Rozrywka

Eminem prawie wystąpił w tym filmie science fiction z 2008 roku

Eminem dokonał kiedyś udanego przejścia od muzyki do filmu swoim hitem z 2002 roku 8 mil. Następnie aktorowi zaproponowano kilka ról w przemyśle filmowym, zanim zdecydował się skupić wyłącznie na muzyce.

Był jednak jeden film, który rzekomo aktywnie ścigał Eminem. Ale został pominięty dla innego aktora.

Czego Eminem nie lubił w aktorstwie

Eminem | Kevin Winter/Getty Images

8 mil otrzymał wiele pochwał krytyków, gdy po raz pierwszy trafił do kin. Niektórzy krytycy podkreślali rolę Eminema w filmie jako jedną z mocnych stron filmu. Jednak tak naturalne, jak mógł natknąć się na niektórych przed kamerą, dla Eminema przejście nie było niczym innym.

Jego współczesny Ice Cube był kolejnym kultowym raperem, który kontynuuje udaną karierę w przemyśle filmowym. Ale podczas gdy dla Ice Cube to przejście było łatwe, w przypadku twórcy hitów „Lose Yourself” było odwrotnie.

„Myślę, że słyszałem [Cube] powiedz to raz, że jeśli potrafisz rapować i możesz występować. Na przykład, jeśli możesz wystąpić przed kamerą, śpiewając i tym podobne rzeczy i filmy, powinno to być całkiem naturalne przejście… Ale powiedziałbym, że to zupełnie inny świat ”- powiedział kiedyś Eminem Rapfix na żywo MTV (przez ZAKŁAD).

Eminem opisałby niektóre trudności, które pojawiły się podczas strzelania 8 mil.

„To zupełnie inna sprawa, ponieważ możesz być przyzwyczajony do występów przed kamerą i robić pewne rzeczy, filmy i tym podobne rzeczy” – kontynuował. „Ale to zupełnie inna gra w piłkę, kiedy muzyka jest wyłączona i masz kwestie, które musisz powiedzieć i masz rzeczy, które musisz zapamiętać, takie jak linie, pamiętanie i staranie się być naturalnym i „Co mam zrobić, gdy Mówię ten wers? i „Jak mogę?” To jest inne.”

Eminem prawie zagrał w filmie „Skoczek” z 2008 roku

„src=”https://www.youtube.com/embed/DtacNQkFHvo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Pomimo uczuć Eminema do aktorstwa, było kilka filmów, w których kiedyś rozważał udział. Film z 2008 roku Sweter był filmem science-fiction, który śledził kilka młodych osób, które miały zdolność teleportacji. Gwiezdne Wojny aktor Hayden Christensen ostatecznie dostał główną rolę. Ale w tamtym czasie reżyser filmu Doug Liman twierdził, że Eminem wykazywał zainteresowanie rolą Christensena.

Liman początkowo obsadził w roli gwiazdy młodego aktora Toma Sturridge’a. Ale Sturridge był uważany za zbyt młodego, a studio nalegało na obsadzenie starszego, bardziej znanego aktora do tej roli. W końcu wspomniano megagwiazdę rapu.

„Rozmawialiśmy z Eminemem” – potwierdził Liman w wywiadzie dla MTV News z 2008 roku.

Liman był przekonany, że mógłby nawet przepisać rolę z myślą o Eminemie.

“[The idea to meet with the rapper] pochodzi od producenta i [Eminem’s] kierownik – powiedział. „Jeśli udowodniłem sobie coś, to to, że potrafię dostosować rolę do aktora. … [I could] rozwijać rolę z [someone like Eminem] i uczynić je wyjątkowo specyficznymi dla nich. Tak długo, jak dana osoba ma aktorskie kotlety, jestem otwarty na rozmowę z prawie każdym w prawie każdej roli”.

Ale ostatecznie po prostu poczuł, że Gwiezdne Wojny ałun lepiej pasował do jego wizji i był gotowy do wybrania go.

„W tym momencie poznałem już Haydena i zakochałem się w Hayden” – wspomina. „To była jedna z tych rzeczy, w których studio, przy wszystkich rzeczach równych, wolałoby umieścić w filmie większą nazwę [and wanted Eminem]. W pewnym momencie po prostu postawiłem stopę i powiedziałem: „Kocham Haydena”.

Eminem uważał, że aktorstwo jest zabawne tylko wtedy, gdy robi małe role

Chociaż od tego czasu Eminem nie zagrał w filmie 8 mil, przez lata miał kilka ról. Miał epizody w filmach takich jak Zabawni ludzie oraz Wywiad. Jak większość wie, miał nawet niewielką rolę w odcinku 50 centów BMF. W 2015 roku Pytania i odpowiedzi na Twitterze gdzie promował film o boksie Mańkut, Eminem podzielił się, że lubił robić drobne role. Ale nie wykluczył, że kiedyś znowu zagra główną rolę.

„Może jestem pół-aktorem? Zabawa na małe partie, ale moją prawdziwą pasją jest muzyka. Więc zobaczymy” – napisał.

POWIĄZANE: Najmłodsze dziecko Eminema prowadzi prywatne życie w porównaniu z rodzeństwem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button