Rozrywka

Ellen DeGeneres przygotowuje się do pożegnania w telewizji: „Płakała”

Więcej na: ellen degeneres Robin Roberts walczy ze łzami, szczegółowo opisując walkę z rakiem partnerki Amber Laign Kim Kardashian wkraczającą na „drogę” pośród „wyzwań” rozwodu z Kanye Westem Kim Kardashian tryska nad Pete’em Davidsonem: „Jesteśmy tacy słodcy” chce Russell Wilson „ więcej dzieci” z żoną Ciara

Podczas dwóch tygodni poprzedzających finał jej długiego talk show, Ellen DeGeneres była emocjonalna, poinformowały źródła Page Six.

„Ellen płakała… całe kilka tygodni poprzedzających finał było bardzo emocjonujące” – powiedziało Page Six źródło.

W studiu Warner Bros. w Burbank w Kalifornii, które nazywa domem od prawie 20 lat, 64-letnia DeGeneres nakręciła swój ostatni odcinek „The Ellen DeGeneres Show” 28 kwietnia. Ostatni program, który zostanie wyemitowany 26 maja , zawiera listę gości z listy A, w tym Jennifer Aniston i Pink – oboje pojawili się w pierwszym odcinku 8 września 2003 roku. Billie Eilish, Michelle Obama, Justin Timberlake i Zac Efron również pojawili się na ostatnim odcinku. kilka pokazów.

Ale podczas gdy DeGeneres była smutna, widząc koniec jej 19-letniego biegu, nie chciała wychodzić z hukiem. Na jej ostatnim pokazie nie było czerwonego dywanu, czego chcieli niektórzy, którzy ją znają.

Billboard reklamuje ostatni sezon „The Ellen DeGeneres Show” poza terenem Warner Bros., gdzie kręcono go od prawie 20 lat.REUTERS

„Chciała wyjść po cichu”, powiedziało stronie Six wysoko postawione źródło telewizyjne: „Na widowni byli przyjaciele i rodzina obsady i ekipy”.

„Ellen – w 100 procentach – zrobiła to na własnych warunkach. Wyszła tak, jak chciała. Ostatniego dnia w domu nie było suchego oka” – powiedziało inne źródło, które zna DeGeneres. Rzeczywiście, ikona „Przyjaciół” Aniston zaczęła płakać, gdy tylko weszła na plan i objęła DeGeneres.

49-letnia żona DeGeneres, Portia de Rossi, była na planie przez ostatnie dwa tygodnie, aby ją wspierać, podobnie jak wielu przyjaciół komika i jej brat Vance DeGeneres.

Ostatnimi gośćmi DeGeneres są politycy, zdobywcy Oscarów i muzyczne supergwiazdy, w tym legenda aktorska – i koleżanka fanka projektowania wnętrz – Diane Keaton. Michael Rozman/Warner Bros.

DeGeneres zasłynęła jako wesoły w swoim przebojowym sitcomie „Ellen” 25 lat temu. Jej talk show był podobnie przełomowy. Po skandalu, który prawie zmusił ją do rezygnacji w 2020 roku, starszy znawca branży, który zna DeGeneres, zauważył: „Ludzie zapominają, że to był program zmieniający kulturę.

„Kiedy Ellen zaczęła program, studio powiedziała jej, że „nie możesz powiedzieć „my”, kiedy mówisz o swojej dziewczynie”, z tym miała do czynienia na początku.

„Nikt nigdy nie przypuszczał, że serial zostanie wyemitowany, nawet sprzedanie go na początku było tak trudne. Zawsze chciała przejść do 19 sezonów, miała ludzi, którzy polegali na niej w celu utrzymania… przetrwała te ostatnie dwa lata. Ale to był świetny bieg”.

Aktorka Jennifer Aniston pojawiła się w pierwszym odcinku serialu w 2003 roku, a także pojawi się w jego finale. Michael Rozman/Warner Bros.

DeGeneres ogłosiła swoje odejście w maju zeszłego roku. Przyszło to 10 miesięcy po ujawnieniu przez Buzzfeed News szczegółowych zarzutów dotyczących toksycznego miejsca pracy na planie Ellen. Pracownicy twierdzili, że zabroniono im bezpośredniego kontaktu z DeGeneres, a gwiazda została zdmuchnięta za to, że nie wzięła odpowiedzialności za dobre samopoczucie swoich pracowników. „Jeśli chce mieć własny program i mieć swoje nazwisko w tytule programu, musi być bardziej zaangażowana, aby zobaczyć, co się dzieje” – powiedział jeden z byłych pracowników.

