Rozrywka

„Elvis”: Austin Butler śpiewał tylko dla swojej dziewczyny, Kaii Gerber, zanim zaśpiewał piosenki Elvisa w filmie

Film biograficzny Baz Luhrmanna o Elvisie Presleyu Elvis W roli kultowego piosenkarza „Jailhouse Rock” występuje Austin Butler. Sam Butler śpiewa w filmie, ale przed przedstawieniem Elvisa na ekranie, Butler śpiewał tylko dla swojej dziewczyny, modelki Kaii Gerber.

Austin Butler | Warner Bros. Zdjęcia/YouTube

Austin Butler śpiewa w „Elvisie”

Austin Butler po raz pierwszy pojawił się jako aktor w programach dla dzieci z 2000 roku, takich jak Poradnik przetrwania w odtajnionej szkole Neda, Hannah Montana, Zoey 101oraz iCarly. Jako dorosły pojawił się u Quentina Tarantino Pewnego razu w Hollywood i w sztuce na Broadwayu Nadchodzi Lodziarz.

Butler powiedział CBS Sunday Morning to trudne zadanie do podjęcia. „Kiedy patrzysz na Elvisa jako na tę kultową nadludzką postać, trudno nie czuć się małym” – powiedział. „I tak dla mnie moim zadaniem było znalezienie jak największej ilości człowieczeństwa, podobieństwa i prawdziwości”.

W filmie sam Butler śpiewa piosenki Elvisa z młodości.

POWIĄZANE: Reakcja Doja Cat na piosenkę na ścieżce dźwiękowej „Elvisa”: „O Boże, pomóż!”

Austin Butler występował tylko dla swojej dziewczyny, Kaii Gerber

Według Mirror Butler śpiewał tylko przed swoją dziewczyną, zanim wystąpił w Elvis. Jego dziewczyną jest 20-letnia modelka Kaia Gerber, córka supermodelki Cincy Crawford.

„Wcześniej byłem taki nieśmiały. Nigdy nie zaśpiewałabym przed nikim. Może zaśpiewałbym przed moją dziewczyną, ale to było to – przyznał. „Wtedy, rzecz jasna, Baz od samego początku rzucił mnie na głęboką wodę”.

POWIĄZANE: Nakręcenie „Elvisa” bardzo negatywnie odbiło się na zdrowiu Austina Butlera: „Moje ciało właśnie zaczęło się wyłączać”

Austin Butler zaśpiewał na przesłuchaniu do „Elvisa”

Okazuje się, że głos Butlera sprawił, że dostał rolę. W wywiadzie dla Vogue z 2022 r. wyjaśnił, jak zaimprowizowana sesja śpiewania doprowadziła go do filmu.

„Oglądałem te wszystkie filmy dokumentalne i kilka dni wcześniej dowiedziałem się, że mama Elvisa zmarła, gdy miał 23 lata, tak samo jak ja” – wspomina Butler. „Myślałem, że prawdopodobnie miewał noce, w których budził się z koszmarów. Więc co mogę z tym zrobić?

Postanowił nagrać się na swoim pianinie grając klasyczną piosenkę Elvisa. „Usiadłem przy pianinie w szlafroku i po prostu zacząłem bawić się” – powiedział. „Od jakiegoś czasu ćwiczyłem Unchained Melody, ale zawsze śpiewałem ją dla kochanka. Tej nocy zaśpiewałem to mamie. Nie próbowałem wyglądać i brzmieć jak Elvis. Nie próbowałem nic zrobić, tylko wziąć te emocje i wlać je w piosenkę.

Powiedział CBS Sunday Morning, że myśli o prawdziwym znaczeniu piosenki io ​​tym, co ona dla niego znaczy. W końcu zakochał się w tym reżyser Baz Luhrmann. „Pomyślałem: 'Cóż, tak naprawdę chodzi o tęsknotę za kimś i potrzebę miłości’. Więc zaśpiewałem to mamie i to przykuło uwagę Baza.

POWIĄZANE: Gwiazda „Elvisa”, Austin Butler, ma coś wspólnego z Elvisem Presleyem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button