Rozrywka

„Elvis”: Priscilla Presley ujawnia, które sceny były najtrudniejsze do obejrzenia

Elvis śledzi karierę Elvisa Presleya i opisuje wspaniałe, wystawne życie, które wielu kojarzy z legendą rocka, ale także opisuje mroczne, niepokojące aspekty jego kariery, które były bardziej prywatne. Priscilla Presley przeżyła wiele wydarzeń pokazanych w filmie, a ostatnio ujawniła, które sceny były najtrudniejsze do oglądania.

„Elvis” występuje Austin Butler jako Elvis Presley

Priscilla Presley | Lionel Hahn/Getty Images

Austin Butler gra Elvisa Presleya w filmie Elvis. Wyreżyserowane przez Baza Luhrmanna, Elvis śledzi karierę pana Presleya, gdy przechodzi od kontrowersyjnego aktu muzycznego do króla Las Vegas. Film spędza dużo czasu na odkrywaniu jego zamiłowania do występów i tego, jak czarni artyści mocno wpłynęli na jego muzykę.

Chociaż biografia koncentruje się bardzo na jego karierze, analizuje również relacje między Elvisem a jego menedżerem, pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Pułkownik działa jako niewiarygodny narrator filmu, ponieważ jego mroczna przeszłość czyni go postacią nie godną zaufania. Niewłaściwe zarządzanie finansowe Elvisa przez Parkera zostało dobrze udokumentowane, ale Elvis pokazuje niepokojące efekty, jakie Parker miał na gwiazdę rocka.

Priscilla Presley wyjaśnia, dlaczego niektóre sceny w „Elvisie” były trudne do oglądania

„src=”https://www.youtube.com/embed/IoEQSe-sJOs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Priscilla Presley była żoną Elvisa w latach 1967-1973 i jest matką Lisy Marie Presley. W filmie Priscilla jest grana przez Olivię DeJonge. W wywiadzie dla Today Priscilla mówi, że sceny w Elvis z udziałem Toma Parkera były dla niej najtrudniejsze do oglądania, ponieważ przeżyła te chwile. Wiedziała, gdzie Elvis chciał iść w swojej karierze i jak Pułkownik go powstrzymywał.

„Chciał robić filmy, poważne filmy, a pułkownik Parker prawdopodobnie powinien był pozostać publicystą” – powiedziała Priscilla. „Nie zabrał Elvisa tam, gdzie chciał być, a to było trudne, ponieważ tak żyłem. Przeżyłem argumenty, które mieli, żyłem Elvisem, próbując wyjaśnić, że nie chce robić filmów ze wszystkimi dziewczynami, plażami i wszystkim, że naprawdę chce robić poważne rzeczy. Tak więc życie z nim i oglądanie filmu przyniosło wiele wspomnień”.

Pułkownik odnajduje Elvisa w młodym wieku i zdobywa jego zaufanie, czyniąc go niezwykle sławnym. Pułkownik wywodzi się z cyrku i traktuje Elvisa jako przystawkę, a nie osobę, która chce dzielić się swoją muzyką ze światem. Ich związek w końcu się pogarsza, gdy Elvis pragnie iść w jego kierunku i ostatecznie dowiaduje się, kim naprawdę jest Tom Parker.

Co Priscilla Presley myśli o filmie?

Chociaż w filmie jest wiele nieścisłości, Priscilla i Lisa Marie Presley cieszyły się Elvis. W wywiadzie dla Extra Priscilla chwali film, zwłaszcza występ Butlera.

„To było bardzo emocjonalne, moja córko [Lisa Marie Presley] czułem się tak samo” – powiedziała Priscilla. „Tylko dlatego, że doprowadził Elvisa do T, mam na myśli T. To niewiarygodne, co zrobił ten dzieciak, Austin Butler. Spędził dwa lata ucząc się o Elvisie, więc oglądanie tego było jak szok. Nawet niektóre piosenki. [A talent manager who worked with Elvis] Jerry Schilling usiadł obok mnie, mieliśmy prywatny pokaz i powiedziałem: „Czy to Elvis, czy to Austin?”. a on na to: „Nie, to Elvis”. A potem pytam: „Jesteś pewien?”. a około minutę później mówi: „To Austin”. Taki jest niesamowity.

Elvis jest nadal w kinach i można go teraz kupić lub wypożyczyć w wersji cyfrowej.

POWIĄZANE: Gwiazda „Elvisa” Olivia DeJonge dzieli się tym, jak przedstawiła Priscilla Presley, nie rozmawiając z prawdziwą kobietą

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button