New York Times. „Moja postać telewizyjna zawsze była samooceniającą się, bardzo nerwową, bardzo głupkowatą osobą, dorosłą, ale trochę jak dziecko. Przez chwilę byłem jak Piotruś Pan. Jestem w tym trochę bardziej dorosła. Jest we mnie seksualność, której ludzie nie widzieli”.

Spowodowało to pewne wahanie z jej strony, gdy przyszedł czas na filmowanie scen miłosnych z Podstawowy instynkt gwiazda.

„Walczyłam z Anne miesiącami, mówiąc, że nie zagram w scenie miłosnej. Powiedziała: „To Sharon Stone”. Powiedziałem: „Nie zrobię sceny. Nie rozbieram się. Nie zamierzam nikogo całować” – nalegał DeGeneres.

Była to koncepcja, z którą Heche, z którą DeGeneres spotykała się w tym czasie, miała problem z owinięciem głowy.

„Jaka inna lesbijka na świecie powiedziałaby: „Nie zrobię sceny miłosnej z Sharon Stone”?” Heche zażartował.

Ale DeGeneres przypomniała, że ​​było o czym myśleć, otwierając się przed kamerą.

„Dla mnie to bardzo prywatna rzecz, której nie sądzę, że pokazujesz światu, a jednak ważne było pokazanie tej części związku” – powiedział DeGeneres.

Sharon Stone czuła się bardziej kompatybilna z Ellen DeGeneres podczas swojej sceny miłosnej niż z większością męskich gwiazd

W końcu DeGeneres poddał się i zrobił scenę ze Stonem. Jednak w przeciwieństwie do DeGeneres, Kasyno aktor nie miał żadnych skrupułów, udając, że kocha się ze swoją gwiazdą. W rzeczywistości Stone zapewniała, że ​​​​ma wygodniejszy czas z DeGeneres niż z większością męskich aktorów.

„Muszę powiedzieć, że nie jestem gejem. Ale byłam bardziej kompatybilna w mojej scenie miłosnej z Ellen niż w innych scenach miłosnych….. które miałam do czynienia z mężczyznami” – powiedziała.

Twierdziła, że ​​to dlatego, że Stone i DeGeneres znali się nawzajem. Z niektórymi innymi męskimi gwiazdami Stone po prostu nie dzieliła tego samego związku.

„Ponieważ niektórzy ludzie nie mają takiej wygody. Mamy komfort, przyjaźń, która ułatwiła nam życie” – wyjaśnił Stone.

POWIĄZANE: Sharon Stone została wciągnięta w jej scenę migania „podstawowego instynktu”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button