Rozrywka

Emily Atack zachwyca fanów, gdy po wakacjach na Ibizie wylewa kształty w skąpe bikini

Celebrity Juice Emily Atack przywiozła do domu ducha wakacji z Ibizy i nadal pozuje w ciasnych bikini.

Gwiazda telewizyjna 32 została zatrzaśnięta w bikini przez jednego z jej kumpli z podpisem: „Czy ktoś może jej powiedzieć, że Ibiza się skończyła?”

Na co Emily odpowiedziała: „NEVAAAAAA”.

Emily odpoczywała w swoim ogrodzie przy lampce wina, ciesząc się alkoholową pogawędką w pracy.

Napisała również na Instagramie: „Pracuj z winem. Bardzo ważne, aby te kreatywne soki płynęły”.

Dzieje się tak po tym, jak Emily trafiła na pierwsze strony gazet w swoim ostatnim i raczej sprośnym programie komediowym.

Emily Atack pozuje w bardzo odsłaniającym bikini, chłonąc słońce po wakacjach na Ibizie (Zdjęcie: Instagram / Emily Atack) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jej program powrócił do serii trzeciej w środę (15 czerwca) i zawierał anegdotę o tym, jak wykonywała na sobie akt seksualny.

Program Emily Atack został po raz pierwszy wyemitowany w 2020 roku i powrócił do ITV2 w tym tygodniu.

Jej występ zawiera impresje, zabawne szkice i mnóstwo stand-upów.

Podczas filmowania występu przed publicznością na żywo gwiazda ujawniła, jak wyglądały Święta Bożego Narodzenia w jej rodzinnym domu.

Emily Atack komentuje sprośny akt seksualny, gdy powraca program ITV2 (Zdjęcie: ITV2)

Powiedziała: „Zawsze jestem podekscytowana pomaganiem mojej mamie w dekorowaniu drzewka, glazurowaniu szynki – to takie nostalgiczne.

„Ale tak naprawdę chodzę do pubu w Wigilię, robię się totalnie oszołomiona, ciągnę jakiegoś faceta, z którym chodziłem do szkoły, który miał żarłoczność. Wracaj, a moja mama krzyczy na mnie i moje rodzeństwo za pukanie nad drzewem.”

Kontynuowała: „Ale rano to jest nostalgiczne, naprawdę jest – ponieważ znowu śpię w moim starym pokoju”.

Emily Atack pokazała swoje opalone ciało na swoich kaburach (Zdjęcie: Instagram / emilyatack)

Emily była oszołomiona podczas swojego występu, gdy miała na sobie jasnozieloną mini sukienkę, którą połączyła z parą uderzających różowych szpilek.

Powrót jej programu nastąpił tego samego dnia, kiedy Emily postanowiła dać swoim zwolennikom spojrzenie na jej skąpaną w słońcu ucieczkę na Ibizie.

Gwiazda I’m A Celeb pozowała w lustrze dla zmysłowego zdjęcia, gdy miała na sobie skąpy czarny kostium kąpielowy i parę białych, przezroczystych spodni, które połączyła ze srebrnymi sandałami.

Blond bomba nosiła również wyraziste czarne okulary przeciwsłoneczne i uzupełniała swój wygląd subtelną złotą biżuterią.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button