Rozrywka

Erika Jayne z RHOBH zatrzasnęła się za „wstrętne” traktowanie producentów po tym, jak SNAPSa na ich pytania dotyczące procesu sądowego

ERIKA Jayne została oskarżona o „wstrętne” traktowanie producentów Bravo, kiedy zapytano ją o jej pozew.

Gwiazda RHOBH pękła, gdy zapytano ją o oskarżenia, że ​​ponad 20 milionów dolarów z firmy prawniczej jej byłego Toma Girardiego trafiło do jej firmy rozrywkowej.

2

Warknęła, gdy zapytano ją o zarzuty, że firma jej byłego dała jej 25 milionów dolarów

2

Erika zaprzeczyła, że ​​kiedykolwiek miała pieniądze podczas rozmowy z Costar Garcelle Beauvais.

„Nigdy nie było 20 milionów w mojej LLC, 20-milionowego słonia w pokoju” – zaprotestowała.

„Nigdy nie ucieknę od wdów i sierot, nawet jeśli to nieprawda. Nigdy tego nie miałem, nigdy nie było w moich rękach, nigdy nie było na moim koncie”.

Erika powiedziała następnie, że wszystkie twierdzenia ich partnera, Suttona Stracke’a, że ​​Erika zabrała 20 milionów dolarów, zostały „odparte”.

Erika z ROBH wygląda zupełnie nie do poznania bez makijażu i markowych ubrań
Erika z ROBH oskarżona przez Lisę o mieszanie alkoholu z tabletkami w nowym zwiastunie

W konfesjonale producent zapytał ją: „Jak i kiedy zostało to obalone?”

Erika wzięła łyk koktajlu, zanim odpaliła: „Nie wiem, będziesz musiał sprawdzić to wszystko, ale zostało to obalone wcześnie, aby Bravo mógł dochować należytej staranności. wiedzieć.”

Producent następnie zapytał: „Myślę, że moje pytanie brzmi, czy dowód jest dostępny publicznie?”

Erika warknęła: „Tak, no, powiedz im, żeby poszli do cholery przeczytali wszystko, co wypuścił mój prawnik i żeby mogli odpowiedzieć na własne, pieprzone pytania. Dziękuję.”

Najczęściej czytane w Rozrywka

Widzowie zalali Twittera swoim oburzeniem z powodu „niegrzecznego” zachowania Eriki w stosunku do produkcji.

Jeden z nich napisał: „Wstrętne podejście Eriki do producentów podczas kręcenia konfesjonałów powinno wystarczyć, aby to był jej ostatni sezon”.

Kolejny dodał: „Sposób, w jaki Erika jest taka niegrzeczna w produkcji?!?! B***h musisz ich szanować… potrzebujesz tego programu!!!! Nie gryź ręki, która cię karmi…

„Była dla nich podła i niegrzeczna w swoim pokoju zwierzeń! Mówienie rzeczy takich jak Bravo może to cofnąć i samemu to znaleźć”.

Trzeci post: „Dlaczego Erika jest takim dupkiem dla producenta za zadawanie pytań? Dosłownie wykonuje swoją cholerną pracę”.

82-letni Erika i Tom zostali oskarżeni o kradzież funduszy na osiedlenie się przeznaczonych dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej w 2018 roku.

Dokumenty sądowe widziane przez The Sun pokazują, że firma Eriki rzekomo otrzymała ponad 25 milionów dolarów od firmy prawniczej jej byłego, która teraz złożyła wniosek o upadłość i została poproszona o jej spłatę.

49-letnia gwiazda RHOBH „wykorzystała swój rozgłos i splendor”, aby ukryć fundusze, w tym „biżuterię i luksusowe przedmioty”.

Ciągle zaprzeczała, jakoby wiedziała cokolwiek o finansach męża podczas ich małżeństwa i powiedziała, że ​​pieniądze nie były dla niej.

Erika złożyła pozew o rozwód z Tomem w listopadzie po 21 latach małżeństwa.

Mrożące krew w żyłach wskazówki w notatce i wezwaniu mogą ujawnić, gdzie jest chłopiec zaginionego przez 11 lat
Jestem ekspertem w dziedzinie ogrodnictwa – moje dziewięć sposobów na odchwaszczanie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas

Miesiąc później zostali oskarżeni o defraudację, w której twierdził, że „uciekał się do sprzeniewierzenia dochodów z osiedli”, w tym dla tych, którzy stracili bliskich w katastrofie lotniczej.

Skarga oskarżyła go o defraudację wpływów z ugody w celu „kontynuowania finansowania wystawnego stylu życia jego i Eriki w Beverly Hills”.

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button