Rozrywka

Elton John dziękuje Ameryce za uczynienie go sławnym pod koniec trasy pożegnalnej

Sir Elton John żegna się z żółtą ceglaną drogą. Ponieważ pożegnalna trasa artysty zakończyła się zaledwie za kilka dni, wykonawca podzielił się swoim uznaniem dla Ameryki, dziękując fanom za „lojalność, miłość, życzliwość”. Oto, co wiemy o piosenkarze „Bennie and the Jets”.

Elton John wyruszył w „Farewell Yellow Brick Road: The Final Tour”

Elton John występuje na scenie jako American Express prezentuje BST Hyde Park | Gareth Cattermole/Getty Images

Czas się pożegnać, żółta ceglana droga. Po latach koncertowania i występów w Stanach Zjednoczonych, Sir Elton John w końcu odwiesza okulary i wykonuje swoje ostatnie koncerty na stadionie. Są one połączone z Farewell Yellow Brick Road: The Final Tour, który odbywa się przez cały 2022 rok.

„W tym roku mój wielki finał odbędzie się w Ameryce Północnej, grając na stadionach w całym kraju, z najbardziej spektakularną produkcją, jaką kiedykolwiek miałem” – powiedział John w końcowym filmie promocyjnym. „Dziękuję za podzielenie się ze mną tą podróżą. Cieszę się tymi wspomnieniami, które tworzymy razem. To było niesamowite.”

Elton John zagrał jeden ze swoich ostatnich koncertów w Filadelfii

Jako ukłon w stronę Miasta Braterskiej Miłości, John wykonał „Philadelphia Freedom” z jego Kapitan Fantastyczny i Kowboj z Brązowego Brudu kolekcja. Trasa poświęcona była „jednemu z największych miast” [Elton John] kiedykolwiek grał.”

Przed ostatnią piosenką tego wieczoru, „Goodbye Yellow Brick Road”, artysta podziękował uczestnikom za wsparcie.

„Ameryka uczyniła mnie sławnym i nie mogę wystarczająco podziękować temu krajowi” – ​​powiedział John do publiczności. „Dziękuję za lojalność, miłość, życzliwość, którą mi okazywałeś”.

Linia mety trasy Johna jest już w zasięgu wzroku, a na stadionie MetLife Stadium w East Rutherford w New Jersey zaplanowano jeszcze tylko dwa występy. Jako „Farewell Yellow Brick Road The Final Tour” będą to jedne z ostatnich występów showmana na arenie w Stanach Zjednoczonych.

„Naprawdę nie mogę się doczekać spędzenia reszty życia z moimi dziećmi i mężem” – powiedział. „Bądź dla siebie dobry. Kochać się nawzajem.”

Elton John stworzył „Crocodile Rock” i „The Lockdown Sessions” z 2021 roku

John jest artystą odpowiedzialnym za „Don’t Go Breaking My Heart”, „Goodbye Yellow Brick Road”, „I’m Still Standing” i „Crocodile Rock”.

Ostatnio artysta stał się centralnym punktem filmu Człowiek rakieta. John został uhonorowany tytułem Człowieka Roku MusiCares w 2000 roku. Zbiera również pieniądze dla Fundacji Elton John AIDS — globalnej organizacji charytatywnej zajmującej się HIV.

John nadal tworzy muzykę, nawet wykorzystując do tworzenia pandemię koronawirusa (COVID-19) Sesje blokady z Charliem Puthem. Kiedy Disney stworzył fotorealistyczną adaptację Król Lew, John pojawił się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej, powtarzając swoją muzyczną rolę w oryginalnym filmie i produkcji na Broadwayu.

Dla tych, którzy przegapili ostatnią trasę koncertową tego artysty, muzyka Sir Eltona Johna jest dostępna na większości głównych platform streamingowych. To obejmuje Żegnaj Żółta Ceglana Drogopierwotnie wydany w 1973 roku.

ZWIĄZANE Z: Elton John śpiewa „Never Too Late” na ścieżce dźwiękowej „Króla Lew” Disneya 2019

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button