Rozrywka

Erika Jayne podobno zarabia więcej pieniędzy za dyskusję na temat Toma Girardiego w „RHOBH”

Odkąd Erika Jayne zadebiutowała jako Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills w sezonie 6, nie ukrywała, że ​​uwielbia żyć wystawnym stylem życia. (W końcu dosłownie ma piosenkę, w której powtarza zdanie: „Bycie mną jest drogie”). Erika i jej ówczesny mąż, słynny prawnik Tom Girardi, umocnili swoją rolę w serialu, pokazując swoją ogromną rezydencję, prywatne odrzutowce i oszałamiającą szafę Eriki z markowymi ubraniami, torebkami i butami.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak w 2020 roku para została poddana publicznej kontroli, kiedy byli klienci Toma twierdzili, że ukradł ich, aby sfinansować ich ekstrawagancki styl życia, a 20 milionów dolarów trafiło bezpośrednio do Eriki LLC. Oskarżenia kosztowały Toma karierę i podobno miliony.

Chociaż Erika zaprzeczyła udziałowi w rzekomych zbrodniach Toma, widzowie zażądali, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w jej kieszeniach. Podejrzenia co do tego, co wiedziała, pogorszyły się, gdy pojawiły się plotki, że piosenkarka „XXPensive” otrzymała solidną wypłatę za rozlanie herbaty ze światem. Ile więc zarabia Erika na RHOBH? Zobacz, czego się dowiedzieliśmy.

Źródło: BravoArticle kontynuuje pod reklamą Erika Jayne podobno dostała premię w sezonach 11 i 12 „RHOBH”.

Podczas kręcenia sezonu 11. Erika odkryła, że ​​może być winna pieniądze rodzinom ofiar katastrofy lotniczej Lion Air w 2018 roku, w której Tom był prawnikiem. Po twierdzeniu Toma, Erika została oskarżona o 25 milionów dolarów pozwu za rzekome przelewanie pieniędzy, które podarował jej Tom (które były przeznaczone dla ofiar) na jej własne konto bankowe. Jednak po rozpoczęciu zdjęć Erika stanowczo odmówiła celowego wzięcia pieniędzy od swoich klientów, co zakwestionowało kilku członków obsady.

W miarę upływu sezonu Erika nadal zmagała się ze spekulacjami na temat tego, ile wiedziała o rzekomych działaniach Toma. Podczas czteroczęściowego zjazdu sezonu 11, Andy Cohen przyznał, że wiercił Erikę pytaniami, o których wiedział, że będą rezonować z publicznością.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Myślę, że zapytałem ją o wszystko. Mam na myśli to, że widzowie mieli niesamowite pytania i czuję, że reprezentowaliśmy tenor tego, co widzowie czuli” – powiedział Andy w swoim programie Andy Cohen Live. „Myślałem, że to fascynujące, wciągające, zaskakujące i rozmawialiśmy o wszystkim”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według Tamary Tattles otwartość Eriki przez cały sezon przyniosła jej 68 000 dolarów za odcinek w sezonie 11. Doładowanie dało łącznie 1,36 miliona dolarów za cały sezon. Wchodząc do sezonu 12, Erika otrzymała taki sam 5-procentowy wzrost, jaki otrzymał każdy członek obsady, co dało jej 71 400 USD za odcinek.

Czy Erika Jayne musi zapłacić ofiarom Toma Girardiego?

Podobno Erika wykorzysta swoją podwyżkę w sezonie 12, aby pomóc sfinansować swoje problemy prawne. W serialu otworzyła się na temat zmniejszenia swojego życia i sprzedaży domu, ponieważ Tom złożył wniosek o ogłoszenie bankructwa w rozdziale 7.

Piosenkarka „Pretty Mess” planuje również kontynuować rozwód ze zhańbionym prawnikiem, któremu niedawno nakazano zapłacić 2,3 miliona dolarów plus odsetki za zwrot pieniędzy skradzionych klientom. Tom został oficjalnie wydalony w czerwcu 2022 roku i podobno pozostanie w ośrodku dla seniorów w Kalifornii. Rodzina Toma stwierdziła, że ​​podczas postępowania sądowego zdiagnozowano u niego demencję i nie będzie zaangażowany w jego sprawę

Oglądaj nowe odcinki The Real Housewives of Beverly Hills w środy o 20:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button