Rozrywka

Emerytowany Pro Bowl Cardinals Defenders Dźwięk wyłączony w drużynie

Getty Images Darnell Dockett świętuje po przechwyceniu podania przez Alexa Smitha w 2009 roku.

W ciągu ostatnich 15 lat wielcy defensywni gracze opuścili Arizona Cardinals, a spora część nadal ma problem z organizacją. Obrońca Vikings Pro Bowl, Patrick Peterson, wypowiadał się głośno na temat wyższej kadry zarządzającej Cardinals, w szczególności dyrektora generalnego Steve’a Keima, a bezpieczeństwo New Orleans Saints All-Pro Tyrann Mathieu wyraził swoje niezadowolenie z realizacji jego kontraktu.

Teraz jest więcej wrogości ze strony byłych obrońców Cardinals, ale teraz są to gracze, którzy wnieśli wkład do zespołu 2008 NFC Champion.

Dominique Rodgers-Cromartie został powołany przez kardynałów w pierwszej rundzie draftu z 2008 roku. Zdobył Pro Bowl w 2009 roku, ale po sezonie 2010 Cardinals wymienili Rodgers-Cromartie wraz z wyborem w drugiej rundzie do Philadelphia Eagles na rozgrywającego Kevina Kolba. Kolb okazał się rozczarowaniem, podczas gdy Rodgers-Cromartie otrzymał kolejne skinienie głową Pro Bowl i jeden drugi zespół All-Pro.

Rodgers-Cromartie zamieścił na Instagramie zdjęcie swoich dni z kardynałami.

Emerytowany obrońca Darnell Dockett, który był kolegą z drużyny Rodgers-Cromartie i grał z Cardinals w latach 2004-2014, odpowiedział na post, mówiąc: „Nie mogę uwierzyć, że wymieniamy cię na Kolba przepraszam *** . . . Powinien nas trzymać razem. Wygralibyśmy tę cholerną dywizję cztery 4-5 lat z rzędu.

Niecałe pięć minut później emerytowany defensywny obrońca Antrel Rolle, który grał z nimi w Arizonie, powiedział: „Przepraszają *** niech wszyscy chodzą. . . Dansby Quan Me DRK.”

Rolle nawiązuje do byłych kardynałów na emeryturze, takich jak zewnętrzny obrońca Karlos Dansby, szeroki odbiornik Pro Bowl Anquan Boldin, Rodgers-Cromartie i on sam.

Poza Rodgers-Cromartie, każdy gracz wspomniany przez Rolle’a trafił do innego zespołu w wolnej agencji.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Cardinals prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Cardinals tutaj!

Dołącz do Heavy on Cardinals!

Gripe Rolle’a z kardynałami

Podczas gdy Dockett krytykował Cardinals za handel Rodgers-Cromartie, zwłaszcza za Kolba, był w drużynie przez 10 lat. Podpisał sześcioletnie przedłużenie o 56 milionów dolarów w 2010 roku i zakończył z trzema Pro Bowls w swojej kadencji Cardinals.

Jednak Rolle przetrwał tylko cztery sezony z Cardinals. Był pierwszym zawodnikiem drużyny w 2005 roku i przeszedł z zakrętu do bezpiecznego w 2008 roku. Po swoim pierwszym Pro Bowl w 2009 roku Rolle nie chciał wracać do Arizony. Nie chciał grać dla ówczesnego trenera Kena Whisenhunta, który nie wierzył w niego na początku roku.

„Nie było nic osobistego, ale to było osobiste” — powiedział Rolle w podcaście All Things Covered z byłymi obrońcami Cardinals Patrickiem Petersonem i Bryantem McFaddenem. „Powiedziałem, że jeśli kiedykolwiek będę miał szansę, pewnego dnia sprawię, że będzie mnie błagał. Więc kiedy pojawiła się ta bezpłatna agencja, spełniło się moje życzenie”.

Rolle podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 37 milionów dolarów z New York Giants. Ta umowa uczyniła go najlepiej opłacanym zabezpieczeniem w historii ligi.

Dansby był kolejnym obrońcą Cardinals, który podpisał duży kontrakt po tym, jak został zredagowany przez Arizonę. Wybór drugiej rundy w 2004 roku podpisał z Miami Dolphins pięcioletni kontrakt o wartości 43 milionów dolarów, co uczyniło go najbogatszym w tamtym czasie wewnętrznym obrońcą. W przeciwieństwie do Rolle, Dansby powrócił do Cardinals po raz drugi w 2013 roku i trzeci raz w 2017 roku przed przejściem na emeryturę.

Więcej ciężkich wiadomości o kardynałach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button