Rozrywka

Elon Musk okrutnie nazwany przez nauczycieli „opóźnionym w wieku 7 lat”, ponieważ „patrzył w kosmos”, twierdzi tata dyrektora generalnego Tesli

ELON Musk został okrutnie nazwany przez nauczycieli „upośledzonym” przez nauczycieli, gdy miał siedem lat, ponieważ spędzał całe dnie wpatrując się w kosmos, twierdził jego tata.

Errol Musk, będący w separacji ojciec dyrektora generalnego Tesli, powiedział, że „został oszołomiony”, gdy dyrektor szkoły jego syna i nauczyciel z drugiej klasy w RPA powiedział mu, że Elon może potrzebować iść do szkoły specjalnej.

5

Ojciec Elona Muska, Errol Musk, pozuje do portretu w swoim domu Langebaan, RPA w maju

5

Elon Musk pozuje w wieku 17 lat w Johannesburgu w RPA ze swoją siostrą Toscą i bratem Kimbalem w 1989 roku

5

Ale mówi, że uzgodniono, że może to być problem ze słuchem założyciela SpaceX i został rozwiązany przez zaopatrzenie go w przelotki do uszu.

Wypowiadając się w wywiadzie na YouTube opublikowanym w środę, 76-letni Errol powiedział, że po incydencie przeniósł Elona do nowej szkoły.

Film jest najnowszym z serii zatytułowanej Tata geniusza z psychologiem znanym jako Anneke, gdzie Errol ujawnia szczegóły dotyczące swojego związku z 50-letnim Elonem i 74-letnią mamą magnata, Maye.

Używając przestarzałego, obraźliwego słowa, były inżynier i biznesmen Errol powiedział: „Wiedziałem, że nie jest opóźniony, ale nie wiedziałem, co powiedzieć”.

SpaceX wydaje ostrzeżenie dotyczące planu 5G, który uniemożliwiłby korzystanie z satelitów Starlink
Przewiduje się, że „przyjazny” humanoidalny robot Tesla Elona Muska będzie gotowy za MIESIĄCE

W drodze na spotkanie w szkole z dwoma nauczycielami, mówi, że martwił się, że Elon powiedział coś niegrzecznego.

Powiedział: „Gdyby ktoś powiedział coś, co jego zdaniem nie było mądre, powiedziałby: „To jest głupie” lub „Jesteś głupi”, wiesz?

„Myślę, że mógł to ode mnie dostać, ale mam nadzieję, że nie”.

Po rozpoczęciu spotkania Errol powiedział, że nauczycielka jego syna z drugiej klasy prawie płakała, kiedy powiedziała mu, że Elon spędzał dużo czasu w „stałej pozycji”, gapiąc się przez okno i nie odpowiadając na jej telefony.

Powiedziała: „Coś jest nie tak z Elonem” i dodała, że ​​według Errola nawet potrząsanie nim nie pomogło.

Powiedział: „Myślałem, że dobrze, co w tym złego, ale nic nie powiedziałem i zwróciłem się do dyrektora, a on powiedział do mnie: 'Słuchaj, myślimy, że Elon potrzebuje szkoły specjalnej’.

Errol mówi, że zapytał o jakość pracy szkolnej swojego syna, a nauczyciel powiedział: „Co dziwne, jego praca jest w porządku, jest dobra”.

Wyjaśniając swoją oszołomioną reakcję, Errol powiedział: „Nie bardzo wiedziałem, co powiedzieć”.

Następnie przypomniał sobie, jak nauczyciel ponownie wypowiedział okrutny komentarz, mówiąc: „Uważamy, że Elon jest opóźniony w rozwoju”.

„W tamtych czasach były dość proste. Nie przebierali w słowach – kontynuował.

„Spojrzałem na nich obu, a nauczycielka prawie płakała i nie byłam pewna, co powiedzieć.

Spojrzałem na nich obu, a nauczyciel był prawie we łzach i nie wiedziałem, co powiedzieć.

Errol Musk

„Siedzieliśmy tam przez kilka sekund w czymś w rodzaju głupiej ciszy, a potem z pomocą przyszedł nam dyrektor i powiedział, że może coś jest nie tak z jego słuchem.

„Więc to było fantastyczne. A nauczyciel powiedział: „Tak, tak, to jest to”.

– A on i ja powiedzieliśmy „Tak”.

„Gdyby to było jakiekolwiek inne miejsce, wstalibyśmy i przytrzymali każde z nich i zrobilibyśmy trochę jiga czy coś w tym rodzaju.”

Errol mówi, że opuścił spotkanie obiecując zbadanie słuchu Elona i odkrył, że wszystko, czego potrzebował, to przelotki do uszu – maleńkie rurki włożone do błony bębenkowej, które umożliwiają przepływ powietrza.

Ale zdał sobie również sprawę, że Elon był w złej szkole, dodając: „Udało mi się umieścić go w szkole prywatnej, trochę snobistycznej, ale oczywiście najlepszej, wiesz?

„Bardzo stara szkoła prywatna. I to był koniec”.

ASPERGERA

Elon otwarcie mówił o tym, jak dorastał z zaburzeniami rozwojowymi, zespołem Aspergera, formą zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Osoby cierpiące na tę chorobę mają trudności z kontaktami społecznymi z innymi, a ich zachowanie i wzorce myślenia mogą być sztywne i powtarzalne.

Najbogatszy człowiek świata od lat ma złe stosunki z ojcem.

W wywiadzie dla Rolling Stone z 2017 roku Elon opisał swojego ojca jako „strasznego człowieka” i twierdził, że jego dzieciństwo było „bolesne i odizolowane”.

Jednym z powodów gorzkiego rozłamu jest to, że Errol spłodził kochane dziecko ze swoją pasierbicą, która jest od niego o 42 lata młodsza, co określił jako „jednorazowy błąd”.

Tymczasem napięte relacje Elona z jednym z jego siedmiorga dzieci znalazły się w centrum uwagi w tym tygodniu po tym, jak okazało się, że nastolatka złożyła petycję o zmianę płci.

Dokument prawny ujawnia, że ​​były Xavier Alexander Musk, lat 18, chce zmienić swoją tożsamość płciową z męskiej na żeńską i być znanym jako Vivian Jenna Wilson.

Powiedziała, że ​​zmienia imię, ponieważ „już nie mieszka z moim biologicznym ojcem ani nie chce być z nim spokrewniona w jakikolwiek sposób, kształt lub formę”.

Nie wiadomo, czy Musk wiedział o składaniu dokumentów sądowych.

Kim i Kanye udali się na proces, ponieważ niestabilny raper wciąż opóźnia rozwód
7 krytycznych tajemnic w sprawie Gabby Petito, na które można odpowiedzieć w sądzie

W Dzień Ojca Musk napisał na Twitterze, że „tak bardzo kocha” wszystkie swoje dzieci.

Słońce zwróciło się do przedstawicieli Muska, prosząc o komentarz na temat twierdzeń jego ojca.

Errol wypowiadał się w serii wywiadów z psychologiem znanym tylko jako Anneke

5

Elon Musk z matką May na gali Met w Nowym Jorku w maju

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button