Rozrywka

Erika Jayne z RHOBH przełamuje spór z Crystal Kung Minkoff: „Walczę z jedną ręką związaną za plecami”

Rozszyfrowanie ich problemów. Erika Jayne zareagował na jej napięcie z Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills Costar Kryształowy Kung Minkoff po tym, jak reakcja piosenkarki na jej problemy prawne dotyczyła innych.

Przeczytaj artykuł

„Jest ten wylew: 'Dlaczego nie zachowujesz się w ten sposób, Erika? Dlaczego nie jesteś współczujący? Dlaczego nie masz empatii? A prawda jest taka, że ​​tak. Jestem również pod dużą presją prawną” – powiedziała 50-letnia gwiazda reality show Nas tygodniowo we wtorek 10 maja podczas promocji nadchodzącego sezonu RHOBH. „Podszedłem do samej kolejki. Walczę z jedną ręką związaną za plecami.”

Erika Jayne i Crystal Minkoff. Shutterstock (2)

Osobowość Bravo zauważyła, że ​​podzieliła się „prawie wszystkim” ze swojej sprawy, którą mogła na ekranie. „Więc w tej całej sytuacji ciągle się kipiało. To jak: „A co powiesz na słuchanie kobiety, która jest przed tobą? Co powiesz na słuchanie tego, co mam do powiedzenia? Erika kontynuowała. „Co by było, gdybym przyszedł do tej grupy i otworzył się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i był za to krytykowany, aż to nie była prawda. W pewnym momencie bardzo się tym denerwujesz”.

Prawniczy dramat Eriki jest stałym tematem rozmów w hitowym reality show. Podczas kręcenia sezonu 11 w 2020 roku, performerka „Painkillr” i jej nieznajomy mąż, Tom Girardi, zostali oskarżeni o kradzież środków na osiedlenie się przeznaczonych dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej w 2018 roku. Wiadomość pojawiła się miesiąc po tym, jak Erika złożyła wniosek o rozwód z 82-letnim Tomem, w listopadzie 2020 r., po 20 latach małżeństwa.

Przeczytaj artykuł

Pochodząca z Georgii nadal twierdzi, że nie wiedziała o rzekomym wykroczeniu byłego prawnika. W międzyczasie u Toma zdiagnozowano Alzheimera, a później wraz z bratem umieszczono go pod ochroną konserwatorską. Robert Girardidziałając jako skuteczny konserwator osoby i majątku tubylca z Kolorado w lipcu 2021 r.

W zwiastunie sezonu 12 widzowie zobaczyli starcie między Eriką i jej kostiumami, gdy nadal kwestionowali jej zaangażowanie w sytuację prawną. Podczas zajawki była gwiazda Broadwayu woła 36-letnią Crystal za to, że nie stanęła po jej stronie. „Chcesz być po stronie ofiar, bo uważasz, że to fajne” – powiedziała Erika. „Nie obchodzi mnie nikt poza mną”.

Przed nowym sezonem założycielka Real Coco ujawniła również, jak zmieniła się jej przyjaźń z Eriką.

„W zeszłym roku byłem zupełnie nowy i wszystko się odsłaniało. Z pewnością nie czułam, że mam prawo zadawać pytania i wiem, że inne dziewczyny to robiły, ale właśnie ją poznałam” – wyjaśniła Crystal. Nas wcześniej w tym miesiącu. „Kiedy złożyła wniosek o rozwód, poznałem ją trzy tygodnie wcześniej, więc nie będę nikogo rzucał, zwłaszcza gdy się rozwodzi, skończę ze współczuciem, a nie osądem”.

Przeczytaj artykuł

Mając jeden sezon za pasem, Crystal powiedziała, że ​​​​czuje się bardziej komfortowo, przesłuchując swojego partnera. „Sprawy się ułożyły i teraz to naprawdę następstwa i czuję się bardziej komfortowo w naszej przyjaźni, zadając te trudniejsze pytania. Ponieważ zawsze będę po stronie ofiar, a to nie znaczy, że jestem przeciwko innym” – dodała. „Ale w tej sytuacji wiele osób zostało zranionych i wiele im się należy, a ja będę ich bronić”.

Pochodząca z Kalifornii również zwróciła uwagę, że stara się dostrzec obie strony sytuacji. „Nie mogę nikogo kontrolować i nie mogę im powiedzieć, co mają robić. Naprawdę staram się zrozumieć, skąd pochodzą ludzie i zwykle okazuję dużo łaski ze wszystkich stron” – powiedziała Crystal. „Ale w tej sytuacji nie mam wątpliwości, że wsparcie jest łatwe [the] ofiary”.

Erika ze swojej strony ujawniła, że ​​miała na myśli „przetrwanie” przed sezonem 12. „Poprzedni sezon był prawdziwym ciosem. W tym sezonie naprawdę próbujesz zebrać się w sobie i iść dalej. Było ciężko, ale ostatecznie dotrę tam i to jest część ludzkiego doświadczenia” – wyjaśnił wykonawca, mówiąc Nas że podczas kręcenia „mieszała alkohol i antydepresanty”. „Nie możesz przejść przez to, przez co ja przeszłam w poprzednim sezonie i czegoś nie poczuć. Chciałem się trochę zabawić i nie czuć się tak ciężkim. Więc to właśnie zrobiłem”.

Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills Premiera 12 sezonu w Bravo środa, 11 maja, o 20:00 ET.

Z reportażem Christiny Garibaldi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button