Rozrywka

Elvis Presley: Austin Butler pokonuje „Top Gun: Maverick” Toma Cruise’a 12-minutową owacją na stojąco za biografię „Elvisa”

Za rolę Elvisa Presleya w filmie fabularnym ElvisAustin Butler otrzymał 12-minutową owację na stojąco na Festiwalu Filmowym w Cannes. Spośród wszystkich filmów, które do tej pory pokazywano na corocznym festiwalu filmowym, kreacja Butlera otrzymała najdłuższą owację. Jego występ pobił uznanie publiczności przyznane Tomowi Cruise’owi, gwieździe Top Gun: Maverickktóry wyświetlił sequel swojego przeboju z 1986 roku, Top Gun na festiwalu 19 maja.

Tom Cruise i Austin Butler | Gareth Cattermole/Getty Images dla Paramount Pictures/Pascal Le Segretain/Getty Images

Owacja na stojąco gwiazdy „Elvisa”, Austina Butlera, przyćmiła reakcję publiczności na długo oczekiwany sequel „Top Gun” Toma Cruise’a

Pod koniec pierwszego pokazu Elvisa na Festiwalu Filmowym w Cannes, występ Butlera przyniósł mu 12-minutową owację na stojąco.

Variety poinformowało, że tłum wybuchnął aplauzem, oddając cześć Butlerowi, Luhrmannowi i Elvis obsadzić za pracę nad biografią.

Jednak tłum spontanicznie wybuchnął uznaniem, gdy aktor odtworzył niektóre z największych przebojów Presleya w filmie, w tym „Jailhouse Rock”, „Blue Suede Shoes” i „Suspicious Minds” Variety.

Elvis to pierwsza główna rola Butlera w filmie.

Ale Cruise, który otrzymał pięciominutową owację na stojąco za Top Gun: Maverick pracował przy ponad 40 filmach.

Podczas swojego występu w Cannes Cruise został nagrodzony Złotą Palmą, która honoruje najlepszy film wyświetlany na festiwalu.

Austin Butler ma pieczęć aprobaty rodziny Presley

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ELVIS (@elvismovie)

Butler uczestniczył w premierze obok Elvis reżyser Baz Luhrmann i jego współpracownicy.

Obecna była również była żona Elvisa, Priscilla Presley, która wzięła udział w festiwalu wspierając zarówno Butlera, jak i film.

Variety poinformowało, że podczas oklasków Butler przytulił Presleya z uznaniem.

Presley wspierała zarówno film, jak i Butlera na gali Met 2022, gdzie chodziła po dywanie obok gwiazd filmu i jego reżysera Baza Luhrmanna.

Zarówno Presley, jak i jej córka Lisa Marie oklaskiwały dynamiczny występ Butlera jako Króla Rock and Rolla w mediach społecznościowych.

Była żona Elvisa podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat filmu Świergot 29 kwietnia.

„Austin Butler, który grał Elvisa, jest wybitny” – napisała Priscilla.

„W połowie filmu Jerry [Schilling] a ja spojrzałem na siebie i powiedziałem WOW!!! Brawo dla niego. Wiedział, że ma duże buty do wypełnienia. Grając tę ​​rolę, był bardzo zdenerwowany; Mogę sobie tylko wyobrazić. Cóż to był za charakter.

Lisa Marie przerwała milczenie w mediach społecznościowych 19 maja, wchodząc na Instagram, by nazwać pracę Butlera „bezprecedensową”.

„Austin Butler pięknie kierował i ucieleśniał serce i duszę mojego ojca. Moim skromnym zdaniem jego występ jest bezprecedensowy i WRESZCIE wykonany dokładnie i z szacunkiem” – kontynuował artysta.

Butler powiedział, że chce przekazać „człowieka w ikonie”

„src=”https://www.youtube.com/embed/Gp2BNHwbwvI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Austin Butler powiedział, że chce przekazać „człowieka w ikonie” w biografii „Elvisa”.

W wywiadzie dla The Australian Review, Luhrmann i Elvis gwiazda, Austin Butler, dodał swoje uwagi dotyczące nadrzędnego wpływu Presleya na biznes muzyczny.

Luhrman twierdził, że życie Presleya nie może być lepszym płótnem do odkrywania Ameryki w latach 50-tych, 60-tych i 70-tych.

„To mityczne życie, w którym żył. To właśnie wciągnęło mnie w jego historię” – wyjaśnił filmowiec.

Butler twierdził następnie, że odkrywanie „człowieczeństwa” Presleya przyciągnęło go do projektu.

Podobnie Butler podsumował: „On jest taką ikoną. Osiągnął status nadczłowieka. Żeby to zbadać i dowiedzieć się, jaki był. Odnalezienie człowieka w tej ikonie było radością, którą mogłem robić przez resztę mojego życia”.

Elvisz udziałem Austina Butlera, Toma Hanksa, Helen Thomson, Richarda Roxburgha i Olivii DeJonge, zadebiutuje w kinach 24 czerwca.

POWIĄZANE: Elvis Presley: Nowy zwiastun filmu „Elvis” pokazuje ciemniejszą stronę sławy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button