Rozrywka

Erik ten Hag gotowy, by zrobić się brzydkim z Man Utd jako nowy szef, który obiecuje zrobić wszystko, co w jego mocy, aby wygrać mecze dla cierpliwych fanów

ERIK TEN HAG chce zmienić Old Trafford w dom pięknej gry, ale wygra brzydkie, jeśli będzie musiał.

Nowy szef Manchesteru United rozpoczyna dziś swoje panowanie na Old Trafford przeciwko Brighton, dążąc do ponownego przekształcenia poległych 20-krotnych mistrzów w najlepsze psy.

2

Ale menedżer z kraju, który dał światu „piłkę totalną”, jest równie zdeterminowany, by zrobić to w wielkim stylu.

Holender może być nowym chłopakiem w Premier League, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że samo zwycięstwo nigdy nie wystarczyło w United.

I cieszy się z możliwości przywrócenia uśmiechu na twarzach cierpliwych fanów tak samo jak punktów na tablicy.

Ten Hag upierał się: „Dlatego tu jestem i podoba mi się to. United chcą wygrywać, ale wygrywają w określony sposób – aktywny, odważny i pełen przygód.

„Myślę, że to należy do kultury tutaj i chcemy to wprowadzić.

„Ja, sztab i zawodnicy musimy zrobić wszystko, aby przywrócić sukces na boisku.

„Każdego dnia musisz przynieść maksimum tego, co możesz, wtedy będziesz się rozwijać indywidualnie i zespołowo.”

Jednak Ten Hag doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że cechą odnoszącą sukcesy jest umiejętność osiągania wyników, gdy nie grasz dobrze.

Powiedział: „Jeśli nie możesz wygrać w dobry sposób, w zabawny sposób, to jest mentalność i nastawienie, które musimy wnieść.

„Czasami będą mecze, w których nie będziesz dobrze grać, ale nadal musisz wygrać”.

Ten Hag poprzednio ciągnął śpiących olbrzymów z powrotem na nogi, po tym, jak zamienił młodą stronę Ajaxu w jedną z najbardziej ekscytujących w Europie.

Ale zrobienie tego samego na Old Trafford, po ponurej kampanii w Premier League zeszłego sezonu, to zupełnie inna sprawa.

Cristiano Ronaldo chce się wycofać – coś, czego szefowie United twierdzą, że się nie wydarzy – i nadal nie ma oznak zawarcia umowy z głównym celem transferowym, Frenkie de Jong.

Co więcej, kibice planują kolejny protest przeciwko właścicielom Glazerów przed nadchodzącym meczem z Brighton, z uczuciami tak gorącymi jak zawsze.

DOŁĄCZ DO SUN VEGAS: OTRZYMAJ BEZPŁATNY BONUS 10 GBP Z setkami GIER I NIE WYMAGAJĄ DEPOZYTU (obowiązują OWH)

Menedżer Manchesteru United, Erik ten Hag, chce brzydko wygrać na Old Trafford

2

To spowodowało burzliwy początek kadencji Ten Haga – i namawiał fanów, aby zamiast tego zamienili Old Trafford w niedźwiedzią jamę dla przeciwników.

Dodał: „To jasne, że ten stadion ma doprowadzić do walki, więc mam nadzieję na dobrą współpracę.

„Wiemy, że musimy dawać przykład na boisku. Ale jeśli mamy odpowiednie nastawienie – mam na myśli ciężką pracę i bycie odważnym – wtedy fanom to się spodoba i to przywróci walkę.

„Każda gra jest wyzwaniem, więc musimy wydobyć z niej to, co najlepsze. Będą niepowodzenia, ale będziemy musieli sobie z tym poradzić.

„To jest postawa, której wszyscy potrzebujemy. A kiedy to pokażesz i masz dobry plan, w końcu osiągniesz sukces. Jestem tego w 100 procentach przekonany.

„Dostrzegam potencjał w wielu zawodnikach w tym składzie i tak, jestem przekonany, że mogę rozwijać zespół. Nie możesz zmienić przeszłości, ale możesz zmienić przyszłość”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button