Rozrywka

Elliot Page o tym, jak jego bliscy zareagowali na wiadomość o jego przemianie

Więcej na: Elliot page Elliot Page mówi, że był zmuszony założyć sukienkę na premierę filmu „Juno”: „F—ked up” Elliot Page mówi, że noszenie jego smokingu z okazji Oscara 2022 było czystą „transową radością” Jamie Lynn Spears niewzruszona przez wzywające ją trolle. Juno Lynn: „Ulubiony film” Elliot Page pokazuje mięśnie brzucha w selfie bez koszuli

Aktor Elliot Page rozpromienił się, gdy ujawnił swoje życie „drastycznie ulepszone” po tym, jak zdecydował się żyć swoją prawdą.

Aktor – znany z grania w przeboju Netflixa „Akademia Umbrella” – ujawnił się jako osoba transpłciowa w grudniu 2020 roku, mówiąc, że jego zaimki to on/oni.

W oświadczeniu na Instagramie Page ogłosił, że jego nowe imię będzie brzmiało Elliot.

I chociaż otrzymał fale mieszanych reakcji od nieznajomych w mediach społecznościowych, Page ujawnił, że najbliżsi mu ludzie przyjęli tę wiadomość z otwartymi ramionami.

„Jestem za to bardzo wdzięczny” – powiedział 35-latek w „Late Night with Seth Meyers”.

„Większość ludzi nie była zaskoczona. To coś, o czym rozmawiałem z wieloma ludźmi w moim życiu”.

Aktor – znany z udziału w przeboju Netflixa „Akademia Umbrella” – ujawnił się jako osoba transpłciowa w grudniu 2020 r. Lloyd Bishop/NBC przez Getty Image

A jeśli chodzi o stawianie czoła negatywnym reakcjom ze strony nienawidzących wojowników klawiatury w Internecie, Page przyznaje, że nauczył się to odpędzać.

„To, na czym chcę się teraz skupić, i to było tak niezwykłe, to stopień radości, którą czuję, stopień obecności, którą czuję” – powiedział.

„Czuję sposób, o którym nigdy nie myślałem, że jest możliwy przez długi, długi czas. Więc to jest to, na czym się skupiam i ogarniam najbardziej. Ale oczywiście chwile mogą być przytłaczające”.

Page ujawniła, że ​​najbliżsi mu ludzie powitali tę wiadomość z otwartymi ramionami.elliotpage/Instagram

Page powiedział, że fakt, że nadal ma negatywne nastawienie do swojej decyzji o przejściu, jest „niefortunny”.

„To tak, że wszyscy jesteśmy tutaj w tej samej drużynie, wiesz? Niezależnie od tego, czy jesteś osobą trans, osobą niezgodną z płcią, czy cis (płeć), wszyscy mamy te oczekiwania i te ograniczenia i ograniczenia, z powodu obsesji ludzi na punkcie binarności i tego, jak wszyscy powinniśmy żyć naszym życiem” – dodał.

Page rozpływał się nad jego życiem, mówiąc, że „drastycznie się poprawiło”.

„I mam nadzieję, że ludzie, którzy mają ze mną problem, mogą spróbować to usłyszeć lub zaakceptować to na pewnym poziomie” – dodał aktor.

Elliot Page rozpromienił się, gdy ujawnił swoje życie „drastycznie ulepszone” po przejściu. Lloyd Bishop / NBC przez Getty Image

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button