Rozrywka

Epicka transformacja kobiety po przegranej dziesiątej pozycji „sprawia, że ​​wygląda jak inna osoba”

Kobieta, która w ciągu dwóch lat zgarnęła więcej niż 10. miejsce, ujawniła, w jaki sposób dokonała drastycznej transformacji.

Emma Hooker, która ma 5’9 lat, podzieliła się niesamowitym doświadczeniem przed i po transformacji w TikTok, zbierając więcej 1700 polubień od zdezorientowanych fanów, którzy twierdzą, że „nie wygląda jak ta sama osoba”.

Klip zawiera pokaz slajdów ze zdjęć zrobionych od początku jej podróży do filmu, na którym stoi na siłowni, ubrana w krótki top i legginsy, zszokowana tym, jak bardzo zmieniło się jej ciało.

Podpisując klip, napisała: „Wrzesień 2020 r. Waga początkowa: 330 funtów. Maj 2022 r. Aktualna waga: 180 funtów”.

Użytkownicy TikTok byli zszokowani jej przemianą i domagali się informacji, jak mogą podążać jej śladami.

Użytkownicy TikTok powiedzieli, że Emma stała się „nierozpoznawalna” po utracie wagi 150 funtów (Zdjęcie: Emma Hooker/TikTok) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z użytkowników powiedział: „Wow! Nawet nie wyglądasz jak ta sama osoba”.

Inny napisał: „Czy możesz zrobić film z dnia swojego życia? Treningi, posiłki, rutyna itp.?”

Trzeci dodał: „Poczekaj, ale to jest moja docelowa waga i jestem blisko wagi, jestem teraz… Jestem na drodze do utraty wagi, jestem tak podekscytowany, że mam nadzieję, że za kilka lat będę wyglądać jak ty!”

Czwarty powiedział: „Naucz mnie swoich dróg!”

Piąty skomentował: „Gratulacje, że ciężka praca się opłaciła! To niesamowite!”

Emma Hooker rozpoczęła swoją podróż odchudzania przy wadze 330 funtów (Zdjęcie: Emma Hooker / TikTok)

Ale na szczęście dla nich jej konto jest pełne filmów, w których z dumą prezentuje swoje treningi i zmiany w stylu życia, które wprowadziła.

W jednym z filmów poleca przygotowywanie posiłków i pokazuje swoje egzemplarze Książki kucharskiej Kulturystyka i Planu przygotowania posiłków.

Mówi: „Uwielbiam te książki kucharskie, są wypełnione BARDZO wieloma różnymi prostymi pomysłami na posiłki, tak wieloma, które pasują do twojego deficytu kalorii, zmieniaj rzeczy, abyś się nie nudził, rób różne potrawy!!”

W innym filmie podzieliła się treningami dla początkujących, które pomogły jej zacząć od ćwiczeń obejmujących chodzenie, pajacyki, pompki i pośladki.

Wpływowa osoba fitness sprzedaje teraz przewodnik po tym, jak schudła (Zdjęcie: Emma Hooker / TikTok)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Influencer sprzedaje teraz cyfrowe kopie swojego rocznego planu treningowego na swojej stronie internetowej za 50 USD (40,61 GBP).

W opisie czytamy: „Jesteśmy przekonani, że na rynku nie ma innego planu, takiego jak ten. Poprowadzi Cię od absolutnie początkującego do zaawansowanego przez cały rok.

„Najlepsze jest to, że jest podzielony na 9 zupełnie różnych etapów, ucząc cię o podnoszeniu ciężarów, treningu obwodowym, HIIT, drop setach, super setach itp.”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button