Jeden z byłych pracowników powiedział również stronie, że doświadczyli rasizmu podczas pracy nad programem, który zdobył ponad 60 nagród Emmy od czasu jego pierwszego wyemitowania w 2003 roku.

Inni oskarżyli producenta wykonawczego Eda Glavina – którego była producentka „Ellen DeGeneres Show”, Hedda Muskat, nazwała „szczekającym psem” DeGeneresa – o niewłaściwe dotykanie i prowadzenie z zastraszaniem i strachem. Producent wykonawczy Kevin Leman i współproducent wykonawczy Jonathan Norman zostali również oskarżeni o molestowanie seksualne przez byłych pracowników.

DeGeneres i jej żona, aktorka Portia de Rossi są małżeństwem od 2008 roku. Getty Images dla RH

Leman zaprzeczył „wszelkim nieprawidłowościom seksualnym”, a Norman powiedział, że „w 100% kategorycznie zaprzeczył tym zarzutom”. Glavin nie odpowiedział na roszczenia.

Ale Ellen nawiązała do nich.

Rok po tym, jak pojawiły się zarzuty, na premierze 18 sezonu powiedziała widzom: „Dowiedziałam się, że dzieją się tu rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć. Traktuję to bardzo poważnie. I chcę powiedzieć, że bardzo przepraszam ludzi, których to dotyczyło”.

Wstęp do ostatnich odcinków deGeneres skupił się na głównych kamieniach milowych serialu – szczególnie wokół znaczących działań filantropijnych gospodarza. Warner Bros.

Po wewnętrznym dochodzeniu producentów „Ellen DeGeneres Show” Warner Bros., Glavin Leman i Norman zostali zwolnieni. Według Nielsena oceny znacznie spadły w sezonie 2020-2021 w porównaniu z poprzednim, z 2,6 mln do 1,5 mln widzów. Ale ten obecny sezon pożegnań nabrał rozpędu dzięki swoim gwiazdorskim gościom.

W wywiadzie dla współgraczy „Today” Savannah Guthrie, aby potwierdzić jej odejście, DeGeneres przyznała, że ​​myślała o odejściu w 2020 roku, dodając, że „naprawdę myślała o tym, by nie wrócić, ponieważ było to druzgocące”.

„Czy chciała odejść, kiedy [scandal] stało się? Tak, nie chciała wracać i filmować nawet we wrześniu 2020 roku, ale wiedziała, że ​​musi w pełni dokończyć przedstawienie. Kocha swój zespół i uwielbia serial” – powiedział dziennikarz telewizyjny.

„The Ellen deGeneres Show” zdobył ponad 60 nagród Emmy podczas swojej kadencji. Paul Bruinooge / Patrick McMullan

Wyjście po 19 latach ma sens, bo „ona lubi 1” – to oznacza początek, a „9” koniec. Nie czuła się tak, jakby musiała trafić 20” – dodał wtajemniczony.

DeGeneres – który gościł ponad 4000 gości, grał w ponad 2000 gier i rozdał prawie pół miliarda dolarów widzom i ludziom w potrzebie – świętował koniec programu na imprezie w Hollywood tylko z ekipą i przyjaciółmi – €” i żadnych celebrytów – zaproszonych.

Intymna atmosfera była typowa dla Ellen, mówią wtajemniczeni. „Kiedy spojrzysz wstecz na wszystkie rzeczy, które zrobiła dla ludzi przez te 19 lat, jest to potężne.

„Najważniejszą rzeczą dla Ellen w ciągu ostatnich kilku tygodni i dla wszystkich członków zespołu było pokazanie rodzinie, że ten program jest…” a więc emocje pochodziły z poczucia wspólnoty, które mieli – powiedział inne źródło, które ją zna. .

W zeszłym miesiącu DeGeneres świętowała swój 25-letni kamień milowy w swoim talk show. Wyszła za mąż za de Rossiego w sierpniu 2008 roku, kiedy w Kalifornii zalegalizowano małżeństwa homoseksualne. Mieszkają w Montecito w Kalifornii, gdzie uzależnieni od nieruchomości przewrócili ponad 15 domów. Ostatnio, w lutym, zaszaleli na wartym 21 milionów dolarów domu w Montecito, zwanym Villa Tragara.

