Rozrywka

Erling Haaland przeszedł szaloną transformację ciała, aby zostać królem strzelców

Erling Haaland przeszedł w ostatnich latach szaloną przemianę ciała, aby stać się królem strzelającym bramki.

Norweski napastnik dołączy do Manchesteru City tego lata po tym, jak mistrzowie Premier League potwierdzili we wtorek, że osiągnęli porozumienie z Borussią Dortmund dla 21-latka. City uruchomiło klauzulę zwolnienia Haaland o wartości 51 milionów funtów, aby dodać centrum kliniczne do ataku w przyszłym sezonie.

Haaland strzelił oszałamiające 28 goli w 29 meczach w tym sezonie i przypisuje swoje płodne talenty do strzelania bramek swojej szalonej transformacji ciała w ciągu ostatnich kilku sezonów w Dortmundzie i Red Bull Salzburg.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

W rozmowie z AS wyjaśnił: „Jeśli spojrzysz na moje ciało, jeśli spojrzysz na moje nogi, zobaczysz, że bardzo się zmieniłem. Jestem zupełnie inny. Stałem się prawdziwym mężczyzną. szybciej.

„To jedna z najważniejszych rzeczy. Z 86 kg schudłam do 94 (1,25 kamienia), ale to nie jest piwny brzuszek, chodzi o masę mięśniową brutto. Bardzo dbam o to, co jem.”

Erling Haaland był chudszy podczas swoich dni w Salzburgu (Zdjęcie: Twitter/@ErlingHaaland) Następnie zebrał się w Dortmundzie

Jego były trener Erase Steenslid również kiedyś wyjaśnił, że Haaland korzysta z „uprzywilejowanej genetyki” i stwierdził, że napastnik raz zyskał 26 funtów czystych mięśni w ciągu zaledwie 15 miesięcy.

„Jego ciało tak dobrze reaguje na trening, ponieważ jego genetyka jest uprzywilejowana” – powiedział Steenslid AS. „W ciągu piętnastu miesięcy zyskał dwanaście kilogramów mięśni. To było szalone. Zbudowaliśmy mu mięśnie od zera. Zawsze był najbliżej bufetu, a jego talerz był dosłownie górą jedzenia”.

Ile goli strzeli Erling Haaland dla Manchesteru City w przyszłym sezonie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Erling Haaland, według starego trenera Erlinga Haalanda, w ciągu zaledwie 15 miesięcy przyłożył 26 funtów czystych mięśni, zaoferuje wiele dla Man City ze swoją dominującą sylwetką

Po przybyciu do Dortmundu w styczniu 2020 r. Haaland pobił rekord prędkości Bundesligi po tym, jak w meczu ze Stuttgartem zarejestrował sprint z prędkością 22,39 mil na godzinę.

W dzieciństwie ustanowił także rekord świata w skoku w dal dla pięciolatków, pobijając rekord skacząc 1,63 metra 22 stycznia 2006 roku.

Po transformacji ciała Haaland stał się zwierzęciem przed bramką, strzelając 29 bramek w 27 występach dla Red Bull Salzburg przed przeprowadzką do Dortmundu.

Od czasu przyjazdu do Niemiec strzelił 85 goli w 88 meczach dla Dortmundu, w tym 28 w 29 występach w tym sezonie, mimo kontuzji, które zakłóciły jego kampanię.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button