Rozrywka

„Euphoria” Star Hunter Schafer zmierzy się z ekscytującą nową rolą w serii „Igrzyska śmierci”

Hunter Schafer wyrobiła sobie markę w serialu HBO Max Euforia. Postać Schafer, Jules Vaughn, jest intrygującą nową dziewczyną w mieście i ukochaną Rue Bennett Zendayi. Teraz jednak Schafer wejdzie w rolę dorosłej postaci w Głodowe Igrzyska franczyzowa. Aktor został obsadzony jako Tigris Snow w nadchodzącym filmie Ballada o ptakach śpiewających i wężach.

Łowca Schafer | Emma McIntyre/WireImage

Gwiazda „Euforia” Hunter Schafer słynie z roli Julesa Vaughn

Hunter Schafer zyskał sławę dzięki roli Julesa Vaughna w filmie Euforia. Serial HBO niedawno powrócił w drugim sezonie po prawie trzyletniej przerwie. Pomiędzy tymi sezonami HBO wydało dwa specjalne odcinki, jeden skupiający się na Rue, a drugi na Jules.

Odcinek Julesa „F*** Anyone Who’s Not a Sea Blob” skupiał się na rozmowie bohatera z terapeutą. Jules, transpłciowa postać, wyjaśnia, że ​​zastanawia się nad odstawieniem hormonów. Mówi swojemu terapeucie, że do tego momentu mężczyźni mogli wpływać na jej poglądy na temat kobiecości.

Sama Schafer była współautorem i współproducentem tego odcinka. „Czuję, że to naprawdę dało nam miejsce, by głębiej zagłębić się w jej umysł, podświadomość i przestrzeń nad głową” – powiedziała Buzzfeed News. Aktor dodał: „Byłem w bardzo pierdolonym, surowym miejscu, wiesz, to było lato 2020 roku. Prawdopodobnie wyszedłem z najgorszej depresji, jaką kiedykolwiek miałem, i potrzebowałem gdzieś umieścić całą tę energię . Kiedy mówię, że ten odcinek naprawdę stał się kołem ratunkowym, mam na myśli to.

Schafer zagra Tygrysa w „Balladzie o ptakach śpiewających i wężach”

Teraz Hunter Schafer wchodzi w zupełnie inną rolę niż Euforia. Aktor został niedawno obsadzony w nadchodzącym Głodowe Igrzyska prequel. Film, zatytułowany Ballada o ptakach śpiewających i wężach premiera w listopadzie 2023. Serial oparty jest na książce Suzanne Collins o tym samym tytule.

Powieść śledzi losy 18-letniego Coriolanusa Snowa i rozgrywa się podczas 10. Dorocznych Igrzysk Głodowych. W książce zamożna niegdyś rodzina Snow znalazła się w trudnych czasach. Coriolanus jest zaniepokojony, gdy zostaje wybrany na mentora trybutki z Dwunastego Dystryktu, Lucy Grey Baird, na nadchodzące Igrzyska.

Według Variety Schafer wcieli się w rolę Tygrysa Snowa, „kuzyna i powiernika” Coriolanusa. Tygrys pojawia się w Głodowe Igrzyska: Kosogłos, część IIktóry ma miejsce wiele lat później Ballada o ptakach śpiewających i wężach. W tym filmie Eugenia Bondurant gra Tygrysa.

Poznaj kreatywny zespół stojący za „Balladą o ptakach śpiewających i wężach”

Według odmiany Ballada o ptakach śpiewających i wężach wyreżyseruje Francis Lawrence, który również pracował przy filmach Łapanie ognia, Kosogłos: część pierwszaoraz Kosogłos, część II. Producentka Nina Jacobson i jej partner Brad Simpson również powrócą do pracy nad prequelem. W tej chwili nie jest jasne, czy Schafer wróci po Euforia Sezon 3.

Wszystkie odcinki Euforia są obecnie transmitowane na HBO Max.

POWIĄZANE: Teoria fanów „Euforia” przedstawia mroczne zakończenie dla Elliota

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button