Rozrywka

Emma Watson spodziewała się, że po trzydziestce „wyjedzie z torów”: „Będę miał przypływ hormonów i szaleństwa”

Emma Watson osiągnęła sławę filmową po tym, jak zagrała w bardzo udanym Harry Potter filmy. Chociaż zyskała sławę wcześnie jako dziecko, uniknęła wielu pułapek, na które czasami wpadają inni młodzi aktorzy. Ale Watson kiedyś zażartowała, że ​​nie spodziewała się, że to przetrwa, i oszczędza swoje dzikie lata dla swoich trzydziestki.

Jak Emma Watson czuła się po ukończeniu 30. roku życia

Emma Watson | David M. Benett/Getty Images

Watson poczuła mieszankę emocji, gdy po raz pierwszy skończyła 30 lat. Młoda aktorka opowiedziała o wspólnych oczekiwaniach, jakie często stawiane są dorosłym w wieku 30 lat io tym, jak to na nią wpłynęło.

„Pomyślałem: 'Dlaczego wszyscy robią takie zamieszanie związane z ukończeniem 30 lat? To nie jest wielka sprawa” – powiedziała kiedyś brytyjskiemu Vogue. „Przeszedłem do 29, a ja mówię: „O mój Boże, czuję się taki zestresowany i niespokojny”. I zdaję sobie sprawę, że dzieje się tak dlatego, że nagle pojawia się ten krwawy napływ podprogowych wiadomości”.

Nie pomogło, że Watson czuła subtelną presję posiadania rodziny, zanim osiągnęła pewien wiek.

„Jeśli nie zbudowałeś domu, jeśli nie masz męża, jeśli nie masz dziecka, kończysz 30 lat i nie jesteś w jakimś niewiarygodnie bezpiecznym, stabilnym miejscu w swojej karierze, albo wciąż się zastanawiam… Jest po prostu niesamowita ilość niepokoju” – dodała.

Emma Watson kiedyś żartowała, że ​​straciła rozum w wieku 30 lat

” src=”https://www.youtube.com/embed/cQynYGDpyiw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Watson kiedyś zażartowała, że ​​postawiła sobie inne oczekiwania, gdy osiągnęła trzecią dekadę swojego życia. ten Piękna i Bestia Aktor spędził większość swojego dzieciństwa i młodych dorosłych, będąc zajętym, unikając kontrowersji tabloidów. Ale presja mediów i uwaga sprawiły, że współczuła innym młodym aktorom, którzy nie mieli tyle szczęścia.

„W pełni rozumiem, dlaczego młodzi aktorzy wariują. Poziom zainteresowania ich życiem, presja bycia doskonałym. To właśnie robisz, spieprzysz”, powiedziała kiedyś The Independent. „Nie wiem, dlaczego nie zboczyłem z torów. Nie mam czasu. Pracuję zbyt ciężko, żeby być buntowniczym”.

W tym czasie jednak Watson zażartowała, że ​​czekała z buntowaniem się do swoich znacznie starszych lat.

„Jestem pewna, że ​​kiedy osiągnę trzydziestkę, oszaleję” – powiedziała. „Będę miał ten przypływ hormonów i szaleństwo”.

Emma Watson wymyśliła słowo „wspólne partnerstwo”, aby opisać presję związaną z ukończeniem 30. roku życia

” src=”https://www.youtube.com/embed/I7_pCvk1eGk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Kiedy skończyła 30 lat, Watson twierdziła, że ​​nie była z nikim związana romantycznie. Była jednak zadowolona z braku znaczącej drugiej osoby, a także ze swojego stylu życia, gdy miała wkrótce 30 lat. Ale ponieważ aktorka nie potrafiła znaleźć słowa, aby opisać to, co czuła w tamtym okresie, wymyśliła własne.

„Kilka miesięcy temu przeprowadziłem wywiad z magazynem Vogue i mówiłem o tym, jak w okresie przed trzydziestką [I felt] ten niesamowity, nagły niepokój i presja, że ​​musiałam wyjść za mąż, urodzić dziecko lub… [be] przeprowadzka do domu. I nie było słowa na tego rodzaju podprogowe wiadomości, niepokój i presję, które czułam, ale nie mogłam tak naprawdę nazwać, więc użyłam słowa „wspólna współpraca” – powiedziała kiedyś w wywiadzie dla Teen Vogue.

Przyznała, że ​​była zaskoczona silną reakcją, jaką wywołał nowy termin.

„Dla mnie nie chodziło tak bardzo o ukucie słowa; chodziło o to, że musiałem stworzyć definicję czegoś, do czego nie miałem pojęcia. I było to interesujące, ponieważ naprawdę wkurzyło niektórych ludzi” – kontynuowała. „Mniej dla mnie chodziło o słowo, ale bardziej o to, co znaczyło — tylko ta idea, że ​​musimy odzyskać język i przestrzeń, aby wyrazić siebie, ponieważ czasami tak naprawdę tego nie ma.

POWIĄZANE: Emma Watson przyznaje, że „przerażała” swoich rodziców w młodym wieku

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button