Mówiąc o swojej seksualności, DeGeneres powiedziała widzom: „Kiedy wyszedłem, ludzie ostrzegali mnie, że to zrujnuje moją karierę i przez jakiś czas mieli rację. Właściwie na dokładnie trzy lata straciłem karierę. Ale spójrz teraz na mnie.

DeGeneres stała się dobrze znana ze swoich wybryków przed kamerą, w tym niedawnego odcinka, w którym supergwiazda Adele robi żarty z pracowników w placówce Jamba Juice w Los Angeles.

„To naprawdę pokazuje, jak ważne jest bycie autentycznym sobą i jak ważne jest akceptowanie innych jako autentycznych ja” – kontynuowała. „Więc minęło 25 lat od mojego odcinka coming-outu i jedyny raz, kiedy siedzę w szafie, to wtedy, gdy Portia i ja bawimy się w chowanego”.

W „Ellen DeGeneres Show” było 270 pracowników, kiedy DeGeneres pożegnała się w swoim ostatnim odcinku, a według tych na planie oddała im hołd. I też ją chwalili. Wypłaciła pracownikom miliony premii, jak donosi Page Six.

Kalen Allen, który stał się regularnym gościem po tym, jak jego filmy z reakcjami na jedzenie zwróciły uwagę DeGeneres, napisał na Twitterze: „Przed The Ellen DeGeneres Show byłem studentem college’u z pięcioma pracami, pragnieniem bycia wspaniałym i 100 dolarów na moje nazwisko. To miejsce wywróciło moje życie do góry nogami w trzy miesiące. To nigdy nie była dla mnie tylko praca ani 15 minut sławy”.

Noah Ritter, znany również jako „The Appparently Kid”, wystąpił w programie DeGeneres, co tylko pogłębiło jego młodzieńczą sławę.

W przyszłym miesiącu DeGeneres jedzie do Rwandy, gdzie w lutym założyła kampus Ellen DeGeneres fundacji Dian Fossey Gorilla Fund. Początkowym celem Ellen Fund była pomoc w zabezpieczeniu przyszłości dzikim gorylom górskim poprzez zbudowanie stałego domu The Dian Fossey Fund.

Zabiera ze sobą 20 przyjaciół i kolegów na wycieczkę, podczas której po raz pierwszy odwiedzi kampus. Ci, którzy ją znają, szybko podkreślają, że po cichu rozdaje miliony swoich pieniędzy potrzebującym.

Źródła podają, że DeGeneres ma kolejny stand-up, który chce sfilmować dla Netflix – jej specjalny „Relatable” z 2018 roku był hitem – i jest to powrót do aktorstwa, który jest poważnie na stole. Program „Ellen DeGeneres Show” będzie również nadal transmitowany w formie cyfrowej, prowadzony przez Ellen Digital Ventures, z grami i wszystkimi jej treściami społecznościowymi.

W poście na Instagramie z 29 kwietnia DeGeneres napisał: „Kiedy zaczęliśmy ten program w 2003 roku, iPhone nie istniał. Media społecznościowe nie istniały. Małżeństwa homoseksualne nie były legalne.

W ostatnim odcinku serialu była pierwsza dama Michele Obama uczestniczyła w zajęciach ze sztuki nagości.

„Obserwowaliśmy, jak świat się zmienia, czasem na lepsze, czasem nie. Ale cokolwiek się działo, moim celem zawsze było, aby przedstawienie było miejscem, w którym wszyscy moglibyśmy się spotkać i śmiać przez godzinę.

DeGeneres podziękował widzom za umożliwienie jej wejścia do ich salonów, iPhone’ów i kanałów mediów społecznościowych w miarę upływu lat. Napisała, że ​​był to „największy przywilej” jej życia. „Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci.”

Pożegnanie: źródło, które zna DeGeneres, powiedziało: „Trudno było jej opuścić swój zespół, ale jest gotowa opuścić swój program.

„Ellen jest w świetnym miejscu… to była ciężka podróż, ale wiele się nauczyła. Nie postawiłbym przeciwko niej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button