Rozrywka

Evan Bass z Bachelor in Paradise dzieli się nowymi szczegółami rozwodu z Carly Waddell: wciąż są „blizny” i „rany”

Prawie dwa lata po tym, jak nazwał to odchodzi, Evan Bass jest wreszcie gotowy, aby otworzyć się na temat swojego rozstania z Carly Waddell.

„Po prostu nie sądzę, abyśmy postawili fundamenty w taki sposób, w jaki powinniśmy”, przyznał w podcaście „Talking It Out” w czwartek, 23 czerwca.

Fani oglądali spotkanie Bassa i Waddella w trzecim sezonie Licencjat w raju. W 2017 roku wrócili do Meksyku na 4 sezon serialu i wymienili śluby. Para powitała córkę Isabellę w 2018 roku i syna Charlesa „Charlie” Wolfa w listopadzie 2019 roku.

Ogłosili swój rozłam w grudniu 2020 roku.

„Podjęliśmy trudną decyzję o rozstaniu”, powiedzieli w oświadczeniu z tamtego czasu. „Zawsze będziemy cenić nasz wspólny czas i nadal żywić do siebie najwyższy szacunek, koncentrując się na tym, co najlepsze dla przyszłości naszej rodziny. Bardzo doceniamy miłość i wsparcie wszystkich i uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny, gdy będziemy przez to przechodzić.”

Przed rozpoczęciem kariery w Bachelor Nation Bass był wcześniej żonaty z Marie Bassz którym dzieli trzech synów: Ensleya, Liama ​​i Nathana.

„To jest rozwód nr 2, więc naprawdę chciałem poświęcić trochę czasu i skupić się na moich dzieciach i naprawdę po prostu odejść” – powiedział Evan o swojej decyzji, by nie mówić do tej pory.

Evan wyjaśnił, że dwukrotny rozwód jest „wstydliwy”. Dodał, że nadal „ciężko” mówić o jego rozstaniu z Waddellem.

„Nie wychodzę z tego. … Na przykład, to wciąż jest emocjonalne” – powiedział. „To wciąż ten głęboki smutek, nie wiem, czy kiedykolwiek po prostu staniesz się całkowicie, jak, perfekcyjny. Są blizny i rany – leczą się, ale są też po to, aby cię uczyć i uczyć mnie, a ja staram się jak najlepiej”.

Absolwent Bachelorette przyznał, że ma tendencję do przyspieszania relacji. „Prawdopodobnie powinienem poczekać bardzo długo, zanim ponownie wyjdę za mąż” – zażartował Evan.

„Oba małżeństwa, w których byłam, były dość szybkie w swoim czasie. … Mój pierwszy trwał jakieś trzy i pół miesiąca. A potem, w przypadku Carly, rok był właściwy” – powiedział, kiedy poślubił swoich małżonków. „Pobraliśmy się w Paradise, prawie dokładnie rok po tym, jak się zaręczyliśmy”.

Przewiń, aby dowiedzieć się więcej od Evana:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button