Rozrywka

Erling co noc spał z „pięciu koleżankami” i nazwał je kluczem do sukcesu

Przychodząca gwiazda Manchesteru City, Erling Haaland, powiedział kiedyś, że ma „pięć dziewczyn”, a nawet powiedział, że „śpi z nimi każdej nocy”.

Jednak początkowo nie wszystko wydawało się po tym, jak Haaland przyznał, że dziewczyny, o których mowa, to w rzeczywistości jego pięć piłek do hat-tricka. Haaland, który wtedy był jeszcze w Red Bull Salzburg, dopiero zaczynał wyrabiać sobie markę w Europie.

Młodzieniec powiedział Norweigian outlet Dagblade: „Śpię z pięcioma piłkami za każdego zdobytego hat-tricka. Leżę w łóżku i czuję się z nimi dobrze. Patrzę na nich codziennie. To moje dziewczyny”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

City ogłosiło, że osiągnęło porozumienie z Borussią Dortmund w sprawie podpisania Haaland we wtorek po południu.

Miasto dodało: „Transfer podlega warunkom finalizacji klubu z graczem”. Drużyna Pepa Guardioli uruchomiła klauzulę zwolnienia Haalanda, która weszła w życie tego lata.

Haaland był jednym z najsilniejszych napastników Europy w ciągu ostatnich kilku lat w Niemczech i może pochwalić się niesamowitymi 61 golami w 66 występach w Bundeslidze.

Co sądzisz o podpisaniu kontraktu przez City z Haaland? Daj nam znać w sekcji komentarzy

Haaland będzie graczem Man City w przyszłym sezonie (Zdjęcie: REUTERS)

Real Madryt był również zainteresowany próbą skuszenia Haaland do Hiszpanii, podobnie jak Barcelona, ​​ale Norweg zdecydował się przenieść do City.

Według Manchester Evening News, Haaland wybrał niebieską połowę Manchesteru ze względu na jego „dożywotnią” więź z drużyną i możliwość współpracy z Guardiolą i graczami takimi jak Kevin De Bruyne.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button