Rozrywka

Elon Musk ujawnia, że ​​spotkanie z Joe Roganem miało nieoczekiwane konsekwencje

W podcaście Nelk Boys i Johna Shahidiego „Full Send” z 4 sierpnia Elon Musk ujawnił, że spotkał się z „wielką krytyką” za palenie trawki w aparacie podczas swojego występu w 2018 roku w podcaście „Joe Rogan Experience”. Twierdząc, że wziął tylko „jedno zaciągnięcie”, Musk powiedział, że rząd federalny nadal testował go przez cały rok, „ponieważ jest to nadal federalnie nielegalne”.

Musk nie był jedyną ofiarą jego jedynego zaciągnięcia – „całość SpaceX”, jak to określił, została dotknięta tym jednym brzemiennym w skutki klipem wywiadu. „Space X ma kontrakty z rządem federalnym, więc nasi konkurenci mówili:„ Dlaczego nic nie robisz? Spójrz na niego bezczelnie palącego trawkę w podcastie Joe Rogana ”- wyjaśnił Musk, zauważając również, że został przetestowany pod kątem wszystkiego pod słońcem. W rezultacie cena akcji Tesli spadła, a co gorsza, musiał podjąć wspólny wysiłek, aby przekonać swoich inwestorów, że nie walczy z używaniem substancji. – Nie wiem, jak palić jointa – powiedział ze śmiechem Musk.

Dwa lata przed fiaskiem Musk żartował na temat zażywania narkotyków, gdy użytkownik Twittera poprosił o radę, jak być produktywnym bez snu. „Duże ilości cracku”, on żartował. Na szczęście dla Muska ten komentarz w większości minął pod radarem!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button